İkizler İçin Bebek Arabası Modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
İkizler İçin Bebek Arabası Modelleri
Bir bebek sahibi olacağınızı öğrendiğinizde siz ve yakınlarınız mutluluk duyar ve hatta birden fazla bebek sahibi olacağınız öğrendiğiniz de bu mutluluk ikiye katlanır.
Aşılama, tüp bebek yada normal yolla ikiz bebek sahibi olacak anne adayları için aslın da doğumdan sonra yorucu ama keyifli bir süre başlayacaktır.
Bebeklerinizi dışarı gezmelerin de gezdirmek için mutlaka ikiz bebek arabası modellerine ihtiyaç duyacaksınız. Bende ikiz bebek sahibi bir anne olarak çok büyük ikiz arabası seçimin de bulunmadım. Sizlere de tavsiyem özellikle dikkat etmeniz gereken noktalar şunlar olacaktır;
Katladığınız da arabanızın bagajına sığmasına dikkat etmelisiniz. Birçok ikiz arabaları asansör ve alışveriş mekanlarının giriş çıkış yerlerinden geçmekte zorluk yaşatabilir ve buna da dikkat etmenizi öneriyorum. Ben yan yana puset modelini tercih ettim. Hem hafif hem de katlama ve bagaj yerleştirme de sorun yaşamadım.
Arka arkaya olan modeller de aslın da bana göre kullanışlı asansör de belki sorun yaşayabilirsiniz ama mağazalara girişler de bu sorunu yaşayacağınızı sanmıyorum.
Günümüz de bebek arabası tasarımcıları ailelerin ve bebeklerin rahatı ve konforu adına oldukça kullanışlı tasarımlar üretiyorlar. Farklı markalardan seçtiğim ikiz bebek arabası modellerinden oluşan görselleri sizler için bu yazım da paylaşıyorum.
ikiz arabası (1).GIF
ikiz arabası (1).jpg
ikiz arabası (2).jpg
ikiz arabası (3).jpg
ikiz arabası (4).jpg
ikiz arabası (5).jpg
ikiz arabası (6).jpg
ikiz arabası (7).jpg
ikiz arabası (8).jpg
ikiz arabası (9).jpg
ikiz arabası (10).jpg
ikiz arabası (11).jpg