1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  İkizler Burcu 2009 Ekim Ayı Yorumu

  Konu, 'İkizler Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Sevgili ikizler burcu melekleri 2009 ekim ayı burç yorumu sizin için :tik:
  < Konu Resmi..>


  Ekim ayı aşk hayatınız açısından oldukça etkili enerjilerle dolu. İlk önce bahsedeceğim konu, Güneş gezegeninin 22 Eylül-23 Ekim tarihleri arasında aşk evinizde yapacağı olumlu görünümü hakkındadır. Hatırlarsanız sizlere bu enerjiden günlük yorumlarınızda söz etmiş ve bu enerjinin aşk hayatınız başta olmak üzere, yaratıcı özelliklerinizin ortaya çıkmasıyla, hayatın keyifli ve güzel yanlarının tadını çıkarabilmeniz, düzenlemelerde bulunarak yaşamınıza olumlu anlamda bir yön çizebilmeniz kolay olur demiştim. Bu süreçte dikkat edeceğiniz nokta adım attığınız konularda yüzeysellikten uzak durmanız ve ciddiyetle durumları ele alarak ileriye yönelik düşünmenizdir. Uzlaşı ve uyum içinde hareket etmek size çok şey kazandırabilir. Böyle bir enerji altında ilişki kurmak açısından gayet şanslısınızdır. Fakat bunun uzun süreli olması için sabırlı olmak gerekebilir. Ödün vermeden, sadece kişisel anlamda kendinizi gözden geçirerek yanlışlarınızı düzenlemeye çalışmanız faydalıdır diyerek bitirmiştim. Şimdi biraz daha bu enerjinin olabilecek yansımalarından söz edelim. Güneş Terazi burcu süreçlerinde en fazla üzerinde durmanız gereken konu, birbirinize karşı nazik ve saygılı bir şekilde davranmaktır. İster yeni tanışacaklar isterse uzun süredir aşk yaşayan bir çift olun farketmez, bu noktaya özelikle dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü beraberliğin güçlü bir şekilde sürmesi bu sayede mümkün. Bu enerjiyi olumlu bir şekilde kullandığınız zaman, daha uzun süre beraber olabilir hatta ciddiyete dökebilirsiniz. Bu yeni tanışan kişiler açısından önemli bir detay. Bu enerjinin evli veya birlikte yaşayan kişiler açısından önemi ise, her ikinizin de mutluluğunuzu ön planda tutmaya çalışacağınızı söylemek mümkündür. Aranızdaki bağın güçlenmesi için, özverili davranışlar sergileyebilir herhangi bir olayı sadece kendiniz açısından değil, partnerinizin de çıkarlarını gözeterek değerlendirmeyi tercih edebilirsiniz.

  Güneşin bu seyri devam ederken 23 Eylül tarihinde Merkür gezegeninin aşk evinizde yapacağı geri hareket eski mevzularının tekrar gündeme gelmesini sağlayıcı. Yani bu enerji başladığında aranızda sorunlar varsa, geri harekette tekrar konuşmanız, pürüzleri düzeltmeniz gayet mümkün. Tabi ki acil karar vermemek, ayrılığa neden olan durumları gözden geçirerek bir daha sorun oluşturmaması için çözüme kavuşturmak gerekiyor. Eğer, ilişkinizle ilgili konularda, uyum sağlanamazsa, geri hareket esnasında ikinci bir olumsuz karar almak yerine herşeyi bir kez daha gözden geçirmek, düşünmek, incelemek faydalı olabilir. Kimileriniz için anlamı ise, eski bir ilişkinin tekrar gündeme gelmesini sağlayıcı olacağı için, aradan geçen zaman içinde birbirinizi unutamadıysanız tekrar bazı önemli noktalar üzerinde konuşmak için bir araya gelebilirsiniz. Fakat bu durumda tekrar başlamak için kendinize zaman tanımalısınız. Çünkü tekrar aynı sorunlar nedeniyle kopmanız mümkün olabilir. Yani geri harekette dönen, 15 Ekim sonraki dönemde bunun yanlış olduğunu görebilir. O yüzden mantıklı düşünmek şart. Bu dönemi olumlu bir şekilde geçirmek için dikkat edeceğiniz en önemli nokta ani tepkiler veya ani kararlar vermemek, ölçülü olmayı sürdürmektir. Geri harekette karşınıza çıkabilecek kişi hakkında da hemen karar vermemek olumludur. Hatta tarihin bitimine kadar incelemeyi sürdürmek olumludur. Kısaca, ilişkinizle ilgili konularda birbirinizle fikir alışverişinizi sürdürmeli, eski mevzuları uzlaşmacı bir tutum içinde tekrar ele alarak neler yapılabilir bunlar üzerinde düşünmelisiniz.

  Bahsedeceğim üçüncü enerji ise, 18 Ekim-12 Kasım tarihleri arasında Yay burcunda ilerleyecek olan, ciddi ilişkiniz, evliliğinizle ilgili yaşam evinizin yöneticisi olan Venüs gezegenin seyridir. Bu enerjiyi birkaç şekilde değerlendirmek mümkün. Kimileriniz için, hayatınıza yeni girecek bir kişiyi gösterebilir. Oldukça hevesli, canlı, çocuksu, hareketli bir insandır bu. O da sizin gibi hayatın zevkli ve güzel yanlarının tadına varmaktan hoşlanan bir yapıya sahiptir. Özgürlüğe o da sizin gibi önem verir ve bundan taviz vermesi de söz konusu değildir. Bazı halleri sizinle çatışsa bile, hem yeni tanışmış olduğunuz hem de ilginizi çekebilecek kadar farklı yanları olduğu için açıkçası bu kısa seyirde hiçbir problem çıkmadan bu zamanı olumlu bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Dediğim gibi yeni tanışacak olanlar için bu enerji bana göre gayet faydalıdır. Hatta Güneş ve Merkür gezegenlerinin ardından hemen başladığı için de umut vericidir. Bazılarınız bu enerjinin etkisi altında karşısındaki kişiyle uzun ömürlü bir ilişki yaşayabileceğini bile düşünebilir.

  Kimileriniz içinse bu enerjinin anlamı daha farklıdır. Örneğin beraberliğinde sorun olanlar açısından bakalım. Bu durumda Venüsün Yay burcundaki bu seyri, gerek sizin gerekse partrnerinizin olayları kendi bakış açısıyla değerlendirerek bazı anlarda vurdumduymaz tepkiler vermeniz, bazı anlarda ise neşeli bir şekilde, ben haklıyım nasılsa ve sen de bunu kabul edeceksin türünde davranışlar göstermenize neden olabilir. Eğer Merkür geri hareketinde problemlerinizle ilgili düşünüp bir çözüm bulamadıysanız doğal olarak Venüsün bu seyri her iki tarafın da çözüm bulmak yerine, birbirlerine karşı umursamaz davranmaları anlamına gelebilir.

  Diğer bir örnek ise, ilişkisinde sorun olmayanlar ve bugüne dek birbiriyle uyumlu bir şekilde anlaşan çiftler açısından anlamına bakalım. Tabi ki gayet hoş bir enerjidir. Bu çiftler Venüs Yay sürecinde hem hoşgörülüyle hareket eder, hem de birbirlerini anlamaya çalışabilirler. Farklılıklarını lezzetli bir şekilde kullanmayı bilmişlerdir. Her iki tarafın da birbirini değiştirmek gibi bir niyeti yoktur. Katı prensipler koymadan, kurallar içinde boğulmadan, sevgi ve değer konusunda birbirlerine saygı göstererek hareket edebilirler.Hatta bu dönem onlar için ortak aktivitelerde bulunmak, birlikte seyahat etmek, aşkı doyasıya yaşamak ve yaşattırmak anlamı taşıyabilir. Hani ideal sevgi dedikleri kavram böylesi çiftler için söylenmiş bir tanımlama gibidir.

  Gördüğünüz gibi, 22 Eylül tarihinde başlayan ardından Merkür gezegeninin geri hareketiyle devam eden ve sonrasında ise Venüs gezegeninin Yay burcundaki seyriyle son bulan üç seyir, Ekim ayına damgasını vurmakta. Tabi ki her İkizler çifti aynı durumları yaşamayacağına göre, bu enerjilerin olabilecek yansımalarını örneklerle açıklamaya çalıştım. Yalnız şu var ki, Ekim Ayı sizler açısından çok büyük sorunlar içermiyor. Bilakis, aranızdaki bağı kuvvetlendirmek adına etkili gözüküyor. Ayrıca yeni başlayacak bir ilişkiyi veya eski bir ilişkinin tekrar gündeme gelerek sorunların aşılmasını da simgelemekte. Benim bu enerjiler doğrultusunda size tavsiyem, öncelikle gönül birliğinde bulunmanız. Çünkü Güneş ve Merkür gezegenlerinin Terazi burcundaki seyirleri karşılıklı görüş alışverişi, eşit hak ve özgürlüklere saygı duymak, iletişimde bulunmaya gönüllü olmanın göstergesi gibi. Kendi isteklerinize nasıl önem veriyorsanız, karşınızdaki kişinin de, içinde bulunduğu durumu göz önüne alarak hareket ederseniz hiçbir sorun çıkması mümkün değil. Adı üstünde Terazinin kefelerini iyi dengelemek gerekiyor. İşte bütün bu noktalara dikkat edilmesi halinde, bu üç enerjiden de olumlu şekilde istifade etmeniz mümkündür.

  İş ve Kariyer

  Mesleki yaşamınızla ilgili konularda etkili olacak üç enerjiniz bulunmakta. Bunları sırasıyla

  24 Eylül-18 Ekim Venüs Akrep

  4 Ekim-16 Kasım Mars Akrep

  23 Ekim sonrası ise Güneşin Akrep burcu seyirleri.

  Bu üç enerji de gündelik iş hayatınızla ilgili yaşam evinizden geçecek ve sizlerin dönüşüm yenilenmek konularında kendinizi gözden geçirerek eksiklerinizi tamamlamanız veya atacağınız adımlar için düzenlemelerde bulunmanızı sağlayıcı olacaktır. Şimdi olabilecek yansımaları kişiler bazında birlikte inceleyelim. Önce inceleyeceğimiz enerji Venüsün Akrep burcu seyri. Hatırlarsanız günlük yorumlarınızda ön bilgi anlamında sizlere bu enerjiden söz etmiş, Venüs Akrepte son derece zorlu bir enerjidir demiştim. Yani istekler öylesine iradenize hakimdir ki, kendinizi bu enerji altında durdurmanız pek kolay değildir. Özellikle iş hayatınızla alakalı konularda daha ihtiraslı ve daha kendinize dönük hareket edeceğinizin göstergesi gibidir. Genel olarak iş çevrenizde veya iş yerinde birlikte olduğunuz kişilerle olan iletişiminizde güçlü kişi imajı uyandırmayı bu dönemde daha fazla tercih edebilirsiniz. Rekabet konusunda neredeyse tüm şansları kendinizden yana kullanacağınız için, ekip çalışmalarında bir önceki Terazi burcu seyrindeki gibi uyumlu olmayabilirsiniz. Fakat ben yönetici gezegeniniz Merkürün Terazideki geri hareketi nedeniyle etrafınızdaki kişilerle olan iletişiminizi güçlü tutmanız gerektiğinden yanayım. Çünkü bugünlerde uğraştığınız konularla Ekim sonunda tekrar karşılaşmanız mümkün. O nedenle sakin hareket etmekte fayda var diyerek bitirmiştim. Evet şimdi biraz daha bu enerjiyi açalım isterseniz.

  Venüsün bu seyrinin başlamasından on gün sonra Mars gezegeninin Akrep burcuna girişi ve onun da ardından 23 Ekim tarihinde Güneşin de bu ikiliye eşlik etmesi doğal olarak bu üç enerjinin birbirini destekleyeceği görülmekte. Özellikle Akrepte ilerleyen gezegenlerin yöneticisi Mars olduğundan anlıyoruz ki, Mars dispozitör güç olarak etkili görünüyor. Mars biliyorsunuz savaşçı ve mücadeleci yanlarımızı temsil ediyor. Bu durumda dikkatli olmak gerekliliği neredeyse üç misli artıyor. Fakat işin ilginç yanı Mars Akrepte son derece güçlü. Yani isterseniz bu enerjileri pekala olumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Peki dikkat edeceğiniz hususlar ne olmalıdır ve neler yaşanabilir. Her zaman söylediğim gibi her İkizlerin bu enerjileri aynı şekilde yorumlaması veya her İkizlerin aynı olaylarla karşılaşması mümkün olmayacağından elimden geldiğince, yaşanabilecekleri kişisel anlamda açıklamaya çalışacağım.

  İş hayatına yeni atılacak olan gençlerimiz için bu seyirlerin anlamı, öz disiplinli bir çaba ile, kendilerini geliştirmek, işi daha iyi öğrenmek, hatta ustalaşmak amacıyla belli bir süre veya uzun bir müddetliğine bir işe girmek olabilir. Yapıcı yönde hayatlarına bir yön çizebilmek için, tecrübelerini arttıracakları bu işte, hem çalışma hayatına alışmaya başlar hem de iş çevrelerindeki diğer insanlarla birlikte hareket etmeyi öğrenebilirler. Yalnız burada dikkat edecekleri husus, rahatlık veya konumlarının yüksek oluşunu merkez almak yerine, öncelikle kendilerini geliştirmeyi ve deneyim sahibi olmayı gönüllü olarak kabul etmeleri lazım. Çünkü daha yeni adım attıkları bir alanda, bir anda büyümek veya emir aldıklarında tepki göstermek gibi bir şansları yok. İnatçılıktan uzak duracak, isteklerine aşırı düşkün olmayacaklar, emir komuta zinciri içinde hareket etmeyi öğrenecekler. Bu üç etki altında başladıkları işte, yukarıdaki noktalara dikkat ederlerse iyi bir başlangıç yapmış olabilirler.

  Çalışma hayatının içinde uzun süredir bulunan kişiler için bu enerjilerin anlamı ise, disiplinli bir şekilde çalışarak, hem bulunduğunuz konumda ilerlemek hem de yapmayı düşündüğünüz yenilikler için yararlı bilgilerin sahibi olmak, gerekli ve gereksiz işleri ayıklamak, asıl olana odaklanmak anlamı taşıyabilir. Bunun yanısıra, sizi durgunlaştıran veya işlerinizi yaparken enerjinizin boşuna akmasına neden olacak durumların üstesinden gelebilmek için saptamalarda bulunmak ve bunları da halletmek bu enerjiler altında mümkün olabilir. Başkalarıyla ortak olarak yürüttüğünüz çalışmalarla ilgili oluşan sorunları veya oluşabilecekleri de bu arada gözden geçirirseniz ilerideki yeni değişimlerde sorun yaşamamış olursunuz. Burada önemli olan şu anki rahatlığınızı devam ettirmekten ziyade, konumunuzda nasıl ilerlersiniz bunun üzerinde durmanız lazımdır. Çünkü etliye sütlüye dokunmadan devam ettiğiniz zaman geleceğiniz nokta bellidir.

  Oysaki ilerlemek ve alanınızda güçlü hale gelmek önemlidir. İşte bunun için biraz önce yazılanlar değerlidir ve üstünde muhakkak durulması lazımdır. Bu arada geçmişte verdiğiniz ve açıkçası şimdi pek bir işlevi kalmayan kararlarınızı da gözden geçirirseniz gayet faydalı olabilir. Bütün bunlar yenilikler yapabilmek için ve bundan sonrasında güçlü olabilmek adına sizi büyütücü olabilir. Ayrıca bu enerji altında başkalarının görüşlerine de açık olmanız gerekiyor. Yani el elden üstündür misali, başka bir kişinin getireceği farklı bakış açısı olumlu anlamda değişimlerde bulunmanız için destekleyici olabilir. Kısaca dayanıklı ve sabırlı bir şekilde çalışmak ve işinizde var olabilmek adına mücadele vermek gerekiyor. Hayat şartlarının zorlaştığı günümüzde, artık çok dikkatli adımlar atmak ve gelir düzeyinizi yükseltmek için ılımlı ve hoşgörülü bir şekilde iletişimde bulunmak ama bir o kadar da akıllı stratejiler düzenlemek lazım. Şu cümle size bu dönemde faydalı olabilir. -Değişimde bulunmaya gönüllü olmalıyım, fakat bunu yaparken, hem enerjik olabileceğim hem de gelişebileceğim, yeteneklerimi gösterebileceğim alanları tercih etmeliyim- diyebilmelisiniz. Ayrıca güç birliği son derece önemli. İşte bütün bunları göz önüne alarak, sakin ve mantıklı bir şekilde düzenlemelerde bulunduğunuz zaman hakikaten Ekim ayını gayet faydalı bir şekilde geçirebilirsiniz.

  Parasal Durumunuz

  Ekim ayında parasal konularda düşündüğümüzde başkalarıyla ortak paylaşımların önemi yine ortada. Bu ister bazı kişilerle kurulan yeni bir iş olsun isterseniz eşiniz kanalıyla elde ettiğiniz destek olsun, tek başına elde edeceğiniz gelirlerden çok daha önemli gözüküyor. Hani şöyle desek doğru olabilir. Sizin sadece kendi yeteneklerinizle veya işinizden elde ettiğiniz gelire karşılık başkalarıyla ortak olarak sürdürdüğünüz iş veya özel yaşam çok daha faydalı. Yalnız böyle bir etki altında tabi ki kimi zaman birilerine güvenerek borca girmek veya paranızı idareli kullanmamak riskli olabilir. Zaten senenin en başından beri sizlere hatırlarsanız tüm yorumlarda şunu söylemeye çalışmıştım. Değişimler son derece etkili ama bunların çoğunluğundan yatırımlar ve ortaklaşa kazançlar ve yatırımların değerlendirilmesi mevzuları ön planda gözüküyor. Şimdi bu durumda özel sektörde maaşlı olarak çalışan kişilere göre, kendi işini kurup veya kendi işinde yönetici pozisyonuna gelerek isim sahibi olmaya çalışanlar da büyük bir çoğunluğu oluşturmakta.

  Hatta bazılarınız bunca zaman sürdürdükleri işlerinden ayrılarak yetenekli oldukları alanlarda birileriyle ortak işe girişebiliyorlar. Tabi ki ülkemizin sosyo ekonomik yapısı nedeniyle hakikaten dikkatli olmak gerekiyor. Çünkü bir işin kurulması için öncelikle belli bir finansa ihtiyaç var. Bu durumda kredi almak ve borçlanmak gibi durumlar da oluşuyor. Yalnız böyle girişimlerde özellikle sizi belli bir süre idare edecek kadar paraya ihtiyaç var. Bu yönde düşünen ve bunu Ekim ayı içinde gerçekleştirmeyi isteyenler için benim önerim öncelikle yönetici gezegeniniz Merkürün 23 Eylül-15 Ekim tarihleri arasındaki geri hareketinde herşeyi dikkatlice gözden geçirmenizdir. Özellikle bu seyir Terazi burcunda gerçekleşeceği için doğal olarak sanatsal konular, halkla ilişkiler, iletişimin kullanıldığı alanlar, kültürel faaliyetlere dayalı meslekler, eğlence sektörü, internet kanalıyla kişileri bir araya getirici işler, çizim, moda, tasarım, toplumla birebir alakalı fakat yayınlar aracılığıyla gerçekleştirilen faaliyetler veya bizzat tanıştığınız özel bir insanla beraber iş hayatına atılmak gibi konulardan da gelir elde etmek mümkün.

  18 Ekim tarihinden itibaren, gökyüzündeki oluşumlar hem işinizle alakalı konularda hem de finansal açıdan sizi destekleyici görünüyor. Özellikle sabırlı davranmanız halinde, maaş artışıyla ilgili konularda otorite konumunda bulunan kişilerden destek görmeniz mümkün. Yeni yapılacak değişimler statünüz açısından etkileyici olabilir. Kimileriniz bu tarihten sonra yeni iş girişimlerinde bulunabilir, kimileriniz terfi edebilir veya bazılarınız kredi başvurusu gibi durumlar için destek görebilir. Zaten görülüyor ki, iş hayatınızla ilgili yapılacak yeni düzenlemeler hem ev yaşamınız hem de iş hayatınızda size sorumluluklar yüklemekte, daha fazla emek sarfetmenizi gerektiren görevlerle karşılaşmanızı sağlamakta. Bakın bu güçlü enerjileri olumlu manada kullanmak için, ne olursa olsun yüzeysel kararlar almayınız. Durumlar ne kadar hoş görünse de, adım attığınız konularda ilerisini düşünün. Bugün gayet pozitif görünen bir şey, yarın sorun oluşturabilir. Paranıza sahip çıkın. Elinize para geçtiğinden öncelikle borçlarınızı halletmeye bakın veya ev, arsa gibi yatırımlara yönelin. Yani ileriye dönük düşünmeyi ihmal etmeyin. Eğer bu noktaları gözden kaçırmazsanız ay ortasındaki bu gelişmelerden payınıza düşenleri elde etmeniz kolay olabilir.

  Not: Aylık yorumları okurken, yükseleniniz hangi burçsa ona göre de okumanız gerekebilir.Böylece daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bunu önemle dikkate alınız. Yükselen burcunuz için bana aşağıdaki bilgileri eksiksiz göndermenizi ve yoğunluk dolayısıyla oluşan gecikmelerden dolayı kusura bakmamanızı rica ediyorum.

  Doğum yeriniz :
  Doğum gün, ay, yıl :
  Doğum saatiniz: :

  Pozitif Enerjili Günler : 9-10-13-14-21-22-23-26-27
  Zayıf Enerjili Günler : 11-12-24-25
  Aşkta En Şanslı Günler : 26-27

  Yeniay :17-18

  (Ay gezegeninin İkizler burcunda olduğu günlerdir. Sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

  Dolunay :4-5-31

  (Ay gezegeninin Yay burcundan geçtiği ve sizin burcunuzla karşıtlık yaptığı günlerdir. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

  Sevgili İkizler siz değişken hava burcusunuz. Güç kaynağınız olan iletişim yeteneğinizle çevrenizde popüler olabilirsiniz.   
İkizler Burcu 2009 Ekim Ayı Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. İkizler burcu 2009 Mart ayı Yorumu

  İkizler burcu 2009 Mart ayı Yorumu

  Aşk ve İlişkiler Sevgili İkizler, Mart ayının sizlere huzur, mutluluk ve başarı getirmesi dileklerimle aylık yorumunuza başlıyorum. Şimdi beraberce ay içersinde olabilecek gelişmeleri önem ve tarih sırasına göre birlikte gözden geçirelim. Her zaman olduğu gibi ele alacağımız ilk konu, aşk hayatınız ve ilişkileriniz. Bu konuda en etkili seyir Venüs gezegenin Koç burcundaki geri...
 2. İkizler Burcu 2009 Temmuz Ayı Yorumu

  İkizler Burcu 2009 Temmuz Ayı Yorumu

  temmuz ayının burcu nedir İkizler burçları evet bir aydır beklediğiniz aylık yorumunuz burda :) Aşk ve İlişkiler Temmuz ayı aşk hayatınız ve ilişkiler açısından güvence olgusunun ön planda olacağı bir dönem olarak gözüküyor. Bu sadece sizin burcunuzla ilgili bir durum değil. Hemen hemen her burç mensubu için aile güvenlik geçmiş değerler aşina ortamlar gelecek kaygısı önem taşıyıcı....
 3. İkizler Burcu 2009 Ağustos Ayı Yorumu

  İkizler Burcu 2009 Ağustos Ayı Yorumu

  Aşk ve İlişkiler Sevgili İkizler yazın bu en sıcak günlerinde yine kıpır kıpır enerjik, etrafınızla iletişim halinde bir yaz geçirdiğinizi düşünerek Ağustos yorumunuza başlıyorum. Ağustos oldukça yüklü enerjilerle dolu. Her burçta olduğu gibi yoruma 1 Ağustos tarihinde Aslan burcunda oluşacak Güneş Tutulmasıyla başlıyorum. 2008 yılının daha önceki tutulması yorumlarda da sözünü etmiştim...
 4. İkizler Burcu 2009 Kasım Ayı Yorumu

  İkizler Burcu 2009 Kasım Ayı Yorumu

  ikizler kasım ayı yorumu ikizler kasım ayı 2009 Sevgili ikizler burcu melekleri 2009 kasım ayı burç yorumu sizin için :tik: Aşk ve İlişkiler Sevgili İkizler, Kasım ayına girdiğimiz şu günlerde, aşk hayatınız ve ilişkilerle alakalı konularda etkili olacak Venüs gezegeninin 18 Ekimde-12 Kasım tarihleri arasında devam edecek Yay burcu seyri hakkında sizleri günlük yorumlarda...
 5. İkizler burcu 2011 Ekim ayı yorumu

  İkizler burcu 2011 Ekim ayı yorumu

  2011 burçlar 2011 ikizler burcu yorumu 2011 ekim ayı ikizler burcu yorumu burçlar ikizler burcu 2011 yorumu ikizler burcu yorumları ikizler burcu özellikleri ekim ayı ikizler burcu yorumu hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Daha önceki yazılarımızda ikizler Burcu'nun günlük, aylık, ve yıllık yorumlarını paylaşmıştık melekler...Şimdiki yazımızda ise ikizler Burcu 2011 Ekim ayı...

Sayfayı Paylaş