1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  İkizler burcu 2009 Ocak ayı Yorumu

  Konu, 'İkizler Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  ikizler burcu 2009 Aşk ve İlişkiler

  Ocak ayının ilişkiler konusunda en önemli transitlerinden birisi Venüs gezegeninin yay burcundaki enerjisidir. 24 Ocak 2008 tarihine kadar devam edecek bu enerjiyi belirli açılardan incelemek gerekebilir. Öncelikle ilişkisi olmayanlar için bu durum yabancı ülke bağlantılı bir kişiyle özel bir yakınlık oluşturacağı gibi hayatınıza birdenbire girebilecek bir kişinin de göstergesi olabilir. Oldukça neşeli tasasız ve aşkı doyasıya yaşamaktan zevk alan bu kişi sayesinde farklı ufukları keşfedebilirsiniz. Size karşı candan davranışları fakat bir o kadar da ele avuca sığmaz halleri oldukça ilginizi çekebilir. Özgürlük düşüncesi sizinle aynı doğrultuda olan bu kişinin sizi fazlasıyla etkileyeceğini düşünüyorum. İlişki uzun sürer mi derseniz bu enerji altında sürmesi için öncelikle birbirinizin doğum haritalarındaki görünümlerin kuvvetli olması ve yaşanan transitlerin bu beraberliği onaylaması gerekebilir.
  İlişkisi olanlar ise bu dönemde partnerlerinin kendilerine karşı özgür yaklaşımlar sergilediğini fark edebilirler. Bu sizin gibi kolayca sıkılan bir kişi için rahatlatıcı bir durum oluşturabilir. Birbirinizi tasdikleyebilir ortak bir noktada kolayca buluşabilirsiniz. Yalnız burada dikkat etmeniz gereken konu çok ciddi kararların bu etki altında alınırken bazı detayların kolayca gözden kaçmasıdır. Bunun dışında ilişkiniz sağlam temelli ise bu enerji çoşkunluk vericidir.
  İlişkisinde sorun olanlar için bu enerji karşınızdaki kişinin vurdumduymazlığı daha özgür davranışlar sergilemesi prensipleri konusunda diretmesi yargılayıcı davranması ve kendini üstün görmesi sebebiyle aranızdaki problemlerin büyümesi söz konusu olabilir. bu durumda sizin bakış açınızla onunki arasındaki dengesizliğin bir şekilde halledilmesi ve ortak bir noktanın oluşturulması gerekebilir. Bu enerji altında ayrılıklar pek görülmese de sorunlar olduğu halde her iki tarafın da değişken davranması nedeniyle bir türlü konuşmadan geçiştirilmesi de mümkün olabilir.
  İş ve Kariyer
  Mars gezegeninin 31 Aralık itibariyle burcunuzda ilerlemeye başlaması doğal olarak sizler için hareket ve aktivite anlamı taşıyabilir. Geçtiğimiz Ağustos ve Eylül aylarında da yine ikizler burcundan geçmiş ve ilerleyerek yengeç burcuna girmişti. Geri harekette olduğu için yine aynı noktaya dönmesi anlamı taşıdığından sizler için de o aylarda başlattığınız ve girişimde bulunmaya çalıştığınız konuların tekrar gündeme gelmesi anlamı taşıyabilir. 30 Ocak tarihindeki geri hareketin bitimine kadar eski mevzuları ve yeni yapmak istediklerinizi belirli bir plan çerçevesinde ele alabilirseniz gayet faydalı olabilir. Bu dönemde yeni bir girişimde bulunmak veya yeni bir şeye başlamak oldukça güç olabilir. bunun en önemli sebebi geri hareketin devam ediyor oluşudur. Fakat bu süreci olumlu anlamda kullanabilmek gayet mümkündür. Yapılması gereken yaz aylarındaki konuların eksik kalan yanlarını tamamlamak ara verdiğiniz çalışmalara hız kazandırmak olmalıdır. Çünkü bir gezegenin geri hareket dönemleri her türlü aksaklığın düzeltilmesi adına en etkili dönemlerdir. Mücadele gücünüzü kaybetmemeli iletişim ulaşım veya kendinizi cesaretle öne atılmaktan alıkoyacak koşulları gözden geçirerek düzene sokmalısınız. İşte o zaman kafanızın içindeki bu tamamlanmış ve yeni olan planları geri hareketten sonra yürürlüğe koyabilme imkanı bulabilirsiniz. Fikirlerinizi eyleme dönüştürmekte zorlandığınızda kendinize yüklenmeyiniz ve uygun zaman gelene dek sabırlı bir şekilde düşünmeye çalışınız. Yine bu süreçte kararsızlık değişkenlik veya iki seçenek arasında neyi tercih edeceğinizi bilemediğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Öncelikle hangi seçeneğin sizin yaşamınız kişiliğiniz ve prensipleriniz açısından ve her şeyden önemlisi geleceğiniz açısından artılarını düşünürseniz doğru bir tercihte bulunmanız o denli kolay olacaktır.
  Evet bir önemli transitten daha söz etmek istiyorum. Aydüğümleri. Bu düğüm tüm burçları farklı yaşam alanlarında etkisi altına alacağından kesinlikle bilinmesi gerekmektedir. Kimilerinizin bilgi sahibi olduğu kimileriniz içinse Astrolojik olarak yeni öğreneceğiniz bir konu olabilir. Fakat son derece önemlidir ve uzun bir süreyi kapsayacaktır. Ay gezegeninin Dünya etrafındaki yörüngesi ile Dünyanın Güneş etrafındaki yörüngesinin kesiştiği iki karmik noktadan biri olan kuzey düğüm geleceğinizi ve geliştirmeniz gereken davranışlarınızı gösterirken güney düğüm ise geçmişinizi ve kurtulmanız gereken davranışlarınızın göstergesidir. 7 Ocak 2008-Temmuz 2009 tarihleri arasında uzun yolculuklar yüksek eğitim akademik kariyer sahibi olma yaşam felsefeniz inancınız mesleki yönden kendinizi geleceğe hazırlamanız eşinizin akrabaları uzak ülkelere yerleşme yabancı kültürler ve bilgi dağarcığınızı geliştirme gibi konularda etkili olacak Kuzey Ay düğümü burcunuzla olumlu görünümler yapacağından sizler bu tarihler arasında gayet gerçekçi düşünceler altında hareket edebilirsiniz. Sosyal hayatınızda canlanmalar ve yeni keşiflerde bulunmak yeni insanlarla tanışmak gibi eylemlerde baş sırayı alabilirsiniz. Grup faaliyetleri yoluyla deneyimler kazanabilir uzak ülkelerde ilginç ve sıradışı insanlarla bağlantıya geçebilir kurallar içinde hareket etmektense özgür seçimlerde bulunmayı tercih edebilirsiniz. Bu süreçte öyle güçlü değişimler görülür ki aniden farklı bir yaşama adım atabilirsiniz. Karmik noktalar olduğu için yıllarca elinizden kayıp giden ama yıllarca çabaladığınız konularda şans yakalayabilirsiniz. Bu düğümün etkisi altında geleceğinizi yönlendirmeniz çok daha kolay olabilir.

  Merkür gezegeninin 8 Ocakta kova burcuna geçişi yukarıdaki konularla ilgili iletişimde bulunmanızı sağlayıcı olabilir. 28 Ocak tarihindeki geri harekete kadar planlarınızı yürürlüğe koymalı o tarihten sonra ise eksiklerinizi saptamaya çalışmalı yeni adımları atmak yerine beklemede kalmayı tercih etmelisiniz. Gölgeli günleri de hesaba katmayı unutmayınız. Bildiğiniz gibi geri hareketin başlamasından ve bitiminden sonraki tarihler oldukça etkilidir. Bu konudan daha geniş bir şekilde günlük yorumlarınızda söz edeceğim. Parasal Konular
  Ocak ayında etkisi görülebilecek enerjilerden biri de Güneş gezegeninin Oğlak burcu sürecidir. 20 Ocak tarihine kadar başkalarının parasından yararlanmak dönüşümde bulunarak güç elde etme veya diğer kişiler üzerinde hakimiyet kurarak isteklerinizi elde etmek gibi konularda zorlanmalar meydan gelebilir. Özellikle otorite konumundaki kişiler size görevlerinizi hatırlatıcı davranabilirler yani ne verdin ki ne istiyorsunuz tarzı yaklaşımlar görülebilir. Bu durumda arzu ettiğiniz gibi finansal açıdan rahata ermeniz zorlaşabilir. Bu süreç içinde özellikle maddi konularda mesleğinizle alakalı ve toplumsal imajınızla ilgili mevzular ön plana gelebilir. Ne kadar başarılı iseniz o denli krediniz vardır. Eğer tam tersi bir tutum içinde sadece başkalarının sırtından geçinmeye çalışan bir kişi iseniz hakikaten zorlu durumlar oluşabilir. Bazı günlerde oldukça karamsar düşünebilirsiniz. Duygusal ve ruhsal anlamda güvence duygunuzun ayakta kalabilmesi için kesinlikle sorumluluklarınızın bilincinde olmanız ve yaşamınızı düzene koymanız gerekecektir. Aslında bu devre kendi içinde zorluklar gösterse de içinde bulunduğunuz durumu net bir şekilde görmeniz ve bundan sonra daha ciddi bir şekilde hareket etmeniz için sizi disiplin altına almaktadır. Eğer bu dersin farkında olursanız otorite konumundaki kişilerden destek görmeniz veya maddi konulardaki sorunlarınızdan kurtulmanız o denli kolaylaşabilir.
  Ocak Ayı Astrolojik Takviminiz
  Pozitif etkili günler 1-9-10-11-14-15-18-19-22-23-27-28
  Zayıf etkili günler 2-3-7-8-12-13-16-17-20-21-24-25-26-29-30-31
  Aşk açısından zorlu günler 4-5-6(Dolunay) çatışmalar ve duygusal gerginlikler
  Yeniay günleri 18-19Taze enerjiler yeni başlangıçlar pozitif ifade gücü
  Not: Yükselen burcunuzun yorumlarını okumayı ihmal etmeyiniz. Yıllık burç yorumları köşenizi tekrar gözden geçirmeniz faydalı olabilir.
  Sevgili İkizler Ocak ayının sizlere mutluluk başarı sağlık ve huzur getirmesini diler yeni yılınızı bir kez daha kutlarım.


   
İkizler burcu 2009 Ocak ayı Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. İkizler Burcu 2009 Temmuz Ayı Yorumu

  İkizler Burcu 2009 Temmuz Ayı Yorumu

  temmuz ayının burcu nedir İkizler burçları evet bir aydır beklediğiniz aylık yorumunuz burda :) Aşk ve İlişkiler Temmuz ayı aşk hayatınız ve ilişkiler açısından güvence olgusunun ön planda olacağı bir dönem olarak gözüküyor. Bu sadece sizin burcunuzla ilgili bir durum değil. Hemen hemen her burç mensubu için aile güvenlik geçmiş değerler aşina ortamlar gelecek kaygısı önem taşıyıcı....
 2. İkizler Burcu 2009 Ağustos Ayı Yorumu

  İkizler Burcu 2009 Ağustos Ayı Yorumu

  Aşk ve İlişkiler Sevgili İkizler yazın bu en sıcak günlerinde yine kıpır kıpır enerjik, etrafınızla iletişim halinde bir yaz geçirdiğinizi düşünerek Ağustos yorumunuza başlıyorum. Ağustos oldukça yüklü enerjilerle dolu. Her burçta olduğu gibi yoruma 1 Ağustos tarihinde Aslan burcunda oluşacak Güneş Tutulmasıyla başlıyorum. 2008 yılının daha önceki tutulması yorumlarda da sözünü etmiştim...
 3. İkizler Burcu 2009 Kasım Ayı Yorumu

  İkizler Burcu 2009 Kasım Ayı Yorumu

  ikizler kasım ayı yorumu ikizler kasım ayı 2009 Sevgili ikizler burcu melekleri 2009 kasım ayı burç yorumu sizin için :tik: Aşk ve İlişkiler Sevgili İkizler, Kasım ayına girdiğimiz şu günlerde, aşk hayatınız ve ilişkilerle alakalı konularda etkili olacak Venüs gezegeninin 18 Ekimde-12 Kasım tarihleri arasında devam edecek Yay burcu seyri hakkında sizleri günlük yorumlarda...
 4. İkizler burcu 2011 ocak ayı yorumu

  İkizler burcu 2011 ocak ayı yorumu

  ikizler ocak ayı 2011 ocak ayı ikizler burcu burcu 2011 Mutlu yıllar ikizler (: İkizler Burcu ( 21 Mayıs-21 Haziran ) Ayın ilk yarısında geçen aydan sizi meşgul eden bir olay varken, ikinci yarıda geçen ay yaşanan Ay Tutulmasının hayatınıza yansımalarını göreceğiniz şeyler olacak gibi. Geçen aylarda, ortak bir mal, para, eş/başka bir yakından kaynaklı bir maddi sorun gündeminizi...
 5. 2013 Ocak Ayı İkizler Burcu Yorumu

  2013 Ocak Ayı İkizler Burcu Yorumu

  Bu konu; 2013 ocak ayı ikizler burcu yorumu konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili ikizler burcu meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, bakalım evliler çocuk sahibi olacaklar mı , bekarlar evlenecekler mi, para durumları , aşk hayatları nasıl olacak. İşte astrologların 2013 ocak ayı ikizler burcu yorumu... Bu ay gelecek o kadar yakın görünüyor ki sadece uzanıp onu almak...

Sayfayı Paylaş