İkizler burcu 2011 Nisan yorumu

PaSikA

Yeni Üye
Üye
İkizler burcu 2011 Nisan yorumu
ikizler nisan ikizler burcu 2011 2011 nisan burcu ayı yorumu
İkizler burcu 2011 Nisan ayı yorumu...

Bu ay iki farklı astrologdan yorum buldum ikisinide paylaşıyorum kızlar

ikizler burcu-53.gif

Rezzan Kiraz ikizler burcu nisan 2011

İkizler burcu olarak detayları sevmediğinizi hatta okurken sıkılabileceğinizi tahmin ediyorum. Ama bir o kadar da meraklı oluşunuz sayesinde değer verip gözden geçireceğinizi umuyorum. Evet ilk bahsedeceğimi enerjiniz Venüs gezegeninin Koç burcu seyri. Bir İkizler olarak bu enerjiye hiç de yabancı değilsiniz. Çünkü aktif kimliğinizle her zaman yeni insanlar tanımaktan, yeni ilişkiler kurmaktan zevk alırsınız. Bu seyir 6 Nisan tarihinde Venüsün geri hareketine kadar hızlı bir şekilde devam edeceğinden Nisan ayına damgasını vurmakta. Venüs Koç burcunda öncelikle sosyal hayatın renklenmesi ve duyguların ateşli ifadesi anlamına geliyor.

Siz İkizler bu dönemde gayet net ve açık bir şekilde kendinizi ifade edebilir, talepkar davranabilir, liderlik gücünüzü ortaya koyarak karşı cins üzerinde ve diğer kişilerle olan ilişkinizde ön planda olmaya çalışabilirsiniz. Bu nedenle bu seyir altında oldukça girişken ve hevesli olmanız doğaldır. Bu heveslilik devam eden ilişkiniz açısından veya yeni başlayacak beraberliğiniz konusunda da sizi destekleyicidir. İlişkisi olanlar için bu enerjinin anlamı, partnerinizle olan paylaşımınızda öncelikle kendi arzularınızı ön plana alma taraflısı davranacağınızı söylemek mümkündür. Benim tavsiyem ise, ortaklaşa hareket ederek ama ateşli doğanızı da tavırlarınızla da partnerinizi sıkıca kavramanızdır. Yani birbirinizden farklı yönlerinizin bilincinde fakat hedefleriniz konusunda aynı yolda ilerleyecek kadar mantıklı davranmak gayet yararlıdır.

Bu seyir, bir çift olarak beraberce yaşamınızı sürdürürken arkadaşlık yönünüzü de iyi beslemeniz gerektiğini göstermektedir. Unutmayınız ki, gerek siz ve gerekse partneriniz aslında bir ekipsiniz. Birbirinize sırt vererek, ideallerinizi bu enerji altında gerçekleştirebilir, ileriye doğru adımlar atabilirsiniz. Burada bencil düşünmemek ve birbirinize destek vermeniz son derece önemlidir. Ben bu enerjinin ilişkinizi daha geniş bir çevrede, gayet tutkulu bir şekilde yaşamanız ve diğer insanların size baktıklarında ne kadar uygun bir çift demelerini sağlayıcı olabileceği kanaatindeyim.

İlişkisi olmayanlar açısından bu enerjini anlamı ise, hayatınıza girecek yeni bir kişinin varlığını gösterdiği gibi, sizin sosyal hayatın içinde oldukça dikkat çekici bir kişi olmanızı da sağlayabilir. Yani talipler çoğalır desek yeridir. Bu dönemde en önemli arzunuz, kafaca uyuşabileceğiniz, sizinle aynı zevkleri paylaşan bir kişinin varlığıdır. Birlikte gezebileceğiniz, aktivitelerde bulunacağınız, hatta aynı grubun içinde yer alabileceğiniz bir insan oldukça dikkatinizi çekebilir.
Sıradışı kişiler, bulunduğu ortama renk katan insanlar gözünüzden asla kaçmaz. Özellikle liderlik özelliklerine sahip, arkadaşça paylaşmaktan hoşlanan ve yeri geldiğinde açık ve net bir dille duygularını dile getirebilen bir insana hayır demeniz mümkün değildir. Siz bu enerji altında, güçlü ve dürtüsel davranışlarda bulunabilir ve kendinizden emin halinizle dış ortamlarda dikkat çekebilirsiniz.

Susan Miller Nisan 2011 İkizler Burcu Yorumu

Ay boyunca Boğa burcunda bulunan gezegenler kendinizi karamsar ve endişeli hissetmenize neden olabilir Zaman zaman olayları kontrol edemediğiniz hissine kapılabilirsiniz Aslında karamsarlık ve endişenizle başedebilirseniz kendinizi ilişkilerinizde güç mücadelesi için daha cesur ve atılgan hissedeceksiniz
Aşk hayatınız, yaratıcılığınız ve çocuklarınızla ilgili konularla kariyeriniz arasındaki dengeyi kurmakta zorlanmaya devam edeceksiniz Bu sayede belki de ortak olarak paylaşımda olduğunuz maddi manevi değerlerinizin gelişmesine de imkan vermiş olacaksınız Kendi görüş ve düşüncelerinizi empoze etmeye ve kendiniz tatmin etmeye çalışarak farklı bir deneyim kazanmış olabilirsiniz Kontrol edemediğiniz alanda sizden hebersiz bir takım anlaşmalar yapılabilir Sık sık kısa iş seyehatleri yapmak durumunda kalabilirsiniz

12 Nisan’daki Koç burcunda meydana gelecek yeni ay gelecek beklentileriniz için yeni umutların yükseldiği bir yeni ay olacak 17 Nisan itibariyle Merkür’ün geri hareketi ile biraz daha içinize dönecek ve neyi neden yaptığınıza dair sorgulama dönemi başlayacak Canınızı sıkacak tatsız haberler duyabilirsiniz 25 Nisan tarihinde Venüsün’un İkizler burcuna girmesiyle birlikte ilişkilerinizde kendinizi göstermek ve daha sosyal olmak arzunuz yükselecek Daha bakımlı ve hoş görünmek isteyeceksiniz

Geri