İkizler Burcu Bebeklerinin Genel Özellikleri

T

TİTAN

Forum Okuru
İkizler Burcu Bebeklerinin Genel Özellikleri
ikizler burcu ikizler burcu bebeği ikizler burcu bebeğinin özellikleri ikizler burcu bebekleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Hamile kalan anneler hemen ellerine takvimi alıp bebeğin doğum tarihini hesaplamaya girişirler. Hatta bazen istedikleri tarihe denk gelsin diye ona göre tarih tutturmaya çalışan kadınlar da mevcut :) Sağlıklı olsun da ne zaman gelirse gelsin melekler :) Hani bir laf vardır ya tahtını yapabiliyoruz ama bahtını yapamıyoruz diye. Tüm bebeklerimizin bahtları güzel olsun diyor ve ikizler bebeği dosyamızı açıyoruz. Eğer 21 mayıs-21 haziran arası doğum yapacaksanız, bebeğiniz bir ikizler bebeği olacak. İkizler bebeğinin özellikleri ise sizi bayağı yoracak türden. Çabuk sıkılan, enerjik bir yapı. Olsun ,sağolsunlar da koştursunlar :) İşte ikizler bebğinin özellikleri..


Bu burcun özelliği fazlasıyla sabırsız olmasıdır.Daima sorgular ve herşeyin nedenini bilmek ister. Bu sebeple sizde ona sonuç üretebilmek için ansiklopedilerle haşır neşir olmak zorunda kalabilirsiniz.

En çok sorduğu soru NEDEN ? Daima neden soruları ile herşeyin sebebini öğrenmek istediğinden dolayı sorgulama yeteneği de gelişmiştir. Hayal gücünü kullanma becerisi oldukça gelişmiştir.Sizin için uydurduğu masallar ile daima şaşırabilirsiniz ve şaşkınlıktan doğan bir eğlence de keyfinize keyif katabilir.

Özellikle rutin eğlenceler, oyunlar ve olaylar ikizler burcu bebeğinizi çabuk sıkar.Daima ilgisini çekebilecek farklı şeyler arayışındadır. Kitap ve puzzle ( yapboz oyunları ) ikizler bebeğini fazlası ile eğlendirir.

Yaşıtlarına göre entüllektüel açıdan daima birkaç adım öndedir.
Bu nedenle onun yoğun ve dinamik temposuna yetişmeniz biraz zor ve zahmetli olabilir.

Daima konuşan , ve olaylar karşısında heyecanını saklayamayan ikizler burcu çocuğu esprili ve güleçtir."Başınızın tatlı belası" ile işiniz biraz zor ama oldukça eğlenceli.
 
Üst