1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

İkiz gebeliği artıran ilaçlar var mıdır?

Konu, 'Gebelik' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ikiz gebelik ihtimali ikiz bebek icin ilac bebek olma ihtimali gebelik için ilaç hamileliği artıran bitkiler

KISIRLIK tedavisinde kullanılan bazı hormonal ilâçlar ikiz gebelik olma ihtimalini ve imkânını artırabilir. Bu yüzden ikiz gebelik geçiren kadınlarda bu hormonların kullanılmasından kaçınmak gerekir. Hormonal ilâçların hekim denetimi olmaksızın, bilgisizce kullanılması, hem sağlanabilecek yaran azaltır, hem de annenin sağlığı bakımından tehlikeler yaratır.

İkiz gebeliği artıran ilaçlar var mıdır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kronik hepatit c de kanser oluşumunu artıran risk faktörleri var mıdır?

Kronik hepatit c de kanser oluşumunu artıran risk faktörleri var mıdır?

KRONİK HEPATİT C DE KANSER OLUŞUMUNU ARTIRAN RİSK FAKTÖRLERİ VAR MIDIR? EVET...Bazı faktörler karaciğer kanseri riskini provoke eder, bunlar; Alkol kullanımı Siroz gelişimi İleri yaş Erkek hasta olmak
  2. cyclo-progynova ilacını kullananlar var mı

cyclo-progynova ilacını kullananlar var mı

Kızlar adetlerim oldum olasıya düzensiz ve doktorum bu seferde bana cyclo-progynova ilacını verdi. Taha önceden de tarlusal diye ilaç kullanıyordum. Bu ilacı hiç kullanan oldu mu ? İşe yarıyor mu kızlar ne diyorsunuz.
  3. İkiz Gebelik Olması İçin Bir Yöntem Var mı?

İkiz Gebelik Olması İçin Bir Yöntem Var mı?

İkiz Gebelik Olması İçin neler yapılır? İkiz bebeklerim olsun istiyorum neler denemeliyim? İkiz bebeklerim olması için neler yenmeli? gibi sorular çok sık duyduğumuz sorulardan birkaçı. Evet ikiz gebelik güzel ama tabii zor tarafları da yok değil. İkiz gebelik yaşamış ve şuan 19 aylık ikizlerimin olması çok çok güzel bir duygu ama dediğim gibi zor tarafları da oldukça çoktu. Aslında uzaktan...
  4. Yumurta geliştirme ilaçları klomen hariç var mı ?

Yumurta geliştirme ilaçları klomen hariç var mı ?

Klomen den başka yumurta geliştirici ilaç var mı bildiginiz yardım lutfennn

Sayfayı Paylaş