İkiz,üçüz,beşiz değil tam sekiz bebek sahibi olan kadın!

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
İkiz,üçüz,beşiz değil tam sekiz bebek sahibi olan kadın!
beşiz gebelik
Genelde ikiz yada üçüz bebek duymuşuzdur ama şimdiki haberimizi duyunca eminim sizlerde benim kadar şaşırıp şok olacaksınız.Çünkü ABD de bir kadın ikiz değil,üçüz hiç değil:D Beşiz desenizde yanılırsınız çünkü tamı tamına sekiz doğrurak herkesi hayrete düşürdü.Konuyla ilgili haberin detaylarına geçiyorum.:S
gebelik1-4443.jpg
gebelik2-6074.jpg
gebelik3-3741.jpg

ABD’de bir kadın bir batında sekiz bebek doğurdu. Doktorlar bir bebeğin ultrasonda görülmediğini söylerken durumun kendileri için de sürpriz olduğunu açıkladı.

Anne karnında mucize

ABD’nin Kaliforniya eyaletinde bir kadın, tarihte ikinci kez sekiz doğurdu. Doktorlar, 6 erkek ve 2 kız bebeğin, 800 gram ile 1,5 kilogram arasında dünyaya geldiğini ve sağlık durumlarının iyi olduğunu bildirdi. Kaiser Permanente Bellflower tıp Merkezi’nden Dr. Karen Maples, daha önce yaptıkları kontrollerde 7 bebek tespit ettiklerini ve sezaryen sırasında sekizinci bebeğin kendileri için büyük sürpriz olduğunu söyledi. Doktorlar, bebeklerin dokuz hafta erken doğduğunu, buna karşın sağlık durumlarının gayet iyi

Yuhh be abicin ne bu böle anam yazık ablaya vallahii ya ... ne dıılem saglıklı analı babalı buyusun uşacıklar...

Ayy Mavım nerden buldun kız bunu :D

Ay ama gülmeden edemicem
hahaha

Geri