İkinci el bebek odası fiyatları nasıl?

Z

Zehraylmz

Forum Okuru
İkinci el bebek odası fiyatları nasıl?

İkinci el bebek odası melek kadınlar kulübü ikinci el bebek odası takımları fiyatları forum'da.​

Kızlar herşey pahalı ama ben de doğacak bebeğim için bebek odası takımı bakıyorum ama ikinci el alacağım galiba. İkinci el bebek odası takımı olarak ne önerirsiniz hem uygun fiyatlı hem de az kullanılmış olmalı nereden alabilirim? Bebeğim için elbette en iyisini al mak isterim ama şu an ekonomik kriz var mecburen ikinci el ile idare etmeye çalışacağım.

Merhabalar
Yani o kadar zor zamanlardan geçiyoruz ki Allah herkesin yardımcısı olsun pirinç yağ bulamazken gerçekten mobilya ev eşyası bakmak hiç akıl alır gibi değil. İkinci el bebek odası takımı düşünüyorsanız sahibinden.com Trendyol dolap uygulaması ya da letgo'dan ikinci el mobilyalara bakabilirsiniz. Uygun şekilde ikinci elleri karşılaştırma yaparak hatta indirim bile uygulanarak alabilirsiniz çünkü bazen bu ikinci el sitelerinde sıfır kullanılmamış ikinci eller bile oluyor şimdiden bakarsanız mutlaka denk gelir. Yani iyi bir şeyden getirmek için sık sık buraları takip etmelisiniz ikincielim.com diye de bir site var buraya da bakabilirsiniz. Ama şunu bilmelisiniz ki eğer şehir dışından alacaksanız nakliye ücretsiz size kalacaktır. Yani burada ikinci el alacak olsanız nakliye ücreti vermek yerine sıfır alsanız daha hesaplı ya da gelebilir. Ya da işte letgo ya bakarak aynı şehirden indirimli ürün denk getirebilirsiniz o zaman gidip kendinizi almış olursunuz mobilyayı.

Peki bebek odası hazırlanırken nelere dikkat edilir aşağıdaki linkte bunun detaylarına ulaşabilirsiniz bebek odası hazırlarken bazı dikkat etmeniz gereken püf noktaları var bu konu için aşağıda size link bırakıyorum dilerseniz inceleyebilirsiniz. "Bebek odası hazırlarken dikkat edilecekler"

Geri