Etiketler:
 1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  ikizler burcu babalar için babalar günü hediyesi ne olabilir ?

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Babamız ikizler burcu ona ne hediye alabiliriz acaba ? :D

   
 2. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

 3. neslihanyare

  neslihanyare Üye Üye

  Kayıt:
  9 Haziran 2011
  Mesajlar:
  90
  Beğenilen Mesajlar:
  10
  Ödül Puanları:
  18
  Babalar Günü Hediyesi
  En Aranan Baba Kravatı
  < Konu Resmi..>  Her yerde aranan en iyi babalara özel kravat


  Yoksa sizin babanız bir kanatsız melek ve herkesin aradığı bir baba mı? En Aranan Baba Kravatı ile en aranan babaya en anlamlı kravatı verebilirsiniz. Eski vahşi batıdan esinlenilmiş ve klasik Wanted yani Aranıyor yazı fontları ile üretilmiş En Aranan Baba Kravatı na babanız bayılacak.


  The GoodFather Tie - İyi Baba Kravatı
  < Konu Resmi..>  The GoodFather baskılı baba kravat


  The GodFather efsanesi The GoodFather Tie yani İyi Baba Kravatı ile canlanıyor. Don Corleone nin müthiş Baba filminden esinlenerek tasarlanmış The GoodFather kravatı ile babanız en iyi baba olduğunu İyi Baba Kravatı ile herkese gururla gösterebilecek!


  Süper Baba Kravatı
  < Konu Resmi..>  Süper babalara özel süper kravat


  Benim babam süper baba diyenlere Süper Baba Kravatı! Tüm hayatınız boyunca sizi tehlikelerden koruyup koruyan, sizi mutluluktan havalara uçuran, sanki başka gezegenlerden gelmiş kadar iyi olan babanız sizce de Süper Baba Kravatı nı haketmiyor mu?


  Ulusal Baba Bankası Kravatı
  < Konu Resmi..>  Babanızdan en çok harçlık almanızı sağlayacak kravat


  Veee karşınızda Ulusal Baba Bankası Kravatı! Her ne kadar espri olsa da aslında bir türlü harçlık ala ala kaynağını bitiremediğiniz en iyi bankamız olan babalarımıza en çok yakışacak kravat sizlerle! Ulusal Baba Bankası Kravatı ile harçlık vermekten yorulan babanıza büyük moral vererek harçlıklarınızı arttıracağınızı garanti ediyoruz.


  iDad Tie - iDad Kravat
  < Konu Resmi..>  iDad desenli müthiş kravat


  ipad, iphone, itunes tan sonra i ile başlayan ürünler hayatımızın bir parçası oldu. Peki ya şimdi de babalar için iDad e ne dersiniz? iDad baskılı bu iDad kravatları gören babalar mutluluktan şok olacak. iDad Tie iphone hayranı babanıza verebileceğiniz en güzel hediye olacak...


  Babalık Sertifikası - Dünyanın En İyi Babası Sertifikası
  < Konu Resmi..>  Babanıza Dünyanın En İyi Babası sertifikasını verin


  Sizi hayatı boyunca koruyup kollayan, her zaman yardıma koşan, tüm nazını çeken babanız sizce de dünyanın en iyi babası olmaya hak kazanmadı mı? Babalık Sertifikası ile dünyanın en iyi, en fedakar, en sevecen, en yol gösterici, en mükemmel babası olarak babanıza dünyanın en iyi babası sertifikasını verin.


  Shirt Pillow - Gömlek Yastık
  < Konu Resmi..>  Erkek gömleği içindeki harika yastık


  Evde babanızın ya da eşinizin olmadığı zamanlarda da onların hasretini biraz olsun dindirmek için size müthiş bir önerimiz var! Shirt Pillow Gömlek Yastık ile koltuğunuzda her zaman onların yokluğunu bir nebze olsun giderecek ve sıkı sıkı sarılacağınız bir yastığınız olacak.


  Moustache Pillow - Pala Bıyık Yastık Kılıfı Seti
  < Konu Resmi..>  Yastıklarınızın pala bıyıklı ve çok havalı olmasını ister misiniz?


  Evet bu da oldu, yastıklar da pala bıyık bıraktı! Moustache Pillow Pala bıyık yastık kılıfı seti ile uyumaya doyamayacaksınız! Bu müthiş havalı pala bıyıklı yastık kılıfları yatağınızı bir anda çok havalı bir yatağa çevirecek.


  Dolar Mendil
  < Konu Resmi..>  Dolar banknotu şeklinde kağıt mendil


  Dolar Mendil ile doların değeri hiç bu kadar düşmemişti diyeceksiniz. Burnunuzu sildiğiniz mendilin bile dolardan oluşu sizi çok zengin ve havalı hissettirecek. Dolar Mendil ile en bonkör ve havalı siz olun.


  Keyboard Stationary Set - Klavye Ofis Seti
  < Konu Resmi..>  Klavye tuşu şekilli zımba, delgeç, fırça, mıknatıs seti


  Keyboard Stationary set ile günlük hayatında her işini klavyeyle yapan ofis insanlarına kısayol tuşları getirdik! Müthiş tasarımlı Klavye Ofis Seti masanıza hem renk getirecek; hem de işlerinizi kolayca halletmeniz için zımba, delgeç, mıknatıs ve klavye fırçanız olacak.


  Televizyon Saat
  < Konu Resmi..>  Uzaktan kumandalı TV şeklinde alarm saati


  Televizyon Saati görenler gözlerine inanamayacak! Buna televizyon kılığına girmiş bir alarmlı saati mi desek ya da kendini saat zanneden uzaktan kumandalı bir televizyon mu desek bilemiyoruz. Aslında her ikisi! Televizyon Saat ile sabahları uyanamamak imkansız olacak.


  iBook - Cüzdanlı iPhone Kılıfı
  < Konu Resmi..>  Cüzdanlı kitap şeklinde iphone kılıfı


  iBook Cüzdanlı iphone kılıfı ile tüm iphone kabı modellerini çöpe atmak isteyeceksiniz. Dış görünüşünü aynı bir eski, deri ciltli, küçük bir el kitabı gibi olsa da o hem bir iphone kabı hem de görüp görebileceğiniz en pratik cüzdan! iBook cüzdan iphone kabı sayesinde cüzdanınız ve iphone nunuz birleşecek.


  Cardsharp - Kart Bıçak
  < Konu Resmi..>  Kolayca cüdanınızda taşıyabileceğiniz kart bıçak


  Cebinizde çakı taşımak zor ve tehlikeli diyorsanız sadece bir kart görünümünde olan Cardsharp tam size göre olacak! Cüzdanınızda ya da cebinizde güvenle ve kolayca taşıyabileceğiniz Kart Bıçak hem keskin hem hafif hem de ömür boyu garantilidir.


  Yazılı Ödül Kupası
  < Konu Resmi..>  Yüzlerce çeşitte yılın enleri yazılı ödül kupası


  Sevdiklerinize Yazılı Ödül Kupası ile en iyi olduğu konularda yılın enleri kupasını verin. Yılın En İyi Annesi, Yılın En Odunu, Yılın Çapkını, Yılın Sevgilisi gibi yüzlerce çeşit yazı çeşitine sahip Ödül Kupası ile sevdiklerinizi mutlu edin.


  Pen Fan - Pervaneli Vantilatör Kalem
  < Konu Resmi..>  Üst kısmında pervanesi bulunan vantilatör kalem


  Sıkıcı ve sıcak çalışma saatlerinize Pen Fan ile serin bir mola verin. Pervaneli Vantilatör Kalem in üst kısmındaki pervane sayesinde en bunaltıcı anlarınızda sizi kurtarmaya geliyoruz!


  Sudoku Cube - Sudoku Küp
  < Konu Resmi..>  Beyin jimnastiği yaptıran sudoku küpü


  Sudoku Cube ile gelmiş geçmiş en çok satan oyun seçilen Rübik Küpler'in sudoku versiyonunu oynamak ister misiniz? 9 rakamı sırasıyla yanyana getirmeye çalışırken Sudoku Küp ile hem çok eğlenip hem de beyin jimnastiği yapacaksınız.


  CD Box Safe - Gizli CD Kutusu Kasa
  < Konu Resmi..>  Smooth Jazz CD kutusu şeklinde gizli kasa


  CD Box Safe ile saklamak istediğiniz her şey artık güvende! Smooth jazz CD’si görünümündeki Gizli CD Kutusu Kasa’yı diğer CD’lerinizden ayırt etmek neredeyse imkansız olacak.


  Sexy Mousepad - Seksi Mousepadler
  < Konu Resmi..>  Kendinden kabartılı poposu veya göğüsleri olan birbirinden seksi mousepadlar


  Geçmek bilmeyen ofis saatlerinizi ve bilgisayar başındaki işlerinizi çekilir kılan çok esprili bir fikirle karşınızdayız: Sexy Mousepad! Bu mousepad lerin kendinden kabartılı olan göğüs veya popo kısımları bileğinizi koymanız için özel tasarlanmıştır. Seksi Mousepad ler sayesinde ofisin en çalışkanı siz olacaksınız!


  100 Dolar & Euro Notepad - Para Not Defteri
  < Konu Resmi..>  100 Dolar ve 100 Euro görünümlü esprili not defteri


  Zenginliğinizi göstermenin en güzel yolu Para Not Defteri! Adeta gerçek 100 Dolar veya 100 Euro’nun arkasına not yazıyormuşçasına kullanabileceğiniz 100 Dolar & Euro Notepad ile herkesin gözü sizin üzerinizde olacak!


  Batak Shot Oyunu
  < Konu Resmi..>  Battıkça shotlayıp, Shotladıkça batacağınız batak oyunu


  Batak Shot Oyunu ile shot oyunu ve batak oyunu birleşti, ortaya sıradışı bir batak oyunu geldi. Batak Shot oyunu ile battıkça shotlayacak, shotladıkça batacaksınız!


  Notebook Mousepad - Not Kağıdı Mousepad
  < Konu Resmi..>  Not yazılabilen mousepad


  Notebook Mousepad bugüne kadar kullandığınız mousepadler arasındaki en işlevlilerinden biri çünkü bu mousepadler aynı zamanda birer Not Kağıdı Mousepad! Bilgisayarda çalışırken üzerine notlar alabileceğiniz ve üzerinde mouse unuzu kolayca dolaştırabileceğiniz bu Notebook mousepad ile hayatınız çok kolaylaşacak.


  Thumbs Up Cufflinks - Beğen Kol Düğmesi
  < Konu Resmi..>  Facebook beğen butonu kol düğmeleri


  Thumbs Up Cufflinks ile Facebook un meşhur like yani beğen butonu kol düğmesi oldu! Beğen Kol Düğmeleri ile herkesin beğenisini almak çok kolay olacak. Beğen Kol Düğmeleri Thumbs Up Cufflinks ile tarzınıza tarz, şıklığınıza şıklık katın.


  Like Mugs - Beğen Kupa Bardakları
  < Konu Resmi..>  Beğen butonları artık kupalarda


  Facebook un en çok kullanılan beğen butonları ile artık Like Mugs Beğen Kupa Bardakları ile karşınızda! Çay ya da kahve beğen butonlu bu harika tasarımlı kupalar ile hangisini daha çok beğendiğinizi ve sadakatinizi kupanız ile gösterebileceksiniz.


  Powermonkey Discovery
  < Konu Resmi..>  Artık şarjınızın bitmesi sorunu tarih olacak


  Powermonkey Discovery şarj sorununuzu tamamen çözmek için karşınızda! Powermonkey Discovery, yolculuklarda, tatillerde ya da ofis yoğunluğunda şarjınız bittiğinde hemen yardımınıza koşacak. Artık iphone, ipad, fotoğraf makinesi ya da herhangi başka marka cep telefonunuzun şarjının bitmesi sizi endişelendirmeyecek.


  Message Chocolate - Mesajlı Çikolatalar
  < Konu Resmi..>  Aşk ve sevgi mesajlarınızı en tatlı şekilde yani çikolatalar ile verin


  Sevginizi ve aşkınızı göstermek istiyorsunuz ancak kelimeler bunu anlatmakta yetersiz mi kalıyor? O zaman bir de mesajınızı iletmeyi Mesajlı Çikolatalar ile deneyin. Seni Çok Seviyorum, İyi ki Doğdun, Aşkımsın gibi harflerle mesaj yazan bu çikolatalar ile sevdiğiniz mutluluktan havalara uçacak.


  Polaroid PoGo Instant Photo Printer
  < Konu Resmi..>  Gönder, Bas, Paylaş... Üstelik Kartuş yok! Mürekkep yok!


  Cep telefonunuzdan ya da fotoğraf makinanızdan çektiğiniz binlerce fotoğrafın hiçbirini bastıramamaktan mı şikayetçisiniz? O kadar fotoğraf çektiğiniz halde hepsi dijital ortamda olduğu halde evinizin hiçbir yerinde çerçeve içinde durmuyor mu? Polaroid PoGo Printer ile artık fotoğraflarınızı basmak çok kolay!


  Wrongulator - Yalancı Hesap Makinesi
  < Konu Resmi..>  Şirket batıran hesap makinesi


  Sürekli yanlış cevaplar veren bu Wrongulator Yalancı hesap makinesi batmayan şirket, sınıfta kalmayan öğrenci kalmayacak! Sınavda sinir etmek istediğiniz arkadaşlarınız ya da sizi işe boğan patronunuzu bu müthiş hesap makinası ile kıvrım kıvrım kıvrandıracaksınız.


  Parrot AR. Drone
  < Konu Resmi..>  iphone, ipad ve ipod touch ile kontrol edilebilinen 4 pervaneli gerçek üstü helikopter


  Parrot AR.Drone ile gerçekliğin ötesine geçeceksiniz. Parrot AR. Drone gerçekliği zenginleştirilmiş uçuş deneyimi ile aklınızı başınızdan alacak! Parrot AR.Drone ile sanal ayrıntılarla zenginleştirilen gerçeklikte benzersiz bir uçuş deneyimini sizi bekliyor!. Gerçek ve sanal dünyanın bir araya geldiği bu müthiş dünyada, türünün tek örneği 4 pervaneli helikopterin pilotu olmaya hazır mısınız?


  Dead Men Penstand - Ölü Adam Kalemlik
  < Konu Resmi..>  Kalem konduğunda öldürülmüş gibi hareket eden ve ses çıkaran kalemlik


  Hiç can çekişen bir kalemlik gördünüz mü? Dead Men Penstand kalemi koyduğunuz anda canının yandığını belirten sesler çıkarıyor ve hareket ediyor! Ölü Adam Kalemlik’in kalbine kaleminizi koymaya kıyamayacaksınız.


  Spy Glasses - Casus Gözlükleri
  < Konu Resmi..>  Özel köşe aynaları sayesinde arkayı gösteren gözlük


  Spy Glasses ile James Bond yanınızda bir hiç kalacak! Arkanızı kollamak ve sizi takip edenin kim olduğunu öğrenmek için Casus Gözlükleri’nden birer tane edinmeniz yeterli! Çok tarz görünen Casus Gözlükleri’nin köşelerindeki aynalar sayesinde arkanızı rahatça görebileceksiniz.
   
ikizler burcu babalar için babalar günü hediyesi ne olabilir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 2012 Babalar Günü Hediyesi Ne Olabilir Karar Veremeyenler

  2012 Babalar Günü Hediyesi Ne Olabilir Karar Veremeyenler

  babalar günü hediyesi ne olabilir babalar günü hediye seçenekleri 17 Haziran 2012 tarihinde kutlanacak babalar günü için hediye arayışlarına başladıysanız doğru yerdesiniz melekler :) Elbette ki size ilk tavsiyemiz babanızın tarzı, hoşlandığı şeyler ve ilgi alanları dikkate alınarak bir hediye seçmenizdir. Buna göre 2012 babalar günü hediye seçenekleri ile ilgili tavsiyelerimiz şöyle.. :)...
 2. İkizler Burcu Babaları İçin Babalar Günü Hediye Önerileri

  İkizler Burcu Babaları İçin Babalar Günü Hediye Önerileri

  ikizler burcu babaları babalar günü hediyesi Sevgili melekler, babalar günü yaklaştı. Eğer hala bir hediye almadıysanız burca göre hediye seçimi yapabilir, babanızı mutlu edebilirsiniz. İşte ikizler burcu babaları için hediye önerileri.. :tik: Her an değişip farklı bir kimliğe bürünebilen ikizler burcu babaları; mutlu ise mutsuz, sakinse öfkeli olabilir. Çabuk sıkılan yapısı fazla...
 3. Boğa Burcu Olan Baba İçin Babalar Günü Hediyesi Ne Alınabilir ?

  Boğa Burcu Olan Baba İçin Babalar Günü Hediyesi Ne Alınabilir ?

  boğa burcu baba babalar günü hediyeleri Daha önce paylaştığımız Koç Burcu babalar için hediye önerileri konumuzun rdından şimdi de Boğa burcu baba için önerilerişmizi sıralıyoruz melekler :) Boğa burcu babaları sevecen, sıcak, sempatik ve sabırlı babalardır. Çocukları için rahat bir gelecek hazırlamak isteyecektirler. Doğal olan her şeyi severler. Sakin yapısı dolayısıyla balık tutmak,...
 4. Başak Burcu Babası İçin Babalar Günü Hediyeleri

  Başak Burcu Babası İçin Babalar Günü Hediyeleri

  başak burcu babası babalar günü hediyeleri Sevgili melekler, daha önce paylaştığımız Aslan burcu babaları için hediye önerilerinin ardından şimdi de Başak burcu babası olanlar için önerilerimize geçiyoruz :) Maddi, manevi bütün problemlerin üzerinden gelebilecek bir dayanıklılıkları olan başak burcu babaları, dostlarına ve eşlerine sadıktırlar. Aile bağlarını koparmayı sevmezler. Genelde...
 5. Balık Burcu Babalar İçin Babalar Günü Hediyeleri

  Balık Burcu Babalar İçin Babalar Günü Hediyeleri

  balık burcu baba babalar günü hediyeleri Bir önce ki konumuzda paylaştığımız kova burcu babaları için hediye önerilerinin ardında şimdi de balık burcu baba için ne alabilirim diyen meleklerimize yardımcı olmak istiyoruz melekler :) Balık burcu babaları hassas, çekingen, güvenilir ve hayalcidirler. Hayalcilikten sıyrılıp, keskin zekalarını kullanmayı denediklerinde başarı onlar için...

Sayfayı Paylaş