1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  İkizler Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Konu, 'İkizler Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Sevgili ikizler burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik:
  [​IMG]

  Sevgili İkizler, bu ay şanslı burçlardan biri de sizsiniz. Aralık ayı boyunca Yay burcunda bulunan gezegenlerin yoğunluğu sizi en çok ilişkileriniz konusunda etkileyecek. Bu etki sizi ilişkileriniz konusunda biraz sert etkileyecek. Fakat Mars ve Jüpiter’den alacağınız destekler bu sert etkiyle kolayca başa çıkmanızı sağlayacaktır.

  Aralık ayının ilk haftasında,Yay burcunda bulunan gezegen yoğunluğu yüzünden, özellikle ilişkileriniz konusunda daha özgür olmak isteyebilir yeni maceralar yaşamak arzusuyla harekete geçebilirsiniz. Fakat yanlış anlaşılmalara da açık olduğunuz bir dönemdesiniz. Bu yüzden sözlerinize dikkat etmelisiniz. ilişkileriniz konusunda daha atak ve cesur davranabilirsiniz.

  Sözünüzü sakınmadan söyleyebilir hatta biraz da kavgacı bir tavır takınabilirsiniz. Fakat bu haliniz karşınızdakiler için çok olumlu olmayabilir. Onların tepkisi de sizi daha tartışmacı ve eleştirici bir tavır içine sokabilir. Böylece farkına varmadan karşınızdaki insanı kırabilir ve ilişkinizi zora sokabilirsiniz. Biraz daha temkinli olmalı bir söz söylemeden önce iyi düşünmelisiniz. Bu arada Venüs’ün de etkisiyle siz de kolayca alınganlık gösterebileceğiniz bir dönemdesiniz. Gereksiz kırgınlıklar ve dargınlıklar ortaya çıkabilir. Bunlara meydan vermeyin.

  Bunun yanı sıra Aslan burcunda bulunan Mars ve Kova burcunda bulunan Jüpiter’den alacağınız olumlu etkiler ilişkilerindeki zorlukları aşmanıza yardım edecek. Hem bu ay Marsın’da olumlu etkisiyle artan çekiciliğiniz yeni ilişkilere girme konusunda sizi teşvik edecektir. Beklediğiniz aşk her an karşınıza çıkabilir. Özellikle burcunuzun son on günlük döneminde doğmuş olanları etkileyecek olan Jüpiter’in de desteği ile hep hayalini kurduğunuz yurtdışı seyahatleri ya da yabancılarla anlaşmalar karşınıza çıkabilir. Hazırlıklı olun.

  Karşınıza çıkan fırsatları 26 Aralıktaki Merkür gerilemesinden önce iyice gözden geçirin. Zira Merkür gerilerken yapacağınız anlaşmaların pek uzun soluklu olduğu söylenemez. Aksaklıklar çıkabilir. Eğer anlaşma yapmak zorundaysanız anlaşma şartlarını çok dikkatli bir şekilde gözden geçirmelisiniz..

  2 Aralıktaki Dolunay, sizin burcunuzda meydana geliyor. Ve bir süre önce başlamış olduğunuz işlerin tamamlanmak üzere olduğunu işaret ediyor. Bu dolunay kendinizle ilgili konular, ilişkileriniz ve ortaklaşa yaptığınız işler açısından önem taşıyor. Kendinizi ve ilişkilerinizi geliştirmek için başlatmış olduğunuz çalışmalarınızdan artık sonuç almaya başlayabilirsiniz. Duygu dünyanızda oluşan değişimler de artık meyvesini bu dolunayda verecek gibi görünüyor. İlişkileriniz ve ortaklaşa işlerinizle ilgili de girişimleriniz sonuçlanmaya başlayacaktır.

  Uranüs gezegeni ise ay boyunca özellikle 10–20 Haziran arasında doğan İkizler burçlarını sert etkileyecek. Bu etki 2, 8,14 ve 22 Aralık günleri biraz daha fazla hissedilebilir. Uranüs’ten alacağınız sert açı ile işinizi, hedeflerinizi ve kariyerinizi ilgilendiren konularda daha özgür ve isyankar olmak isteyebilirsiniz. Yapmak isteyeceğiniz değişiklikler sizi zorlayabilir. Ani kararlardan sakının. Yaşayacağınız olaylar biraz gergin ve huzursuz olmanıza yol açabilir.Ama bu durumla kolayca başaçıkabilirsiniz.

  16 Aralık’ta Yay burcunda oluşacak olan Yeni ay Venüs’le birlikte her türlü ikili ilişkinizi etkileyecek. Bu konuda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Yeni fırsatlar yakalayabilir, yeni ilişkilere adım atabilirsiniz. 26 Aralıkta Merkür, ortaklaşa gelirlerinizi anlatan sekizinci evinizde gerilemek üzere duracak. 27 sinde gerilemeye başlayacak. 15 Ocak tarihinde duracak ve 17 Ocakta tekrar ileri hareketine başlayacak. Bu tarihler arasında para ile ilgili konular, borç, alacak, krediler, eşin parası, miras meseleleri, iş anlaşmaları dikkat edilmesi gereken konu başlıkları. Hesabınızı çok dikkatli yapmanızı öneririz. Özellikle borçlar ve kredilere dikkat.

  Merkür gerilerken bize, geçmişte kalmış tamamlanmamış bir anlaşmayı da getirebilir. Uranüs’ten aldığı olumlu açıyı da hesaba katarsak İlginç ve beklenmedik bir fikir, yaratıcı bir ilham söz konusu olabilir. Merkür’ün gerileme dönemini iyi bir içselleşme ve yaratıcı fikirlerin uyanması olarak değerlendirebilir ve daha çok içe dönebilirsiniz.

  20 Aralık’ta Güneş’in Oğlak bucuna girmesiyle birlikte sekizinci ev konularında önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Başkalarından beklediğiniz maddi destekler önem kazanacak. Bu arada 26 Aralık’ta Venüs’ün de Oğlak burcuna girmesiyle ortaklaşa kaynaklarınızda güç mücadeleleri yaşayabilirsiniz., Sahip olma arzunuz çok kuvvetlenebilir ve tutku ön plana çıkabilir. Ve güç odaklı ilişki ihtiyacı içine girebilirsiniz. Fakat istediğiniz kontrolü sağlamak için daha politik, ciddi ve mesafeli olmanız gerekebilir. Bunun için gereken sabrı göstermekte zorlanabilirsiniz.

  31 Aralık günü ay tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma ikinci evinizde etkili olacak. Yani maddi kaynaklarınız ve gelirleriniz ile ilgili konularda değişimler yaşayabilirsiniz. Ay tutulmalarının etkisi altı aylık bir zaman dilimine yayılabilir. Yılın ve ayın son günü akşam saatlerinde olacak olan ay tutulması ile önümüzdeki altı ay içinde, maddi konularda beklenmedik bir gelişme kaydedebilirsiniz. Bu etkiyi en fazla hissedecek olanlar ise 27 Mayıs– 3 Haziran arasında doğan İkizler burçları olacak.


  alıntı
   
İkizler Burcu 2009 Aralık Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Koç Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Koç Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Sevgili koç burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :ehi: Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizi olumlu etkileyecek. Ayrıca ayın 5’ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür ve 1 Aralık’ta Yay’a geçen Venüs’ten aldığınız olumlu etkiler sayesinde pek çok konuda, şanslı...
 2. Başak Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Başak Burcu 2009 Aralık Yorumu

  başak burcu Sevgili başak burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik: Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizi ev ve aile ile ilişkilendirilen dördüncü evden etkileyecek. Ayrıca ayın 5’ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür ve 1 Aralık’ta Yay’a geçen Venüs’ten...
 3. Akrep Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Akrep Burcu 2009 Aralık Yorumu

  akrep burcu aralık 2009 akrep burcu 2009 aralık yorumu Sevgili akrep burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik: Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizi maddi kaynaklarınız konusunda etkileyecek. Ayrıca ayın 5’ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür ve 1 Aralık’ta...
 4. Yay Burcu 2009 Aralık Yorumu

  Yay Burcu 2009 Aralık Yorumu

  yay 2009 aralık yay burcu aralık 2009 Sevgili yay burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik: Sevgili Yaylar bu ayın en şanslı burcu sizsiniz. Aralık ayı boyunca Yay burcunda bulunan gezegenlerin yoğunluğu sizi çok olumlu etkileyecek. Ayrıca Mars’tan alacağınız destek ile daha cesur ve girişken olacaksınız. Aralık ayının ilk günlerinde...
 5. ikizler burcu 2010 aralık yorumu

  ikizler burcu 2010 aralık yorumu

  ikizler 2010 aralık ikizler burcu aralık 2010 burcu ayı Buyrun okuyun (: Çok çalıştınız ve sonuç olarak aklınız dönüp dolaşıp uzak yerlere uçma hayallerine takılıyor. Hiç şaşırmadık! Maceralı yolculukları yöneten 9. evinizde dört gezegen var ve sizi yollara düşmeye zorluyor. Neden direnesiniz ki? Hesaplı tur paketlerini veya süresi dolmak üzere olan birikmiş millerinizi incelemenin tam...

Sayfayı Paylaş