İkizlere Sıkça Sorulan Soruların Cevapları

HaYaL

Daimi Üye
Üye
İkizlere Sıkça Sorulan Soruların Cevapları
İkizler benim de çok dikkatimi çekmiştir.Yani nasıl olur da iki insan birbirine bu denli benzer diye.Bakalım meraklıların sorularına onların cevapları ne olmuş:)

Hayır efendim, burama dokununca o da hissetmiyor senin aklın alıyor mu kuzum öyle birşeyi?

Evet birimiz hastalanınca diğerimizin de hasta olması büyük ihtimaldir.24 saatini hasta birisiyle beraber geçirsen sen de hasta olursun.

Evet karıştıran çok oluyo ama insanın sevgilisi buna dahil değildir, öyle olsaydı sevgili olmazdı onun adı,başka birşey olurdu.

İkiz olmak nasıl birşey diye soruyorsunuz,ne bileyim ben?Normal kardeş olmadım ki..

Hayır hiçbirzaman birbirimizin sınavına girmedik bu ahlaksızlık olur.Zaten ikiz olduğunuzu öğrenen hocalar genelde bırakın öğrenci kimliğini nüfus cüzdanına bile bakarlar.

Bir olay karşısında farklı zamanlarda veya birbirimizden habersiz olarak aynı tepkileri vermemiz, aynı kelimeleri kullanarak cevap vermemiz beraber büyüdüğümüzün bir işaretidir, telepatik yeteneğimizin değil. öyle birşey olsaydı şu anda dünyanın en başarılı adamları ikizler olurlardı.

Bizi ayırt etmek çok kolay. bi kere isimlerimiz farklı, bunu deneyin

Evet çok kastırmadıktan sonra telefondakinin hangimiz olduğunu bilemezsin...

ikiz yeğenlerim var dünya tatlıları çok güzeller, ayrıca çok zeki ikiside çok başarılı okul hayatları var. İkisinin tek farkı ilgi alanları çok farklı,....ikiz doğmak güzel bir ayrıcalık ...

Geri