ikiz annesi olacakmışım

20 günlük senelik izinden sonra nihayet evdeyim herkese merhaba.izinden döner dönmez hemen doktora gittim.bebeklerimin ense kalınlığına baktılar.herşey çok normalmiş çok şükürayrıca okadar hareketliydilerki doktor bile çok iyi dedi.ayaklarını öne doğru çekmeler parmağını ağzına götürmeler şimdidden sabırsızlnıyorum ikisinide kucağıma almak için

merhaba Ozlem,

ben simdi farkettim kusura bakma : ) Allah saglikli kucagina almayi nasip etsin ikisinide insallahhh : )) ikiz olmasi ayri bir guzel tabi : ) ben cok merak ettim ikiz oldugunu hissettinmi hic ? yani farkli bir belirti varmiydi hic yada ailelerinizde varmiydi ikiz doguran ? ne kadarlik oldular suan ?

rabbim hayırl etsin evlatlarını en güzel şekilde alırsın inş bebişlerini kucagına rabbim bizlerede nasip etsin ne güazel iki avladını bir anda büyüteksin aman kendine dikkat ett a e o

merhaba Ozlem,

ben simdi farkettim kusura bakma : ) Allah saglikli kucagina almayi nasip etsin ikisinide insallahhh : )) ikiz olmasi ayri bir guzel tabi : ) ben cok merak ettim ikiz oldugunu hissettinmi hic ? yani farkli bir belirti varmiydi hic yada ailelerinizde varmiydi ikiz doguran ? ne kadarlik oldular suan ?
şuanda tam 3 buçuk aylık oldular canım.ikiz olacağını iç hissetmedim eşimin ve benim ailemde uzaktan yada yakından hiç kimsede yoktu.en beşında bile hamile belirtilerim iplantasyon dışında birşey olmadı.sadece rüyalar hurma şeker falan görüyordum ilk üç ayım okadar rahat geçtki hiç hamile bile değilim gibiydi.ama şimdi ölüyorum ikiz gebelik bu yönde çok zor 3 gündür geçmeyen baş ağrılarım okadar şiddetliki hamile olmasam başka birşey var diycem bulantı iştahsızlık halsizlik hapsi tekil gebeliğe göre daha fazla.

selam melekler dün ikizlerimin cinsiyetini öğrendim bir kızım bir oğlum olacak inşallah allah herkese bu duyguyu yaşatsın inşallah çok mutluyum ama bir sorunum var karnım erken büyüdü

Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin canım.. bütün isteyen meleklerimizede versin inşallah..ayrıca ikiz olmasıda çok güzel uzunnnn ömürlü olsunlarrr:)

teşekkür ederim canım bu arada bebişlerim ayrı keselerdeymiş.doktorum ayrı keselerde olmaları iyi bişeymiş tahminime göre çift yumurta ikizi oluyor inşallah ikisinide hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli kucağıma almakta nasip olur inşallah.herkese hayır doğumlar nasip etsin allahım.eşimin bugün doktorda ultrasonla kalp atışlarını duyduğu birde ikiz olduğunu öğrendiği anda gözlerinden akan iki damla yaş bile....anlatamam sadece rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın amin
selam melekler dün ikizlerimin cinsiyetini öğrendim bir kızım bir oğlum olacak inşallah allah herkese bu duyguyu yaşatsın inşallah çok mutluyum ama bir sorunum var karnım erken büyüdü
maaşallah süphanallah Allahım sağsalim sağlıklarıyla gelmelerini nasip etsin nekadar güzel ya ikiz süper bir duygu olsa gerek benim hep hayalim ikizlerim olsa diyeydi ancak 3 sene doldu henüz hamile kalabilmeyi bile başaramadım inşallah Rabbim banada senin meleklerin gibi şirin melekler verir canım :nazar: maaşallah tekrardan :D

Tebrikler canım...Rabbim kucagına almayı nasip etsin...

canım seninde az kaldı artık değil mi? Rabbimle bir avazda kurtarsın inşallah sağlığıyla gelsin meleğin inşallah :ebebek:
slm ozlem hnm bende yeni katıldım aranıza bende ikiz hamileyim sizinle tanısmak isterim
sizide tebrik ediyorum :nazar: Allahım sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayıda nasip etsin inşallah! :gezme:

BU ARADA HAMİŞLERİM BANADA DUA EDİN OLUR MU? BELKİ DUALARINIZI İŞİTEN RABBİM BANADA ANNELİĞİ TATTIRIR :bebeğim:

Geri