1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  İkizler Burcu 2008 Kasım ayı yorumu

  Konu, 'İkizler Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  ikizler burcu kasım ayı kasım ayı ikizler burcu yorumu yorumu Aşk ve İlişkiler
  Sevgili İkizler, Kasım ayına girdiğimiz şu günlerde, aşk hayatınız ve ilişkilerle alakalı konularda etkili olacak Venüs gezegeninin 18 Ekimde-12 Kasım tarihleri arasında devam edecek Yay burcu seyri hakkında sizleri günlük yorumlarda bilgilendirmiştim. Bu enerjinin desteği altında ciddi ilişkiniz, evliliğiniz ve her türlü sözleşme, kontrat ve iş ortaklığı konular üzerinde yoğunlaşabilirsiniz demiştim. Olabilecek yansımaları şimdi birlikte inceleyelim. Kimileriniz bu etki altında partnerinizle aranızdaki farklılıkların daha fazla ortaya çıktığını hissedebilirsiniz. Sizin kimliğinizle partnerinizin ilişki kurma biçimi arasındaki dengenin sağlanması gereken bu dönemde, onun olayları inceleme biçimi, ilişkisi hakkındaki derin düşüncelerine saygı göstermeniz ve hayatın anlamını birlikte keşfetmek için istekli olmanız şarttır. O, bu süreç içinde detaylı düşünebilir ve fikirleri, kararları konusunda taviz vermeyen bir tarzda davranabilir. Böyle davranırken asla agresif değildir. Yumuşak bir şekilde ve ölçülü bir nezaket içinde, ben böyle düşünüyorum diyebilir. Hatta kimi zaman, yargılayıcı ve prensiplerini kabul etmeniz yönünde tavır alıcı şekilde davranması da mümkündür. Yani gülümsemesinin ardında gayet ustaca gizlenmiş bir kararlılık vardır. Kendi değerini fazlaca önemseyebilir ve sizin de buna saygı göstermenizi bekleyebilir. Siz ise onun kadar derin düşünmekten hoşlanmadığınız için, bu davranışlar karşısında, onu dinler gibi yaptığınız halde, kendi bildiğiniz şekilde davranmayı tercih edebilirsiniz. Böyle bir çekişmede her iki taraf birbirine karşı sert olmasa da, belli bir mesafe koymayı tercih edebilir. Yapılması gereken, her ikinizin de ayrıldığınız noktalar üzerinde medeni bir şekilde konuşmanız ve ortak bir nokta oluşturmanızdır.
  Bu enerjinin ardından 16 Kasım-27 Aralık tarihleri arasında devam edecek Mars, ardından
  22 Kasım-21 Aralık Güneş ve yönetici gezegeniniz Merkürün 23 Kasım-12 Aralık Yay burcu seyirleri, son derece önemlidir. Çünkü bütün bu hareketler, karşıt evinizde oluşacağından doğal olarak ilişkinizi birebir alakadar etmektedir. İlişkisi olanlar açısından bu tarihler arasında, partnerinizin kendi bildiği yönde hareket edeceğini söylemek mümkündür. Kimi zaman oldukça iyimser ve kimi zamansa abartılı bir şekilde aşırı güven dolu bir kişi profili çizebilir. Birbirinizden farklı görüş yapısı içinde bir çiftseniz ve çoğunlukla aranızda bu nedenle sorunlar yaşanıyorsa, bu gezegenlerin etkinliği altında, problemler yüzeye çıkabilir. Belki çok sert nitelikte enerjiler değil gibi görünebilir, fakat sen ve ben kavramının baskın bir şekilde sergilendiği, her iki tarafın da, sanki ortada bir şey yokmuş gibi nezaket dolu hareket etmelerine rağmen, inatlaştıkları bir dönemdir. Yani bireyler kendi istekleri ve kimlikleri doğrultusunda hareket etmekte kararlıdırlar. Oysaki bu dönem istenirse gayet olumlu bir şekilde geçirilebilir. Çünkü bahsi geçen gezegenler, Jüpiter denetiminde olduğu için, inanç, bolluk, genişleme, bağışlama ve geleceğe doğru ilerleme olguları ön plandadır. O zaman sizlere düşen, bu süreci, birbirinizi yeniden keşfetmek adına kullanmanızdır. Ayrıca bu enerjilerin yaratacağı iyimser havayı, var olan sorunlarınızı çözebilmek adına kendinize yakıt ederseniz, üstesinden gelemeyeceğiniz sorun olmadığı gibi, birbirinize daha fazla şefkatli davranmanız mümkündür.
  Bildiğiniz gibi Satürn gezegeni 2007 yılından bu yana yuvanız, ailevi ilişkileriniz kısaca duygu dünyanızla alakalı konularda sizi disiplin altına alarak, ilişkinizin ne kadar kuvvetli olduğunu ve sizin ne kadar mutlu olduğunuzu kendi içinizde sorgulamanıza neden olmakta. Bu etki altında hani deyim yerindeyse giden gider kalan sağlar bizimdir tarzı bir çekişme söz konusu. Eğer gerçekten temeli güçlü bir beraberliğiniz varsa tabi ki hiçbir şey sizi birbirinizden ayıramayacaktır. Fakat tam tersine herşey süt liman gibi gösterilerek, her problem hasır altı edilerek bugüne gelindiyse bir kıvılcım yeter misali, Satürn gezegeninin epey sıkıntı yaratacağı kuşkusuzdur. Bu enerjiye bir de Kasım ayı süresince biraz önce bahsettiğim Mars, Güneş, Merkür seyirlerini de kattığımızda hakikaten evlilik ve ciddi beraberliğiniz açısından dikkatli olmanız gerekecektir. Yalnız şu da var, eğer gerçekten bu ilişkinin düzelmesi ve tarafların mutlu bir şekilde beraberliklerine devam etmesi imkansız ise, bu enerjiler altında olaylar hukuksal bir boyut kazanmaya başlayabilir ve son bir karar alınabilir.
  İlişkisi olmayan İkizler burcu mensupları açısından bu dönemin anlamı, daha farklı gelişebilir. Kasım ayı boyunca seyahat, iletişim veya sosyal bir ortamda, ilginç bir kişiyle tanışma fırsatı bulabilirsiniz. Bu kişi sizin dininiz, diliniz veya ülkeniz dışından biri olabilir. Farklı değer yargıları bulunabilir. Hayatı sizden daha değişik şekilde ele alabilir. Benzer noktalarınız da azınsanmayacak kadar fazladır. O da sizin gibi, meraklı, keşiften yana, oldukça hareketli ve neşelidir. Bu enerji altında, gayet hızlı, aktif ve pozitif bir şekilde zamanı geçirmeniz mümkündür. Bir yandan, yeni bir ilişkiye başlamanın heyecanını yaşarken diğer taraftan bazı yönleri size benzeyen fakat kimi özellikleri sizden oldukça farklı olan bu kişiyle hızlı bir süreç yaşanabilir. Her zaman belirttiğim gibi, Venüs seyrinde başlayan beraberliklerin uzun ömürlü olması çok nadirdir. Kaldı ki Yay burcundaki Venüs deneyimsellik içerdiği için bu durum iki misli artabilir.
  O nedenle gerek beraberliğinizde ve gerekse yeni başlayacak ilişkilerde, bu dönemin kendi içinde olabilecek abartısı veya coşkunluğunun farkında olarak hareket etmeniz, birey olarak birbirinize özgürlüklerine ve fikirlerine saygı duymanız, problemleri büyütmeden sakin ve hoşgörülü bir şekilde çözmeye çalışmanız son derece yararlıdır. Venüs gezegeninin ardından 16 Kasım tarihinde başlayacak Mars gezegeninin Yay burcu etkisi altında ise ilişkinin cinsel bir boyut kazanması mümkündür. Çünkü Mars astrolojik olarak arzu ve tutkuları kamçılayıcı bir enerji yayar. Yay burcu seyrinde ise, sevgi ve cinsellik gayet özel, hatta oldukça değerlidir. Siz bir bayan ikizlerseniz bu durumda partneriniz gayet sıradışı ve keşifçi özelliklere sahip bir erkektir ve kadınların birlikte olmaktan son derece hoşlandığı özelliklere sahiptir. İkizler erkeği iseniz, bu dönemde karşınıza çıkacak bayan gayet etkileyici fakat özgürlüğünden taviz vermeyen tarzda hareket eden biridir. Yalnız bu onun sadece deneyimsel biri olduğunu göstermez. Özgür düşünceli olabilir fakat sevginin kutsallığının bir kadın olarak gayet iyi farkındadır. O nedenle siz İkizler erkeklerinin bu süreçte karşınıza çıkan kadın hakkında dikkatli bir incelemede bulunmanızı öneriyorum. Yani görüntü sizi yanıltmasın.
  İş ve Kariyer

  Mesleki konularda Kasım ayında da devam edecek Mars gezegeninin Akrep burcu seyrinden sizlere geçtiğimiz ay bahsetmiştim. Bu etki bildiğiniz gibi, 4 Ekim tarihinde başlamıştı ve 16 Kasım tarihine kadar devam edeceği için, siz bu yorumu okurken hala etkisi sürmekte olacaktır. Bu etki neydi, bir hatırlayalım. Amaçlarınızı gerçekleştirmenin peşinde olduğunuzu ifade ediyordu. Kendinizi bütünüyle işinize odaklamanız mümkündü ve bu durumda disiplinli hareket etmenin önemi büyüktü. Mars Akrep burcunda güçlü bir enerji olduğundan, dikkat edilmediği takdirde güç odaklı agresif tepkiler vermeniz olasılık dahilindeydi. Mars iş evinizde ilerlerken yapılması gereken, takıntılı tavırlar içinde hareket etmemek, amaçlarınızı gerçekleştirmek için belli bir sistem ve ılımlılık içinde girişimde bulunmaktır. Çünkü böyle bir etki altında arzular ve istekler öylesine tutkulu bir hal alır ki, durgunluk veya sıkıntılı durumlar oluştuğunda tepkilerinizi ayarlamamanız hatta kimi zaman eleştiri oklarını kendinize çevirerek, başarısız olduğunuzu düşünmeniz bile mümkündür. Mars savaşçı yönümüz olduğu için, doğal olarak Akrep burcunda, çıkarlarınızı korumak ve kollamak için içgüdüsel tepkilere yatkın olabilirsiniz. Bu durum ise sağlığınız açısından öncelikle risklidir. Birlikte çalıştığınız insanlarla veya aynı hedefe gitmekte olduğunuz kişilerle sıkı işbirliği içinde olmak, sırf kendiniz adına değil, başkalarıyla bütünlük oluşturacak şekilde sistemi kurmak ve herşeyden önemlisi sabırlı olmayı bilmek lazımdır. Ayrıca bu süreç genel olarak amaçlarınız adına gayet tutkulu olduğunuz bir zaman olduğundan, kişisel gücünüzü, varmak istediğiniz noktaya kilitleyerek, eksikleri gözden geçirmek ve bunları tamamlamak gayet olumludur. Mars seyrinin ardından, 23 Ekim tarihinde başlayan Güneş gezegeninin etkinliği ise, iş hayatınızın gündelik temposu içindeki belirsizliklerle mücadele etmeniz anlamına gelebileceği gibi, başkalarıyla olan her türlü mesleki paylaşımlarınızda da dikkatli ve ölçülü tarzda hareket etmeniz gerektiğinin göstergesi olarak dikkat çekmekte. 22 Kasım tarihine kadar devam edecek bu dönemde, kendinizden ziyade başkalarına yararlı olabilecek şekilde hareket etmeniz, işinizi sahiplenirken tek başınıza olmadığınız gerçeğini kabul ederek ayarlamalarda bulunmanız lazımdır. Birlikte çalıştığınız insanlar üzerinde hakimiyet kurmaya kalkışmamak, ve size karşı böyle bir baskı uygulandığında agresif tepkiler vermemek için dikkatli olmak gerekiyor. Burada önemli olan enerjinizi boşuna harcamadan, daha sağlıklı bir şekilde çalışmak, daha verimli olabilmek için neler yapılması gerektiğini saptamaktır. Başkaları ne diyor, size bakış açısı nedir veya hakkınızda ne düşünüyorlar gibi konular üzerinde durmak yerine, siz bulunduğunuz alanda neler yapabilirsiniz, çevrenizdeki insanlarla nasıl sağlıklı bağlantı kurabilirsiniz bunları düşünmeniz lazımdır. Ayrıca bu süreçte enerjinizi düşüren, gereksiz detaylar içinde boğulmanıza neden olan konuları ele alarak bazılarını ayıklamanız, devre dışı bırakmanız gerekebilir.
  Bu enerjilerin ardından yönetici gezegeniniz Merkürün 4 Kasım tarihinde başlayacak ve 23 Kasıma kadar devam edecek etkisi altında ise, zihniniz belli bir konuya mükemmel bir şekilde odaklanabilecek güce kavuşur. Herşeyi belli maddeler halinde inceleyebilir, altında yatan gerçeklere ulaşmaya çalışabilir, gördüğünüz gerçeklerin ardında yatan herşeyi öğrenmek isteyebilirsiniz .Bu durum iş yaşamınız açısından tabi ki gayet olumludur. Çünkü İkizler kolayca dağılabilen bir yapıya sahiptir. Akrep burcunda ilerleyen gezegenler özellikle yöneticiniz Merkür ise, bu durumda belli konularda yoğunluk göstermeniz mümkündür. Bu etki altında yüzeysel hareket etmekten ziyade, daha derin bir şekilde incelemeye çalışabilir. Hatta kendinizi gözden geçirerek hangi konularda zorlanıyorsunuz veya hangi konularda bir şeyler yapmak gerekiyor bunları net olarak tespit edebilirsiniz.
  Herşey en ufak ayrıntısına kadar ele alındığı için, hata oranı neredeyse en az seviyelere inebilir. Şimdi bütün bu yazdıklarımız bu enerjinin olumlu görünen yüzü. Yani isterseniz bu şekilde kullanmanız tabiki gayet faydalı. Ama her zaman olduğu gibi eksi yönlerini de size bildirmeliyim. Böylece kendinizi ayarlamanız, böyle durumlar hissettiğinizde oto kontrolünüzü devreye sokmanız yararlı olabilir. Bir kere herşeyden önce dikkat edeceğiniz husus, başkalarına güvenmeyen tarzda düşünmemenizdir. Sanki koca dünya üstünüze geliyor gibi, güvenmezlik içinde hem kendinize hem de çevrenize tavır almanız rahatsız edici olabilir. Örneğin böyle bir etki altında diliniz sertleşir, keskin sözleriniz can yakıcı olabilir. Kimi zaman da abartılı bir şekilde konuşmalar yapmanız mümkündür. Sürekli aynı şeyleri konuşur ve durmadan etrafınızdaki insanlarla çekişme içinde olabilirsiniz. Benim önerim tabii ki olumlu yönlerinden yararlanmanız ve bu enerjiyi güçlü girişimlerinizi gözden geçirmek ve hedefe varmak adına kullanmanızdır. Bütün bu enerjileri şöyle bir toparlarsak görüyoruz ki, Kasım ayı, işinizle alakalı her konuda dönüşümde bulunma fikrinin fazlasıyla etkili olduğu bir süreç. Yani kafanızın içinde, belli bir yenilenme arzusu hakim. Bunu yapabilmenin yolu ise, sınırlarınızı esnekleştirmek, gelişime açık olacak şekilde düzenlemelerde bulunmak, yapmayı düşündüğünüz girişimler için veri toplamak, artı ve eksilerini iyi saptamak.
  Tabi ki bu incelemeleri yapmanız için aktif olmanız şart. İşte tam bu noktada, Mars Yay burcu süreci size gayet iyi gelebilir. 16 Kasım tarihinde başlayacak bu seyir, ufkunuzu genişletmek, yeni serüvenler aracılığıyla araştırmalarda bulunmak için yolculukları gündeme getirebilir. Amaçlarınızı veya fikirlerinizi diğer insanlarla paylaşmak için kimi zaman şehiriçi kimi zaman yurt dışı seyahatler gündeme gelebilir. isteklerinizi fanatik bir biçimde sunabilir, sizin için kutsal olan değerler adına girişimde bulunmaya çalışabilirsiniz. Bahsettiğim, bu durum en yoğun şekilde 23 Kasım sonrası görülebilir. Çünkü o tarihte Merkür gezegeni Yay burcunda ilerlediği için, kendinize yeni ortaklar bulmanız veya değişik insanlarla tanışarak işinizle alakalı son gelişmeleri yerinde takip etmeniz mümkün. Kimi İkizler için Merkür ve Mars gezegenlerinin bu seyri hem hızlı bağlantılar kurmak hem de fikirsel anlamda aktif hareket ederek kendinizi ifade etmek zamanı olarak önemlidir. Bu iki seyir etkisi altında tek dikkat edeceğiniz husus, abartılı şekilde hareket etmemek, amaçlarınızı sistemli ve düzgün bir şekilde anlatmak, yapamayacağınız şeyleri de dürüst bir şekilde ifade ederek, karşınızdaki kişiler üzerinde güven kazanmaktır. Yani sınırlarınızı iyi belirlemek, yargılarınızda keskin olmamak şart. Ben Kasım ayının sonlarına doğru başlayan bu enerjilerin, iş hayatınız açısından gayet yararlı, hızlı bir dönem olacağını düşünüyorum. Yeter ki, bencil düşünmeden hareket edin. Ortaklaşa düşünmeye çalışın. Bencil davranmayın. Gerisi gayet kolay olabilir.
  Parasal Konular
  Kasım ayı maddi konularda etkili olacak en önemli enerji, Venüs gezegeninin Oğlak burcu seyri. İş ve Kariyer bölümünde dikkat ederseniz Kasım ortasına kadar devam eden enerjiler, dönüşümde bulunma fikrinin kafanızın içinde şekillendiği zamanlardı. Yani belli bir durgunluk vardı sanki ne yöne gidileceği tam olarak tespit edilemiyordu. Bu durum ise belli bir gerginliğe yol açıyordu. Ardından Mars ve Merkür gezegenlerinin Yay burcu süreci ise, ok yaydan fırlar misali hareketli bir dönemdi. Artık kafanızda oluşmuş belli amaçları diğer insanlarla paylaşma zamanıydı. Şimdi bütün bunların doğal olarak maddi durumunuza da etkisi olacaktır. Yani Kasım ortasına kadar belirsiz olan durumlar nedeniyle paranızı muhakkak surette dikkatli kullanmak, belli bir çerçeve içinde hareket etmek son derece önemli. Tarihler 12 Kasımı gösterdiğinde Venüs gezegeninin Oğlak burcunda seyrine başlaması ise, maddi konularda gayet dikkatli, temkinli ve ciddi şekilde düşünmeyi gerektiriyor. Yani gücünüzü dış dünyaya öyle çok fazla göstermemek lazım. Hatta siz de bu enerji altında maddi konularda biraz ağır gitmekten yanasınız.
  Bunun nedeni, parasal işbirliği içinde olduğunuz insanların düşüncelerine önem vermenizden kaynaklanabilir. Yani tepkide bulunursam maddi açıdan yararıma olmaz diye düşünebilirsiniz. Eğer kendinize ait bir işiniz varsa, bu dönemi bir patron olarak dışa karşı güçlüyü oynama hali olarak ifadelendirebiliriz. Bu seyirin bir başka anlamı ise, parasal açıdan gelir geçer tarzda düşünmek yerine, uzun süreli hatta belki de bir ömür boyu rahatlayacak şekilde düzenlemelerde bulunma isteğinizdir. Hani insanın geleceğini garantiye alarak dış dünyanın karmaşası ve krizlerinden etkilenmeme arzusu vardır ya, işte bu enerji bu hissiyatı güçlendirici bir etki yaratabilir. Aslında bu bir yerde gayet iyi. Çünkü Mars Yay burcu sürecinin başladığı dönemdeki abartılı hareketleri de kontrol altına alıcı olacaktır. Böylece para harcama konusunda veya girişimlerde bulunma durumunda size sorumluluklarınızı hatırlatıcı olabilir. Evet Venüs Oğlak burcu seyri, maddi açıdan gerek başkalarından gerekse kendi çabanızla cebinize girebilecek paranın kısıtlı olduğunu gösteriyor. Bütün bu etkileri toparladığımızda görüyoruz ki, Ay ortasına kadar belirsizliğin getirdiği bir durgunluk ardından para konusunda dikkatli hareket etmek, eldekini koruma veya risk altına girmeme hali hüküm süreceğe benziyor.
  Not: Aylık yorumları okurken, yükseleniniz hangi burçsa ona göre de okumanız gerekmektedir. Böylece daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bunu önemle dikkate alınız. Yükselen burcunuz için bana aşağıdaki bilgileri eksiksiz göndermenizi ve yoğunluk dolayısıyla oluşan gecikmelerden dolayı kusura bakmamanızı rica ediyorum.
  Doğum Yeriniz :
  Doğum gün, ay, yıl :
  Doğum Saatiniz:
  Pozitif Enerjili Günler : 5-6-10-11-14-15-18-19-22-23-24
  Zayıf Enerjili Günler : 1-7-8-9-20-21-27-28-29
  Aşkta En Şanslı Günler : 22-23-24
  Yeniay :14-15
  (Ay gezegeninin İkizler burcunda olduğu günlerdir. Sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
  Dolunay :1-27-28-29
  (Ay gezegeninin Yay burcundan geçtiği ve sizin burcunuzla karşıtlık yaptığı günlerdir. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)


   
İkizler Burcu 2008 Kasım ayı yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Akrep Burcu 2008 Kasım ayı yorumu

  Akrep Burcu 2008 Kasım ayı yorumu

  Aşk ve İlişkiler Sevgili Akrepler Kasım ayına girdiğimiz şu günlerde bir çoğunuz yeni bir yaşa girdiniz veya girmek üzeresiniz. Sizlere köşemiz adına mutlu ve başarılı bir yıl geçirmenizi temenni ederek yorumunuza başlamak istiyorum. Aşk hayatınızla alakalı konularda ilişki evinizin yöneticisi Venüs gezegeninin 18 Ekim tarihinde başlayan seyri gerek yakın çevrenizle olan ilişkinizde gerekse...
 2. Oğlak Burcu 2008 Kasım ayı yorumu

  Oğlak Burcu 2008 Kasım ayı yorumu

  Aşk ve İlişkiler Sevgi, güzellik ve uyum ihtiyacımızla birebir alakalı olan Venüs gezegeninin 18 Ekim tarihinde Yay burcunda başlayan seyriyle alakalı gelişmelerden günlük yorumunuzda söz etmiş ve siz Oğlaklar için bu enerjinin anlamı, daha gizli ve çok daha mahremdir demiştim. Yay burcu keşif, macera ve genişlemeyle birebir alakalıdır. Venüs gezegeni ise bağ kurmak, popülerlik ve hayatın...
 3. İkizler Burcu 2008 Aralık ayı yorumu

  İkizler Burcu 2008 Aralık ayı yorumu

  Aşk ve İlişkiler Sevgili İkizler 2008 yılını uğurlamaya hazırlandığımız Aralık ayı içinde aşk hayatınız ve ilişkileriniz konularında etkili olacak gezegen hareketlerinin başında 16 Kasım-27 Aralık tarihleri arasında başlayan Mars gezegeninin Yay burcu seyri önemini korumakta. Bu enerji hakkındaki geniş bilgiyi hatırlarsanız günlük yorum köşemizde sizlere sunmuş ve Mars gezegeni bildiğiniz...
 4. İkizler Burcu 2009 Kasım Ayı Yorumu

  İkizler Burcu 2009 Kasım Ayı Yorumu

  ikizler kasım ayı yorumu ikizler kasım ayı 2009 Sevgili ikizler burcu melekleri 2009 kasım ayı burç yorumu sizin için :tik: Aşk ve İlişkiler Sevgili İkizler, Kasım ayına girdiğimiz şu günlerde, aşk hayatınız ve ilişkilerle alakalı konularda etkili olacak Venüs gezegeninin 18 Ekimde-12 Kasım tarihleri arasında devam edecek Yay burcu seyri hakkında sizleri günlük yorumlarda...
 5. İkizler Burcu 2010 Kasım Ayı Yorumu

  İkizler Burcu 2010 Kasım Ayı Yorumu

  2010 kasım ayı burç yorumları ikizler burcu 2010 kasım ayı yorumu ikizler burcu Sevgili ikizler burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun Kasım ayı burç yorumunuz :ehi: Bu süreçte sizler, gizli ve yasak olanın cazibesine kapılarak, gözlerden uzak ilişkiler yaşamaya gönüllü olabilirsiniz. İlişkinizde eğer eksik kalan yönler varsa, her zaman değişimden yana olan sizler,...

Sayfayı Paylaş