İkizler Burcu 2008 Aralık ayı yorumu

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
İkizler Burcu 2008 Aralık ayı yorumu
Aşk ve İlişkiler
Sevgili İkizler 2008 yılını uğurlamaya hazırlandığımız Aralık ayı içinde aşk hayatınız ve ilişkileriniz konularında etkili olacak gezegen hareketlerinin başında 16 Kasım-27 Aralık tarihleri arasında başlayan Mars gezegeninin Yay burcu seyri önemini korumakta. Bu enerji hakkındaki geniş bilgiyi hatırlarsanız günlük yorum köşemizde sizlere sunmuş ve Mars gezegeni bildiğiniz gibi, mücadele gücü ve isteklerinizi elde etme güdünüz olarak, astrolojik anlamda son derece önemlidir demiştim. Bu etki altında, ilişkinizle alakalı konularda daha sempatik yaklaşımlar içinde, durumları çözmeye çalışmalı ve uyumluluk özelliğinizi devrede tutmaya çalışmalısınız. Mars gezegeni Yay burcunda bu tarihler arasında, partnerinizin size ve ilişkinize bakış açısının simgesi olacağından, kimi zamanlarda muhalefetçi tavırlarıyla karşılaşmanız mümkündür. Olayları abartabilir, fazla konuşkan olabilir, kendi isteklerine düşkünlük gösterebilir. Öfkesi kimi zaman sizi rahatsız edebilir, hatta pervasız bir şekilde düşüncelerini dile getirmeye çalışabilir. Bütün bunların nedeni iş hayatınızla alakalı olabileceği gibi, toplum içindeki konumunu fazlasıyla önemsemesinden de ileri gelebilir. Özellikle problemli bir ilişkiniz varsa veya son zamanlarda sorunlar yaşayan bir çiftseniz, size düşen cana yakın bir şekilde iletişimde bulunmak ve dengeyi muhafaza etmeye çalışmaktır. Tartışmaların veya uzlaşmazlıkların size hiçbir faydası dokunmayacağından bu tarihler arasında dürüst davranmalı, her ikiniz de açıkça fikirlerinizi ortaya koymalısınız. İlişkisi olmayanlar için bu durum, oldukça aktif ve hevesli, özgürlüğü seven, açık fikirli bir kişiyle yakınlaşmak anlamına gelebilir. Bu kişi yabancı uyruklu olabileceği gibi, sizden daha farklı görüş yapısında biri de olabilir. Size karşı baskın davranabilir. Yapılması gereken sizin biraz daha derin düşünmeniz ve onu tanımaya, anlamaya çalışmanızdır diyerek bitirmiştim.
Aşk hayatınızla alakalı konularda önemli olan bir başka enerji ise, 22 Kasım-22 Aralık tarihleri arasında başlayan Güneş gezegeninin Yay burcu seyriydi. Aralık ayının hemen hemen tümünde geçerli olacak bu enerji hakkında da günlük yorumlarda bilgi vermiş ve sizler için bu dönemin anlamı, öncelikle ciddi ilişkiniz, evliliğiniz konulardaki etkin bir zaman dilimi ve iş ortaklığı, hukuksal konulardaki yoğunluk anlamına gelebilir demiştim. Güneş her yıl Yay burcunda ilerlerken, astrolojik açıdan karşıt evinizden geçmektedir. Bu geçiş burcunuzla oluşacak zıt enerjinin de göstergesi olduğundan önemlidir. Bu durumu, sorunlu çiftler açısından ele alırsak, aralarındaki bakış açısı farklılıkların daha fazla ön planda olması anlamındadır. Burada size düşen, partnerinizle ilişkiniz hakkında ortak bir payda sağlanması adına istekli olmak, birbirinizin değerleri ve kişisel kimlik farklılığına saygı göstermek ve beraberliğinizi güçlendirmek adına neler yapabileceğinizi saptamaktır. Bu bir ay boyunca eşiniz veya birlikte olduğunuz kişi size karşı iyimser yaklaşımlarda bulunduğu gibi, kimi zaman oldukça abartılı tepkilerde verebilir. Ne olursa olsun aranızdaki farklılıkları hoş ve ılımlı bir iletişimle çözümlemeye çalışmak faydalıdır.
Öncelikle birbirinizin özgürlüklerine sahip çıkmayı, ortak amaçlar ve idealler belirlemeyi bilmelisiniz. İşte bu saptamalar sizi birbirinize daha fazla kenetleyebilir ve ilişkinizi güçlendirebilir. Tartışmaların çekişmelerin anlamı olmadığına göre, bu dönemin manevi zenginlik getiren ruhsal etkilerinden yararlanmayı bilmek çok daha akıllıcadır. Özellikle 12 Aralık tarihinde burcunuzda oluşacak dolunay enerjisini düşünürsek, size düşen en önemli görev sakin olmak ve aranızdaki gönül birliğini bozabilecek agresif tepkilerden kaçınmaktır. Bilinçli, hoşgörülü ve olgun davranmaya özen göstermeli, birbirinizin gereksinimleri konusunda hassas olmalısınız. Ayrıca bu süreçte iş ortaklığı, sözleşme ve kontrat konularında dikkatli olmayı elden bırakmamalı, her türlü teklif konusunda iyice araştırmadan adım atmamaya özen göstermelisiniz. Bu süreç, ilişkisi uzun süredir devam eden sağlam temelli çiftler için evlilik konusunun gündeme geldiği, konuşulduğu bir zaman olması açısından önemlidir. Yeni tanışmalar ilgi çekici olabilir. Karşınızdaki kişinin kendi inancına, görüşlerine sıkı sıkıya sahip çıkması mümkündür. Daha derin düşünmeyi ve yaşamı sizinle sorgulamayı isteyebilir.
Evet sıra geldi, ilişkiler evinizde 12 Aralık tarihine kadar devam edecek olan Merkür gezegeninin etkilerinden söz etmeye. Merkür gezegeni, hem girişim hem de yuva evinizin yöneticisi olduğu için, ciddi ilişkiniz, evliliğiniz konularında, bir yandan huzurunuzu korumaya çalışırken diğer yandan yeniliklerde bulunarak hayatınıza yön verme arzunuzu yükselticidir. Merkür bu süreçte karşıt burcunuz olan Yay da ilerlediği için, ilişkiniz veya iş ortaklığınızla alakalı meseleleri fazla abartılı bir şekilde ele alabilirsiniz. Bu yüzden de kafanızın içi oldukça karışabilir. Kendinizi huzurlu ve mutlu hissedebilmek için eş veya başka kişilerin desteğine bu dönemde oldukça ihtiyacınız yükselebilir. Teşvik edilmek, sen yaparsın denilmesi sizi motive edebilir. Eğer bunun tam tersi davranan bir kişiyle beraberseniz, aranızda iletişimsizlik ve mücadeleler baş gösterebilir.
Aslında sizin ihtiyacınız, sevilmek ve değer görmektir. Popülerliğiniz bu dönemde oldukça yoğundur. Karşı cins üzerinde etkiniz fazladır. Bu yüzden eşiniz veya sevgilinizin bu süreçte son derece dikkatli olması, ilişkiniz açısından önem taşıyabilir. Yani aradığınız güvenceyi, huzuru ve iyimser yaklaşımları göremezseniz, bunu gösteren kişiye yönelmeniz mümkündür. Hatta kimi İkizler bu yüzden bu süreçte eşiyle arasına belli bir mesafe koyarak, mutluluğu dışarıda aramaya başlayabilir. Şunu da belirteyim, Merkür Yay burcunda düşük bir enerjidir, bu yüzden de olumsuz kullanıma daha fazla açıktır. Yani sabırsızlık ön plandadır. Benim tavsiyem bugünlerde birlikte olduğunuz kişiyle konuşarak size destek olmasını isteyebilirsiniz. Böylece birbirinizden uzaklaşmamış, yuvanızda sorunlar yaşamamış olursunuz.
27 Kasım tarihinde evlilik evinizde meydana gelen Yeniay enerjisi, şu ana kadar yazılanların bir toparlayıcısı olarak son derece yararlıdır. Yeniay toprağa atılan yeni bir tohum gibi, yenilenme ve tazelenme anlamına gelmektedir. Şimdi burcunuzda oluşan bu önemli enerjiyi bir kez daha hatırlayalım. Başta ciddi ilişkiniz, evliliğiniz olmak üzere partnerinizle olan her türlü iletişiminiz, kendinize duyduğunuz güveni bir başka insanla daha değerli hale getirme düşünceniz(yeni bir ilişki), eşinizden göreceğiniz kredi veya manevi destek, birebir ilişkiler yoluyla diğer insanı anlama gücünüz, değer ölçülerinizi zenginleştirme çabanız, sizi yürekten anlayacak ve destekleyecek yeni bir kişinin varlığı, yurtdışıyla bağlantısı olan bir partner veya özgür düşünceli bir insanın hayatınıza girişi gibi konularda etkili olacağı gibi, ayrıca, fikirlerinizi dış dünyada güçlü bir şekilde ifade etmenizi, daha önceden aldığınız bazı kararları tekrar gözden geçirmenizde de destekleyicidir. Bu enerjinin sayesinde, sizi kültürel anlamda teşvik edecek insanlarla tanışabilirsiniz. İlişkinizde karşılıklı görüş alışverişinde bulunmayı daha fazla arzulayabilirsiniz. Sizin yapmanız gereken, daha derinlemesine düşünmek, kendinize olan güven duygunuzu yitirmeden bu enerjinin size göstereceği ışıklı yolda ilerlemektir.
Aşk hayatınızla ilgili konularda son olarak izah edeceğimiz bir başka enerjiyle Aralık ayını bitirmiş oluyoruz. Aşk ilişkileri evinizin yöneticisi olan Venüs gezegeninin 8 Aralık-3 Ocak tarihleri arasında devam edecek Kova burcu seyridir. Bu enerji ciddi ilişki ve evliliği olanlardan ziyade kısa süreli ilişkiler yaşayan kişiler açısından çok daha etkilidir. Venüs bildiğiniz gibi popülerlik ihtiyacımız ve duygusal alışverişlerimizin simgesi. Kova burcu süreçlerinde ise sosyallik fazlasıyla ön planda olduğu için siz İkizler mensupları gerek arkadaşlık merkezli ilişkiler gerekse özgür aşklar yaşama açısından şanslı bir zaman geçirebilirsiniz. Örneğin bu tarihler arasında zevkli arkadaşlıklar kurmak ve zevk için seyahatlere çıkmak, farklı ve sıradışı kişilerle tanışmak açısından olumlu bir süreç geçirebilirsiniz. Tarafsız ve sempatik yönlerinizi, aşkta ifade edebilir, duygusal davranmakta zorlansanız bile, dostça davranmayı, arkadaş olmayı başarabilirsiniz. Uzun süreli olmasından ziyade, size hayatı güzel yanlarıyla yaşatabilecek özel bir kişinin varlığı sayesinde, hem sorunlarınızdan uzaklaşır hem de ne kadar özel bir kişi olduğunuzun farkına varabilirsiniz. Ben bu sürecin siz İkizler burcu mensupları için, gayet etkili bir dönem olacağını ve farklı yanlarınızı ifade edebileceğiniz bir dönem geçireceğinizi düşünüyorum.
İş ve Kariyer
Mesleki yaşamınızla alakalı konularda etkili olacak, iş evinizin yöneticisi Mars gezegeninin geçtiğimiz 16 Kasımda başlayan ve 27 Aralık tarihine kadar devam edecek Yay burcu seyri Aralık ayında da etkili olacağından tekrar hatırlatmakta fayda görüyorum. Bu enerji altında, ufkunuzu genişletmek, araştırmalarda bulunmak için yolculuklar fazlasıyla ön planda olabilir. Amaçlarınızı veya fikirlerinizi diğer insanlarla paylaşmak için kimi zaman şehir içi kimi zaman yurt dışı seyahatler gündeme gelebilir. İsteklerinizi fanatik bir biçimde sunabilir, sizin için kutsal olan değerler adına girişimde bulunmaya çalışabilirsiniz. Ayrıca Merkür gezegeni de 12 Aralık tarihine kadar Yay burcunda ilerlediği için, kendinize yeni ortaklar bulmanız veya değişik insanlarla tanışarak işinizle alakalı son gelişmeleri yerinde takip etmeniz mümkün. Kimi İkizler için Merkür ve Mars gezegenlerinin bu seyri hem hızlı bağlantılar kurmak hem de fikirsel anlamda aktif hareket ederek kendinizi ifade etmek zamanı olarak önemlidir. Bu iki seyir etkisi altında tek dikkat edeceğiniz husus, abartılı şekilde hareket etmemek, amaçlarınızı sistemli ve düzgün bir şekilde anlatmak, yapamayacağınız şeyleri de dürüst bir şekilde ifade ederek, karşınızdaki kişiler üzerinde güven kazanmaktır. Yani sınırlarınızı iyi belirlemek, yargılarınızda keskin olmamak şart. Aralık ayının sonlarına kadar devam edecek Mars Yay burcu sürecinin, iş hayatınız açısından gayet yararlı, hızlı bir dönem olacağını düşünüyorum. Yeter ki, ortaklaşa düşünmeye çalışın. Bencil davranmayın. Gerisi gayet kolay olabilir.
Şimdi sıra geldi, iş ve genel yaşamınız üzerinde etkili olacak ağır seyreden gezegenlerin yansımalarına. Bunlardan ilki Pluto gezegeninin Oğlak burcu seyri ve ikincisi Satürn gezegeninin geri hareketi. Şimdi gelin bu iki seyiri birlikte gözden geçirelim.
Pluto Oğlak Burcu Sürecinin Siz İkizlere Olan Etkisi
Sevgili İkizler, iş hayatınızla alakalı yaşam evinizin yöneticisi olan Pluto gezegeninin Oğlak burcu seyriyle alakalı geniş bir bilgiyi hatırlarsanız köşemizde sizlere sunmuştuk. Son derece önemli olan bu enerji, kişisel yaşamınızdaki dönüşüm ve yenilenme gücünüz üzerinde gayet önemli bir tesiri vardır. Pluto gezegeni 26 Ocak 2008 yılında Oğlak burcundaki sürecine başlamış ve 14 Haziran 2008 de geri hareket yaparak Yay burcuna geri dönmüştü. 27 Kasım 2008 günü ise 2024 yılına kadar seyrini sürdüreceği Oğlak burcunda düz hareketine başlamış bulunuyor. Bu güçlü dönüşüm enerjisi altında siz İkizler, başkalarıyla ortak olarak paylaşımda bulunduğunuz maddi ve manevi tüm değerleriniz yoluyla dönüşümde bulunmanızı sağlayacak son derece önemli bir güç olarak yaşamınızın içinde yer alacaktır. Pluto astrolojik yapısı gereği gayet yavaş ilerleyen ve etkisini uzun yıllara yayarak kişinin yaşamında önemli hale gelen bir kuvvettir. Bu enerji dikkatli kullanılmadığı takdirde oldukça zorlu, tam tersi durumda ise olumlu gelişmelere sebep olabilecek kadar etkili olabilen bir astrolojik fenomendir. Siz İkizler kimi aylar ve yıllarda çevrenizdeki insanlara çeşitli baskılar uygulayarak kendi doğrularınızı kabul ettirmeye çalışarak maddi ve manevi anlamda güçlenmeye çalışabilirsiniz.
Pluto cinsellik ve istek gücü, hırs, aktivite ve irade gücü anlamında en önemli kuvvet olduğundan kendinizi bu olgularla bezenmiş ve bu güçle donatılmış hissederek insanları kontrolünüz altına almaya çalışarak eylemlerde bulunmanızı sağlayabilir. Fakat dikkat ederseniz sert bir güç olduğundan, eğer doğru bir şekilde kullanılmazsa olumlu sonuçlar yaşamanız imkansızdır. Bu dönemde mistik konularla yakından ilgilenmek, hayatın gizemleri üzerine düşünmek, maddi dünyada ayakta kalmaya çalışmak için para ve güç sahibi olmak, ortak işler veya eş kanalıyla toplum içinde bir yer edinmek, cinsel açıdan yüksek dürtülerinizi doyurma taraflısı olmak gibi etkiler de sunabilir. Pluto bu yaşam alanında gayet etkili olduğundan eğer kafanızın içindeki hedefleri doğru yönlendirebilir, ideallerinizi gerçekleştirmek adına sorumlu bir şekilde davranabilir, sabırlı olursanız yavaş ve emin adımlarla hayatınızı son derece olumlu bir şekilde yönlendirebilir, yüksek kazançları hem de hiç yorulmadan elde edebilir, kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedebilirsiniz.
İş yaşamınızla alakalı bu uzun seyirli gezegen hareketinin ardından bir başka önemli seyir olan Satürn gezegeninin geri hareketinden söz edeceğiz. Gerek Pluto gerekse Satürn gezegenlerinin seyirleri uzun süreli ve ağır etkili oldukları için, gayet önemli enerjilerdir. Bu enerjileri hatırlarsanız bir çok kereler, etkili oldukları aylar içinde sizlere aylık veya günlük yorumlarınızda hatırlatmaktayım. Bu enerjiler tam olarak hazmedilmeden, ilerlemeniz ve kendinizi ayarlamanız kesinlikle mümkün değil. Özellikle bazı aylarda öylesine baskın enerjileriyle karşılaşıyoruz ki, buna neyin sebebi olduğunu sorduklarında, bu enerjilerin içten içe devam eden etkilerini belirtmeye çalışıyorum. İşte yılın bitmesine az günler kala, Aralık ayı içinde yine bizlere kendilerini hissettiriyorlar. 31 Aralık tarihinde astrolojik açıdan iş yaşamıyla birebir konularda ve hayatın genelinde etkili olan Satürn gezegeni geri hareketine başlıyor. Şimdi gelin bu önemli seyirin etkilerini yeniden hatırlayalım.
Satürn Geri Hareketinin Siz İkizlere Olan Etkisi
31 Aralık günü ikinci kez geri hareketine başlayan Satürn gezegeni Güneşinizle zorlu bir açı oluşturarak, sizi sorumluluk almaya teşvik ediyor. Başak burcundaki ikinci kez geri hareket yapan Satürn gezegeni bana göre, tüm burçlar için kendilerini muhakkak gözden geçirmeleri gereken bir ikinci ders ve aslında ikinci bir şans gibidir. Bu ikinci geri harekette, kesinlikle yüzeysel düşünmekten vazgeçip, sorumluluklarınızı mutlaka kabul etmek durumundasınız. Bilinçli istekleriniz ile yaşamın sorumlulukları arasında oluşacak gerilim, ister istemez sizin kendinizi düzenlemeniz yolundaki çok önemli bir mihenk taşıdır. Her zaman hareketli, hayatın keyifli yanlarını çıkarmaya çalışan, kararsızlıklar yaşayabilen ve sorumlulukları konusunda değişkenlik gösterebilen, ilgi alanları oldukça fazla kişi için bu durum ciddileşmek ve ağırbaşlı davranarak, geleceğinizi artık kurmanız yolundaki bir derstir. 16 Mayıs 2009 tarihine kadar devam edecek bu ikinci geri harekette, kimi aylarda oldukça zorlansanız da, olgunlaşmayı ve sorumluluk almayı başardığınızda bu dönem, çok daha kolay geçebilir. Kimileriniz bu süreçte yeni bir yaşam kurmak adına, kimileriniz girişimleriyle alakalı, çoğunluğunuz ise tüm yaşamını tekrar gözden geçirerek yapmayı düşündüklerinin önünde engel oluşturan noktaları saptamaya çalışabilir. Her geri hareketin, kişinin kendini yeniden yapılandırması adına aslında önemli bir süreç anlamı taşıdığını biliniz. Sizler bu dönemde hem toplum içindeki yerinizi, hem de ev yaşamınızla alakalı eş veya büyüklerinizle aranızdaki ilişkiyi tekrar gözden geçirebilir, planlamalarda bulunabilirsiniz. Bu planları ve tespit ettiğiniz herşeyi derleyip toparlayarak geri hareketin bitiş zamanı olan 16 Mayıs 2009 tarihinden sonra yürürlüğe koyabilir, yeni bir adım atabilir ve hayatınızı şekillendirebilirsiniz.
Parasal Durumunuz
Finans hayatınızla ilgili konularda etkili olacak enerjiler Aralık ayında fazlasıyla yoğun.
12 Aralık-1 Ocak tarihleri arasındaki Merkür
22 Aralık-20 Ocak tarihleri arasında Güneş ve
27 Aralık-4 Şubat tarihleri arasındaki Mars gezegenlerinin Oğlak burcu seyirleri oldukça önemli. Şimdi bu enerjileri şöyle bir gözden geçirelim.
Önce Merkür gezegeninin seyrinden başlamak istiyorum. Yöneticiniz Merkür gezegeninin Oğlak burcu seyri altında öncelikle maddi konularda, mantıklı düşünmek baş koşul olarak önem taşıyor. Hayale kapılmadan, gerçeklerin farkında olarak hareket etmek gerekiyor. Parasal açıdan, kendinize güvenli olmanız nasıl önemliyse, başkalarıyla olan iletişiminizin de maddi açıdan değerli olduğunu unutmamak gerekiyor. Yani akıllı ve zeki bir şekilde ilişkilerinizi güçlü tutmaya çalışmanız yararınıza olabilir. Finansal açıdan kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacak bu düşünce şekli, diğer insanların kaynaklarını kullanabilmenizde de sizi destekleyici olabilir. Yani bu süreçte birileriyle iyi geçinmenin menfaatiniz açısından değer taşıdığını anlıyoruz. Özellikle ailenizle yaşıyorsanız onlarla, evliyseniz eşinizle veya kimle parasal ilişkiniz varsa ve size kim destek oluyorsa, bu kişilerle diyalogunuzu güçlü tutmanın size fayda sağlayabileceğini söyleyebiliriz.
Güneşin Oğlak burcu seyri altında ise, ciddiyet ve sorumluluk dolu hareket etmenin önemi ortaya çıkıyor. Bu seyir altında ise, çevrenizde bulunan yakın akrabalar, kardeşleriniz veya eşiniz dostunuzun size yardımcı olmaları için onlarla olan bağınızı da güçlü tutmaya çalışmanızda fayda var. Ayrıca bu iki seyir oğlak burcunda oluştuğu için doğal olarak öyle bol keseden bir para akımı pek olmayabilir. Yani çalışmak, didinmek ve çaba sarfetmek gerekiyor. Hem kendinizin hem hedeflerinizin farkında olmalı, hem de, yeri geldiğinde esnek düşünmeyi başarmak lazım. Mars gezegeninin Oğlak burcu seyri altında ise, Mars bu konumda güçlü olduğundan, hedeflerinize göre hareket etmeniz, mücadele ederken, sosyal ilişkilerinizi önemsemeniz, dostlarınızla iyi geçinmeye çalışmanızın faydası büyük. Parasal konularda gelir elde etmenin bir yolu da, arkadaşlarınızla yapacağınız organize faaliyetler ve grup çalışmaları. Günlük rutin yaşamınızı düzene koyduğunuz zaman, herhangi bir konuda sıkıştığınızda birilerinin yardımınıza yetişmesi gayet kolay.

Bu süreçte gezegenler Oğlak burcunda bulanacakları için doğal olarak, paranın değerini iyi bilmek gerekiyor. Belirsizlikler yine gündemde olacağından, elinize geçen parayı iyi tutmak lazım. Bir önemli konu ise, ortaklaşa gelirler evinizin yöneticisi olan Satürn gezegeninin Başak burcundaki geri hareketi, iş hayatınızla ilgili konularda yaşanabilecek belirsizliğin, parasal yönden yuvanız sınırları içinde bazı durumları tekrar gözden geçirmeniz gerektiğinin işareti olarak önem taşıyor. Kimileriniz için bu enerjinin anlamı, kendi kazanımlarınız dışında elinize geçen parayı, emlak gibi yatırım alanında değerlendirmek olabilir. Fakat geri hareket olduğu için, biraz daha beklemeniz veya aldıysanız, zorlanmanız mümkündür. Ayrıca bankalarla alakalı ödemeleriz, kredi gibi konularda da bu süreçte dikkatli olmak son derece önemli. İyi hesaplamalar yapmak ve kimseye güvenmeden ayakta durmak gereken bir zaman. İş hayatınızdaki sorunların tam olarak çözülmesi beklemek gerekiyor. Gördüğünüz gibi Aralık ayı maddi açıdan etrafınızdaki dünya ile temasınızı sürdürmenin finansal açıdan önemli olduğunu fakat belirsizliklerin devam etme ihtimaline karşı, temkinli hareket etmenin önemini gösteriyor.
Pozitif Enerjili Günler : 2-3-11-12-15-16-19-20-21-29-30-31
Zayıf Enerjili Günler : 4-5-6-17-18-24-25
Aşkta En Şanslı Günler : 19-20-21
Yeniay :11-12
(Ay gezegeninin İkizler burcunda olduğu günlerdir. Sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay :24-25
(Ay gezegeninin Yay burcundan geçtiği ve sizin burcunuzla karşıtlık yaptığı günlerdir. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)
Mutlu ve başarılı bir Aralık ayı geçirmeniz dileğimle,
 

Benzer İçerikler

Üst