ikiz annesi olacakmışım

tebrik ederim özlem, allah sağlıkla kucaklarınıza verir inşallah. inşallah her ikisi de sağlıkla gelişir ve vakti geldiğinde hayatınıza renk katar.

kızlar teşekkür ederim bende çok heyecanlıyım hiç beklemiyodum acayip bir duygu ya.sorumluluk 2 kat arttı.ne yapcam diye düşünüyorum ama allah sabrını ve kuvvetini de veri dyorum ama en ilginç olanı benim ve eşimin ailesinde ikiz yok dahada ilginci benim annemin evlendikten 10 sene sonra bebekleri olmuştu.benimde olmaz belki diye düşünürken şimdi ikiz bebek bekliyorum ama mutlaka rabbimin bir bildiği var diyorum.hem de korkuyorum.ama doktorum korkma demişti çünkü ayrı kesede olmaları tek kesede iki bebeğe göre daha iyiymiş.ayrı kesede olunda biri kız biri oğlan ihtimali oluyormuş neyse ben her zaman hayırlısını diledim yine öyle hayırlısı olsun isteyen herkese rabbim böyle duyguyu yaşatsın ve kimseyi eksik bırakmasın

hiç hissettin mi ikiz olacaklarını ??? merak ettim valla cogu ıkız annesı hıssedıyorum dıyor :)
canım hiç hisssetmedim sadece eşim içime doğuyor dedi ikiz olacak dedi.ben ince belli olduğumdan çevremdeki insanlar belimin normal gebeliğe göre biraz daha kalın olduğunu söylediler.ama hiç ikiz olacağı aklıma gelmedi.birde daha fazla yemek yiyordum ikiz olduğunu öğrenmeden önce herşeyi yemek istiyordum ağzım elim falan hiç bir dakika boş kalmıyordu şimdi bile yiyorum bu saatte yumurta ııııııııyyyyyyyyy.

Geri