1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  İkizler Burcu 2010 Nİsan Yorumu

  Konu, 'İkizler Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Yeni bir ay yeni umutlar yeni aya başladığımız bu gün Nisan ayında burcunuzda ne gibi gelişmeler olucağını merak ediyorsanız nisan ayı burç yorumunuz sevgili İkizler burcu melekleri :tik:
  SEVGİLİ İKİZLER
  Bu ay oluşan yeni ay sizi sosyal bir döneme getiriyor. Hobilerinizi yeniden ele alacağınız , arkadaşlarınızla ve yeni arkadaşlarınızla görüşebileceğiniz sevimli ve hareketli sosyal paylaşımlar içinde olacaksınız. Birlikte ve kalabalık geçireceğiniz günlerde bekar yada partneri olmayan ikizler yeni ilişkiler ile karşılaşabilirler. Yeni tanışmalar , küçük toplantıları renklendirebilir. 6 Nisan ile 14 Nisan arası bazı iş ilişkilerinizi ortaklıklara taşıyabilirsiniz. Mars Plüton karşıtlığı nedeni ile masraflarınızda artış olabilir. Bunu özellikle ayın 2. yarısında yaşayabilirsiniz. Ancak 2 Nisandaki destek açısı ile ayın 20 ‘ sinde maddi refaha ulaşacaksınız. Yeni iş teklifleri alacağınızı da düşünüyorum. Çalıştığınız iş yerinde olumlu değişiklikler olacaktır. Bu nedenle kendinizi yeni kademelerde bulabilir, başka bir bölüme geçmek yada dikey olarak yükselme ihtimalleri kapınızı çalabilir. İyi bir konuşmacı olarak uzun zamandır sizin yapmak istediğiniz bir görüşmenin sahibi olabilirsiniz. Konuşma yeteneğinizin bilinen yüzü , sizi önemli bir işin başına yerleştirebilir. İletişim gücünüz , özellikle medya alanında iseniz kendini daha çabuk göstermenize neden oldu. Bu ay içinde de fikirlerinizin ışıldayacağını ve takdir göreceğini düşünüyorum. Ancak kazançları iletişime bağlı ancak farklı bir topluluk içinde çalışıyorsanız, ikizler olarak bu ay şansınız yüksek sevgili İkizler . Siz bu kariyer basamaklarını tırmanmaya çalışırken 6 Nisan , 7 Nisan ve 8 Nisan ile 9Nisanda kendini gösterecek bir aldanma olayına şahit olabilir. Başarınızın kıskanılması nedeni ile yanlış bilgilendirme, önemli bir evrakınızın alıkonulması yada kurmaya çalıştığınız bağlantının engellenmeye çalışılması gibi bir olay ile karşılaşabilirsiniz. Maillerinize, bireysel haberleşme hattınıza , telefonunuza kayıtlı özel mesajlara ve çantanızda sakladığınız banka cüzdanına dikkat edin. Bu günler sizin için çalınma, kandırılma ve yanlış bilgilendirilme konusunda canınızı sıkabilir. Fakat bu konuda çok şey öğreneceksiniz. Önemli bir işin başına getirilme , terfi alma aşamasında olduğunuz bu Nisanın ilk haftası süresince , ileride başınıza gelebilecek ve daha büyük sorunlara yol açacak bir olayı ufak atlatarak önemli bir deneyimin sahibi olacaksınız. Müşterinizi açık bilgisayarınız ile baş başa bırakıp odanızı veya masanızı terk etmeyin.
  Duygusal olarak Ayın 13 ‘ ünde ve takip eden günlerde teklifler alabilirsiniz. Size teklifte bulunacak kişilerin sorunlara yaklaşımlarına dikkat edin. Kendisi de bir sorun olabilir. Açık olmasına ve saklı gizli konuşmaların olmasına izin vermeyin. Duygularınızdan emin olmadan önce ve tekliflere bir cevap vermeden önce kişiden emin olun. Bu ay eğer eşinizin sizden önce ki eşinden olma bir çocuğu yada sizin evlat edindiğiniz bir çocuğunuz var ise , lütfen anlaşmazlıklar konusunda sakin olun. Derin bir nefes alın. Bu geçici bir etki, onları sevdiğinizi unutmayın. Eğer hiçbir zaman anlaşamadı iseniz, her hangi bir tartışma yanlış anlaşmalara dönebilir. Bu yüzden onlarında arzuları olduğunu ve yalnızca zamansal bir çakışma yaşadığınızı kendinize hatırlatın ve birbirinizi üzmeyin. Özgürlüğünüzün sınırlarının daraldığını yada daraltıldığını düşünebilir ve bu yüzden gerilebilirsiniz. Oysa her şey yolunda. Bu yüzden partneriniz ile bazı tartışmalara girme ihtimaliniz bulunmakta. Sizi yanlış anlayabilir ve sizi haksızca eleştirebilir. İlişkinizin beklentilerinizin dışına çıktığını hissedebilir ve ani kararlar alabilirsiniz. Lütfen sakin olun ve olayların olumlu bir yöne dönmesi için kendinize ve ilişkilerinize şans tanıyın. Siz konuşmayı seversiniz sevgili ikizler. Merkür’ ün konumu konuşmalarınızın nereye varacağı konusunda size bir şans tanıyor. Bunu hissedeceksiniz. Bu yüzden sözlerin incitmesine izin vermeden sorunları halletmeye çalışalım. Bu konuda çok iyi olacağınıza eminim. Eşlerinden boşanmış hanımlar nafaka davası konusunda 5 Nisandan sonra olumlu haberler size gelecek.
  Duygusal titreşimleriniz grup halinde görüştüğünüz arkadaşlarınızdan yana olabilir. Onlar ile birlikte vakit geçirmek ve deneyimler yaşamak isteyeceksiniz. Bu size keyif verecek. Eh , ben de iyi bir seçim olacağını düşünüyorum. Gruba yeni katılacak bayanlar ile iletişimlerinizde biraz gergin olabilir, bu kez siz onlara haksızlık edebilirsiniz. Partnerinizin size yaptıklarının acısını çıkarmaya çalışmayın sakın. Duygular değişkendir. Kızgınlıklarınız nedeni ile yeni dostların güzelliğini göremeyebilirsiniz.
  Belki bir bebeğin aranıza katılma haberleri sizi sakinleştirebilir. 13 Nisan dolunayı bebekler , çocuklar konusunda hayatınızda bazı sonuçlar getirecek. Bebeğiniz İkizler burcu ise ve rahatsızlıkları var ise 27 Nisan Boğa burcunda olacak olan yeni ay ile onu doktora götürebilirsiniz. Eğer rahatsızlık eski ise zaten geçen ayki ay ve güneş tutulmaları ile yaşamınızda bazı değişiklikler olmuş olmalı. 13 Nisan dolunayı nedeni ile bazı şeyler son haddine ulaşmış olabilir. Eğer ufaklıklar ameliyat aşamasına gelmiş rahatsızlıklara sahipler ise 27 Nisan Yeni ayından sonra bu konuda bazı operasyonlara girebilirler. 13 Nisan dolunayı size duygusal bir ruh hali getirmiş iken, bu dönemi çocukları olmayan yada bir partneri olmayan İkizler burçları güzel tanışmalar ile geçirebilirler. Satürn’ ün zorlayan ve öğreten doğası bu ay Nisanın ilk haftasının sonlarında size bazı maddi kazançlar getirecek. Eğer ameliyat olacak bir boğa var ise yada doktor parasını bulamadığı için uzun zamandır doktora gidemeyen yada çocuğunu doktora götüremeyen, bu parayı kendinize bakmak için harcayabilirsiniz. Eğer özel bir görüşme için kendinize vakit ayırmanız mümkün ise size 5 Nisan, 14 ve 22 Nisan ile 4 gün önce ve sonralarını önerebilirim. Konuşma yeteneğinizi kullanıp , bu ay özellikle partner olabilecek kişileri arzularınız doğrultusunda şekillendirebilir , sizin istediğiniz gibi bir ilişkinin tohumlarını atabilirsiniz. Marsın kendi burcunuzda sizi desteklemesi size güç verecek ve daha önce olsa cesaret edemeyeceklerinizi söyleme cesareti bulacaksınız. Bu şansı değerlendirin ve kaderinizi şekillendirin.
  13 Nisan da Mars ‘ ın Yengeç burcuna girmesi ile parasal harcamalarınız hızla artacak. Bazı ikizler burçlarımız bu dönemde harcamalarınıza dikkat etmeli. Gereksiz harcamalardan kaçınmalıyız. Yoksa Temmuz ayında yapacağınız seyahatin günlerinden kısmak zorunda kalabiliriz. 27 Nisan ‘ daki yeni ay esnasında , kapalı kapılar ardında sizin hakkınızda güzel konuşmalar yapılabilir. 5 Mayıs günü Jüpiter ile Uranüs ‘ ün kariyer evinizde birbirleriniz selamlaması sebebi ile Nisan ayı sonunda kariyeriniz ile ilgili tahminleriniz ötesinde çok ciddi bir teklif alabilirsiniz. Maaş pazarlıklarını veya sözleşmeleri 4 Mayıs ‘ a kadar ertelemeye çalışın. 4 Mayıs günü her ne olursa olsun sizin adınıza çok önemli bir anlaşma imzalayabilir. Çok ciddi bir maaş pazarlığı yaparak , maddi sorunlarınızı en aza indirebilirsiniz. Bu dönemde önemli bir müşteri bulabilir, çok ciddi bir satış gerçekleştirebilirsiniz. Sevgili İkizler, 27 Nisan ve takip eden günleri çok dikkatli bir şekilde takip edin. 13 Nisan civarında bebek sahibi olmakta zorlanan bazı ikizler burcu hanımlarımızın 20 Nisan ‘ a kadar olan dönemde müjdeli haberler alma şansı var. Bu dönemde bir tüp bebek girişimi veya yapay dölleme yolu ile hamile kalabilirsiniz. Venüs ile Uranüs ‘ ün balık burcu gibi çift karakterli bir burçta olması ile ikiz, üçüz hamilelikleri ile karşılaşabilirsiniz. 27 Nisan ve takip eden dönemde , dişiniz , beliniz veya , boğazlarınız boynunuz gibi bölgelerde , yaşayabileceğiniz ciddi sağlık sorunlarına karşı hazırlıklı olmalı. Eğer böyle bir problem yaşar iseniz, rahatlıkla çözümünün Mayıs ayında olduğunu unutmamalısınız.   
 2. sevil-78

  sevil-78 Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  5 Haziran 2009
  Mesajlar:
  573
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  tşkkkkkkkkkkkkkkkkk
   
İkizler Burcu 2010 Nİsan Yorumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 2010 Yılı İkizler Burcu Yorumu

  2010 Yılı İkizler Burcu Yorumu

  ikizler 2010 ikizler 2010 falı burcu falı burcunu neler bekliyor Sevgili İkizler Burcu melekleri 2010 yılı burç yorumlarına şimdiden bakmak istermisiniz...2009 yılının sonuna gelmeden 2010 yılı burç yorumlarını okuyabilir ve şimdiden fikir sahibi olabilirsiniz... 2010 yılı İkizler Burcu Yorumları :tik: Zor geçen yıllardan sonra, bu yıl rekabet devam etse de başarılı sonuçlar ve büyük...
 2. İkizler Burcu 2010 Mart Yorumu

  İkizler Burcu 2010 Mart Yorumu

  Sevgili ikizler burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun Mart ayı burç yorumunuz :tik: Balık burcundaki gezegen dizilimi kariyer ve ün evinizde size yeni fırsatlar getirecek. İlişkileriniz aracılığıyla beklemediğiniz sürpriz anlaşma koşulları oluşabilir. Bir süredir sizi sıkan aşk ilişkiniz, çocuklarınız ve kredi konuları bu ay da etkisini gösterecek. 07 Mart’ta...
 3. İkizler Burcu 2010 Mayıs Yorumu

  İkizler Burcu 2010 Mayıs Yorumu

  ikizler burcu mayıs ayı 2011 Yepyeni bir aya girdik yeni ayın burç yorumlarını okumak isteyenler için 2010 Mayıs ayı burç yorumları :tik: Kendinizle ilgili bazı değerlendirmelerinizin, dış değerlendirmelerle benzeşmesi yolunda çabalar içine girmelisiniz. Bu ay önemli bir sınavdan geçebilirsiniz. Bunu ve bundan edineceğiniz kazanımları birtakım sonuçlarla anlayacaksınız. Bazı ilişkilerinizde...
 4. ikizler burcu 2010 aralık yorumu

  ikizler burcu 2010 aralık yorumu

  ikizler 2010 aralık ikizler burcu aralık 2010 burcu ayı Buyrun okuyun (: Çok çalıştınız ve sonuç olarak aklınız dönüp dolaşıp uzak yerlere uçma hayallerine takılıyor. Hiç şaşırmadık! Maceralı yolculukları yöneten 9. evinizde dört gezegen var ve sizi yollara düşmeye zorluyor. Neden direnesiniz ki? Hesaplı tur paketlerini veya süresi dolmak üzere olan birikmiş millerinizi incelemenin tam...
 5. İkizler burcu 2011 Nisan yorumu

  İkizler burcu 2011 Nisan yorumu

  ikizler nisan ikizler burcu 2011 2011 nisan burcu ayı yorumu İkizler burcu 2011 Nisan ayı yorumu... Bu ay iki farklı astrologdan yorum buldum ikisinide paylaşıyorum kızlar Rezzan Kiraz ikizler burcu nisan 2011 İkizler burcu olarak detayları sevmediğinizi hatta okurken sıkılabileceğinizi tahmin ediyorum. Ama bir o kadar da meraklı oluşunuz sayesinde değer verip gözden geçireceğinizi...

Sayfayı Paylaş