1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  İkizler burcu 2009 Haziran ayı Yorumu

  Konu, 'İkizler Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  haziran ayı ikizler burcu ikizler burcu haziran ayı yorumu 1 Haziran � 12 Temmuz Mars ve
  6 Haziran � 5 Temmuz tarihleri arasında Venüs gezegeninin Boğa burcundaki seyirleri aşk hayatınız, ciddi ilişkiniz konularında üstünü kalın bir çizgiyle belirlemek zorundayım, son derece önemlidir. Şimdi bu satırları yavaş ve oldukça dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ediyorum.
  Venüs ve Mars gezegenlerinin Boğa burcu seyir zamanları siz İkizler için, yalnızlıktan hoşlanmanız ve ilişkilerinizde aradığınız tatmini yakalayamadığınız için yani duygusal doyuma ulaşamamanız sonucunda kolaylıkla içe dönebileceğinizin göstergesidir. Sanki kendi kendinizin partneriymişsiniz gibi hareket etmeniz mümkündür. Sözgelimi, içsel güzelliğinizi geliştirmek ve dışarıda aradığınız sevgiyi, kendinize yönlendirerek, kendi değerlerinizi yaratmaya çalışmanız ve onlara göre yaşayabilirsiniz. Bu enerjiler ve bu tarih diliminde, içinizdeki kaynaklardan destek alacağınız ve iç huzurunuzu derin bir şekilde yaşayabileceğiniz için, duygusal olarak sanki bir gücün sizi koruduğunu hissedebilirsiniz. Özellikle rüyalarınız bu dönemde oldukça zengindir diyebiliriz.
  İşte tam bu noktada duralım. Eğer duygusal ihtiyaçlarınız kendi içinizde veya ilişkiniz sayesinde karşılanmıyorsa içe dönebilirsiniz demiştim. Bazılarınız ise bunun tam tersi, doyuma ulaşmak ve huzur bulmak için, farklı haz bulma yöntemleri de deneyebilirsiniz. Bu kimi zaman eski sevgilinizdir kimi zaman yeni biri. Venüs ve Mars Boğada ilerlediğine göre, bunun güvendiğiniz ve sizi asla pişman etmeyecek tanıdık biri olması büyük ihtimal olarak gözüküyor. Çünkü Boğa, yerleşik kalıplı enerji olduğuna göre, yeni biri olma ihtimali az gibi. Ancak doğum haritanızda köşe evlerde konumlanmış veya yükselen, Ay, Venüs veya Mars burcunuz ateş ve hava grubuna dahilse(Yay, koç, terazi, kova, aslan) ise durum tabi ki değişir. O zaman bu kişinin yeni olma ihtimali fazladır. Tabi bu süreçte yaşanabilecek daha farklı yöntemler de oluşabilir. Sözgelimi sürekli yemek yemek veya uyumak, televizyon seyretmek, gereksiz bir sürü harcama yapmak, bakımınıza aşırı düşkün olmak gibi veya tam tersine, maddiyata aşırı önem verme, sanki güvencesiz kalacakmışsınız gibi para biriktirme, gereksinimlerinizi almak yerine yırtık, sökük hatta bozuk şeyleri kullanma gibi. Gördüğünüz gibi şu ana kadar yazılanlar oldukça ilginç. Buradaki esas nokta hatırlarsanız, kişisel tatminsizliğinizin olması halinde gerçekleşebilecek olasılıkları içeriyordu. Örneğin evliliği veya ilişkisi sorunlu olanlar, ayrılanlar, çok sevdiği biri rahatsız olanlar veya sevdiğini apansız kaybedenler, iflas eden kişilerde bu yazılanların biri veya tümünü görmek mümkün olabilir. Oldukça da rahatsız edicidir.
  Bu süreci daha olumlu şekilde değerlendirebilen kişiler de az değildir. Örneğin sanat veya müzikle uğraşma. Yani yaratıcılığınızı eserler kanalıyla göstererek doyuma ulaşmak. Bu kulağa daha hoş geliyor. Hani bazen insan önemli bir baskı karşısında, güçsüzlüğünü güce dönüştürür ya. Ki bu sayılı insanda görülür. İşte benim de size bu tarihler arasında gerçekten zor durumdaysanız bu enerjileri bu şekilde kullanmanızdır. Hobilerinizle ilgilenmek, sevdiğiniz aktivitelerde bulunmak ve boş zamanlarınızı değerlendirerek, üzerinizdeki sıkıntılardan kurtulmak. Ünlü sanatçılar hep böyle zamanlarda muhteşem eserler vermişlerdir. Yani acıları onları büyütmüş, geliştirmiş ve muazzam bir sonuca ulaşmalarında etkili olmuştur. İşte bu yüzden büyüklerimiz hep der ya, bir yanı ağrımayan insan, sağlığının kıymetini bilmez, gözünden yaş akmayan adam gülmeyi öğrenemez diye. Aynen böyle. Çünkü öbür türlü çıkış yolları hakikaten hayattan tümüyle kopmanıza neden olabilir. Sevgili değiştirmek, bütün gün yemek yemek, cimrilik yapmak veya sürekli para harcamak, hatta uyuşturucu kullanmaya varacak kadar ileri gitmek. Bunları kim ister ki?
  İlişkisinde sorun olmayan, mutlu çiftler açısından bu dönem, birlikte hayatın özünü yakalamalarında, geçmişin bütün izlerini beraberce silmelerinde gayet olumludur. Elele sevgilerini büyüttükleri gibi, birlikte olmanın ne denli büyük bir nimet olduğunun bilinci içinde yaşamlarını sürdürebilir, bu dönemi olumlu bir şekilde geçirebilirler. Böyle çiftler başbaşa kaldıklarında, fantezilerini doyasıya paylaşabilir, dışarıdaki dünyanın keşmekeşi yerine birlikte olmanın tadını çıkarabilirler. Yani her türlü zorluk, yanyana olmaları halinde güce dönüşmektedir. Ayrıca bu süreçte birikimlerinizi yatırım anlamında kullanmak için planlar bile yapabilirsiniz.
  İlişkisi olmayanlar açısından bu dönem biraz daha farklı gelişebilir. Aşka aşık olmaya öylesine meyillisinizdir ki, kafanızın içinde, sizi gerçekten tüm yüreğiyle sevebilecek, anlayabilecek, canınız kadar yakın olabilecek bir kişiyi düşler ve bekleyebilirsiniz. Burada ayarınızı öyle yapmalısınız ki, hayalini kurduğunuz kişinin gerçek dünyayla örtüşüyor olması lazım. Yoksa karşınıza çıkabilecek ve çoğu kişinin, bulunmaz biri olarak değerlendireceği kişiyi siz gayet sıradan biri olarak görebilirsiniz. Fırsatlar hayatta her zaman karşımıza çıkmadığına göre, bu kısa süreli enerjiler tükendiğinde pişmanlık duymanız içten bile değildir. Benim ilişki kurmaya açık fakat enerjiler nedeniyle böylesi dağılabilecek kişilere önerim, çevrenizle bağınızı kesmemeniz ve kriterlerinizi makul seviyelerde tutmanızdır. Bunun yolu ise mantıklı düşünmek ve hareket etmekten geçiyor.
  İş ve Kariyer
  1 Haziran � 12 Temmuz arasında Boğa burcunda seyredecek çalışma evinizin yöneticisi Mars gezegeni sanatla alakalı meslek grubunda olanlar açısından etkili bir dönemin ve parasal açıdan güçlenmek adına hırsla çalışmanın simgesi olarak değerlidir. Bu tarihlerde Venüs tarafından dispozite(güçlendirme) edilen Mars doğal olarak pratik yanınızı ön planda tutmanız gerektiğinin de işaretidir. Normalde böyle bir etki altında ciddi ve yavaş hareket eden insanlar fırsatları kaçırsalar da, sizin gibi aktif kimliğine sahip kişilerin bu süreçten olumlu istifade edebileceklerini düşünüyorum. Ayrıca Merkür ve ardından Güneşin Haziran ayının büyük bir bölümünde burcunuzda seyredecek oluşunu da hesaba katarsak, çalışma hayatınız açısından muhtemelen etkili bir dönem geçireceğinizi söyleyebiliriz. Peki bütün bunları göz önüne alırsak bu sürecin olabilecek yansımaları nedir ve nelere dikkat etmek gerekir sorularının cevabını birlikte bulmaya çalışalım. Öncelikle Mars gezegeninin yaklaşık 45 gün sürecek bir seyir olduğunu düşünürsek, önemini daha iyi kavramış oluruz. Mars astrolojik anlamı itibariyle aktivite, hedeflenen herhangi bir şeyi ele geçirme kuvvetimizin simgesi. Boğa burcunda seyretmesi ise, maddi ve manevi açıdan güçlenme arzumuzu göstermekte. Bu durumda bir İkizler olarak yapmanız gereken kararlılık göstermek ve hedeflerinizi belirleyerek sistemli bir şekilde ilerlemek. Venüsün bu süreçte gizlilik evinizden ilerleyecek oluşu nedeniyle bir miktar yavaşlık, gözlerden uzak kalmak ihtiyacı veya ağırkanlı hareket söz konusu olabilir. Fakat ben doğanız gereği, bu enerjiden yararlanabileceğinizi düşünmekteyim. Yorumun başında da söylediğim gibi, eğer işiniz sanatsal bir alanda ise, geri planda çalışmak anlamına gelebilir.
  İş sorunları olan kişiler açısından dönemi değerlendirdiğimizde, Mars gezegeninin Boğa burcu seyri, zihninizi bir amaç için odaklandığınızda bu amacı gerçekleştirmek için tüm varlığınızı adamanız gerektiğinin işaretidir. Oysaki sizler iletişim ve aktarım konusunda son derece yetenekli olduğunuz halde, iş odaklanmaya geldiğinde zorluk çeken ve pek çok şeyi bir anda yapmak istediğiniz için çabuk sıkılabilen kişilersiniz. İşte bu yüzden de çoğu zaman mesleki konularda zorluklar yaşarsınız. Yani şöyle derli toplu bir çalışma düzeniniz yok gibidir. Ayrıca böyle bir çalışma şekli size rutinleşme olarak geleceğinden sıkılmanız da mümkündür. Fakat amacımız bu dönemin enerjilerden en yüksek derecede yararlanmaksa öncelikle kendinizle gerçekçi bir şekilde yüzleşmeniz gerektiğini söyleyebilirim. Çünkü gelişip büyümenizin sırrı burada yatmakta.
  İçinizdeki ikilemleri çözmek, hayatın gerçek anlamını keşfetmek için öncelikle iç dünyanızın ufuklarını genişletmeniz, inancınızı tekrar yüreğinizde büyütmeniz lazım. İşte o zaman, içinde bulunduğunuz durumu ve varmanız gereken hedefi, kafanızın içinde iyice oturtarak ilerleyebilirsiniz. Zihninizi amacınız adına odakladığınızda ve gerçekleştirmek için kararlı olduğunuzda hiçbir güçlüğün sizi yıldırması mümkün olmayacaktır. Lakin siz kendi içinizde buna kararlı olmazsanız, kimsenin size de yardımcı olmasını bekleyemezsiniz. O zaman gelin, bu tarihler arasında çalışma hayatınızla ilgili konularda kafanızın içinde belli bir nokta tasarlayın. Ben bunu istiyorum ve bu hedefe varmalıyım diyerek düzeninizi kurun. Belki bu enerjiler altında yavaşlık söz konusu olabilir. Lakin bu yavaşlığın içinde daha fazla tutku ve hırs bulunmaktadır. İşte bu tutku ve hırs sizi itekleyecek ve iş sorunlarınızın üstesinden gelmenizi sağlayacaktır.
  Para Konuları
  Finansal konularda uzun zamandır geri hareketini sürdürmekte olan Satürn gezegeni 16 Mayıs itibariyle düz seyrine başladığı için, en azından eş, aile veya diğer konularda 31 Aralık 2008 tarihinden beri devam eden baskılar yavaş yavaş azalmaya başlayacaktır. Bu iyiye işaret sayılabilir. Umarım bu süreyi kendi içinizde bazı gözlemlerde bulunarak, düzenlemeler yaparak, eksiklerinizi tamamlayarak geçirdiniz. Çünkü geri hareket döneminde maddi açıdan gerek kredi başvuruları ve gerekse başkalarından bir destek görmek pek mümkün olmadığından, eğer bir köşenizde yeteri kadar birikiminiz yoksa, yorganınıza göre bacağınızı uzatmak zorunda kalmış olabilirsiniz. Hatta dışarıdan gelen üç beş kuruşun bile canınızı sıkması mümkündür. Yapılması gereken öncelikle kendi kazancınıza güvenmek eğer kazancınız yoksa, ekmeğiniz için savaşmak olmalıydı. Ki bu durum ülkemizin içinde bulunduğu kriz ortamı ve işsizlikte sizi fazlasıyla rahatsız etmiştir.
  Fakat yine de Satürn geri hareketinin bu dönemde size verdiği dersleri unutmamalı ve bundan sonrasında aynı sıkıntıları yaşamamak için çaba sarfetmeyi bilmelisiniz. Peki sorunlar bitti mi derseniz, tabi ki hayır. Hala, ortaklaşa her türlü alışverişte, kazancınız dışı gelir temin etmekte veya girişimleriniz için gereken parasal kaynakları bulma konusunda Temmuz 2010 yılına kadar devam edecek Satürn Başak etkisinin yarattığı ağır aksak bir ilerleme söz konusu. Ama en azından, geçtiğimiz Ocak-Mayıs 2008 ve yine Ocak-Mayıs 2009 kadar yaşananlar kadar sizi zorlayıcı olmayacaktır. Çünkü bu tarihler Satürn gezegeninin dış kaynaklı gelirler, banka borçları, kredi meseleleri, hukuksal konular, vergilendirme mevzularında yaşanan önemli kriz tarihleri olup sizin için fazlasıyla zorluydu. Yani tek bir kazançla idare etmek veya elinizdekiyle yetinmek zorunda kalmıştınız. Şimdi yapılması gereken işlerinizi iyi organize etmek, yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz alanlarda dağılmadan sabırla ilerlemektir. Bu bakış açısı size yeni gelirler elde etmenizde, farklı yollar aracılığıyla kendinizi ifade etmeyi denemenizde rehber olabilir.
  21 Haziran � 22 Temmuz arasında kişisel kazanımlar evinizde seyrine başlayacak Güneş gezegeni Yengeç burcunda ilerleyeceğinden, ekonomik konularda olabilecek değişimleri önceden hissetme gücü kazanmanız mümkündür. Bu dönemde çevrenizdeki insanlar desteğe ihtiyacınız varmış gibi zannetseler de, borç alacak konularında gayet dikkatli hareket edebileceğinizi söyleyebiliriz. Mali alanda yapılacak planlamalarda ve her türlü uygulamada başarılı olmanız mümkündür. Bireysel amaçlarınızdan ziyade, ailenizin geçimi ve geleceğini garanti altına alma güdünüz oldukça yükselebilir. Üzerinizdeki sorumluluk ağırdır fakat yatırım konusunda fazlasıyla dikkatlisinizdir. Bir kenara para koymak ihtiyacınız bu tarihler arasında artabilir. Tek dezavantajınız eski alışkanlıklarınızdan vazgeçememenizdir. Buna dikkat ettiğiniz takdirde bu tarihlerde doğanızın tam tersi, paranızı çok daha dikkatli harcamanız ve bütçe açığı vermemeniz mümkündür.

  Pozitif Enerjili Günler : 2-3-11-12-13-16-17-18-21-22-25-26-29-30
  Zayıf Enerjili Günler : 1-6-7-8-14-15-27-28
  Aşkta En Şanslı Günler :2-3-29-30
  Yeniay :21-22
  (Ay gezegeninin İkizler burcunda olduğu günlerdir. Sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
  Dolunay :6-7-8
  (Ay gezegeninin Yay burcundan geçtiği ve sizin burcunuzla karşıtlık yaptığı günlerdir. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

  Mutlu ve başarılı bir Haziran ayı geçirmeniz dileğimle,
  iremSU
  Mynet Astroloji Danışmanı

   
İkizler burcu 2009 Haziran ayı Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. İkizler Burcu 2009 Temmuz Ayı Yorumu

  İkizler Burcu 2009 Temmuz Ayı Yorumu

  temmuz ayının burcu nedir İkizler burçları evet bir aydır beklediğiniz aylık yorumunuz burda :) Aşk ve İlişkiler Temmuz ayı aşk hayatınız ve ilişkiler açısından güvence olgusunun ön planda olacağı bir dönem olarak gözüküyor. Bu sadece sizin burcunuzla ilgili bir durum değil. Hemen hemen her burç mensubu için aile güvenlik geçmiş değerler aşina ortamlar gelecek kaygısı önem taşıyıcı....
 2. İkizler Burcu 2009 Ağustos Ayı Yorumu

  İkizler Burcu 2009 Ağustos Ayı Yorumu

  Aşk ve İlişkiler Sevgili İkizler yazın bu en sıcak günlerinde yine kıpır kıpır enerjik, etrafınızla iletişim halinde bir yaz geçirdiğinizi düşünerek Ağustos yorumunuza başlıyorum. Ağustos oldukça yüklü enerjilerle dolu. Her burçta olduğu gibi yoruma 1 Ağustos tarihinde Aslan burcunda oluşacak Güneş Tutulmasıyla başlıyorum. 2008 yılının daha önceki tutulması yorumlarda da sözünü etmiştim...
 3. İkizler Burcu 2009 Kasım Ayı Yorumu

  İkizler Burcu 2009 Kasım Ayı Yorumu

  ikizler kasım ayı yorumu ikizler kasım ayı 2009 Sevgili ikizler burcu melekleri 2009 kasım ayı burç yorumu sizin için :tik: Aşk ve İlişkiler Sevgili İkizler, Kasım ayına girdiğimiz şu günlerde, aşk hayatınız ve ilişkilerle alakalı konularda etkili olacak Venüs gezegeninin 18 Ekimde-12 Kasım tarihleri arasında devam edecek Yay burcu seyri hakkında sizleri günlük yorumlarda...
 4. İkizler Burcu 2010 Haziran Ayı Yorumu

  İkizler Burcu 2010 Haziran Ayı Yorumu

  ikizler burcu Sevgili ikizler burcu melekleri 2010 Haziran ayı burç yorumu sizin için :tik: Sosyal ilişkiler, insanlarla bir araya gelmek, bir çok arkadaşlıklar kurabilmek, gerek eğitim hayatının içinde gerekse yolculuklar yaparak, yurtdışıyla bağlantılar kurabilmek yeni yerler keşfetmek için son derece olumlu bir süreç. Dostluk ilişkileri bu süreçte güçlendiği gibi, yeni edineceğiniz...
 5. 2014 Yılı İkizler Burcu Haziran Ayı Yorumu

  2014 Yılı İkizler Burcu Haziran Ayı Yorumu

  2014 ikizler haziran yorumu, aylık burç yorumları, haziran ayı ikizler burcu İkizler burcu meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için haziran ayının ikizler burcu aylık yorumunu, uzmanların ağzından, aşağıdaki makaleden sizlerle paylaşıyoruz... 2014 Haziran İkizler Burcu Aşk ve İlişkiler 2-8 Haziran haftası: Aşk hayatınızla ilgili konularda hem dikkatli olmanızı gerektiren hem de...

Sayfayı Paylaş