1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    0

İkiz gebeler buraya

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Tek yumurta ikizleri Aşılama

merhaba ikiz anneleri,
    ilk duyduğunuzda neler hissetiniz ve tekil gebelikten farklı nasıl bir süreç yaşıyorsunuz tecrübelerinizi paylaşırmısınız?

İkiz gebeler buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ikiz

ikiz

rüyada ikiz bebeğe hamile olduğunu görmek rüyada doğurduğunu görmek bebek doğurduğunu erkek bebek hamile olduğunu Birbirinin aynı şeyleri görmek ziyade sevince, İkiz kardeş görmek, başarı şansı eşit olan iş ve teşebbüslere yahut din ve dünya işlerini dengeli yürütmeye delalet eder.Rüyada ikiz çocuğu olduğunu görmek işinizde küçük bir başarı kazanacağınıza yorumlanır. Rüyada ikiz görmek...
  2. iki

iki

Rüyada iki sayısı hayra yorulur. İki dengeyi, huzuru, anlaşmayı simgeler. Rüyada görülen çift şeylere çok dikkat etmek, iyi yorumlamak gerekir. Ayrıca görülen şeyin iki vakitte olacağına da işaret eder.
  3. 2 gün adetim gecikti gebemiyim  iki gündür kahverengi akıntım var

2 gün adetim gecikti gebemiyim iki gündür kahverengi akıntım var

mrh arkadaslar ben araniza yeni katildim bi sorum olacak size adetim biteli 12 gun oldu ve benim iki gundur cok asiri gögüslerim agriyo ve sizliyor karnimda sislik ve agri var sizce hamilemiyim ???
  4. adetim iki gün gecikti hamilemiyim

adetim iki gün gecikti hamilemiyim

günaydın slm arkadaslar size bi sorum olacaktı cvblarsanz sevinirim ... adetim iki gün gecikti bu sabah ikinci günü kahverengi gibi pembemsi bise gelmiş rengini tam anlayamadım kasıklarm hafif agrıo acaba hamile kalma sansım varmı yani bu bi belirti olabilir mi
  5. Acaba hamilemiyim? hamilelik nasıl anlaşılır burada meleklerim

Acaba hamilemiyim? hamilelik nasıl anlaşılır burada meleklerim

Bazı belirti ve bulgular size bu sorunun cevabının "evet" olma ihtimalinin yüksek olduğunu gösterir. Bunlar: · Beklenen adetin başlamaması · Görülen adetin niteliklerinin normalden farklı olması (miktarın, adet görme zamanının, beraberinde oluşan belirtilerin, öncesinde oluşan belirtilerin farklı olması) · Memelerde dolgunluk, hassasiyet, memeucunda...

Sayfayı Paylaş