1. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0

Ikizz bebek annelerı...

Konu, 'Gebelik' kısmında melek derya tarafından paylaşıldı.

merhaba anneler sıze sorum olacak ıkız bebek anne tarafından mı baba tarafından mı kaynaklanıyo benı bılgılendırır mısınız

2. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    48
  3. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.025
    Ödül Puanları:
    113
    canım benim bildiğim kadarıyla anne yada baba tarafında ikiz gebelik görülmüşse ırsi olarak ileriki nesillere taşınabiliyor yada günümüzde kullanılan bazı gebeliğe yardımcı ilaçlarda ikiz gebelik yapabiliyor :) ama varya bende ikizlerimin olmasını çok isteyen biriyim :D Rabbim neyler neylerse güzel eyler!!!

4. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    cnm valla sımdı doktora gıdıp ben ıkız bebek ıstıyorum mu dıcem oda bana ılacmı verıcek nasıl bırseyy nasıl konuscam doktorla

5. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.025
    Ödül Puanları:
    113
    yok canım daha neler :) doktora gidenler bebeği olmayan sorun yaşayan insanlar ve bu insanlarında yumurtlama sorunu varsa eğer doktor yumurtlasın diye ilaç verir bu ilaçlarda 1den fazla yumurta üretimi yaparak gebelik şansını artırır böyle durumlarda ikiz gebelik şansı vardır .
    Ama öyle senin düşündüğün gibi ikiz bebek için ilaç yeme olmuyo.

6. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    cnm valla bı yerde okudum yanı sonucda ıkız bebek ıstıyoruz zaten gebe kalmadan once doktora gıdıcez ıkız bebek ıstedıgımızı de solıcez yanı duruma gore ılacda ıstıcem :) bakalım

Ikizz bebek annelerı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne karnındakı bebekler

Anne karnındakı bebekler

bazi yerleri sanki biras kufurlu ama neyse ben bişeyler yaparim oralara şimdi -ulen iki tekmeliyim de sevinsin garibanlar bari. -star warz anduroyidi miyiz insan mıyız belli değil arkadaş, aylardır iki büklüm bekliyoruz ulan... - werdiler teknoyu, dup tis tempoyu kafamızı dinlenemiyoruz şurda iki dakka...piyasa insanların ewladı olacaz belli ki... ikizler konusmaktadir..) - allah...
  2. Annenin Karnindaki Bebek...

Annenin Karnindaki Bebek...

anne karnındaki bebeğin allahla konuşması anne karnındaki bebeğin allah la konuşması allah la videosu karnında ile konuşan bebek karnında ile konuşan bebek videosu
  3. Anne KArnında bebek

Anne KArnında bebek

bebek karikatürleri anne karnında bebek resmi anne karnında resimleri karikatürleri Anne karnında bebek.... Uzmanlar hep anne karnında bebeklerin anne v babalarını tanırlar derler.. iştee sizlere kanıt... Anne karnında ki bebeklerin günlük faliyetleri... Ay ne dadlu demi....
  4. Bebek Bekleyen Anneler

Bebek Bekleyen Anneler

Benimde bebeğim olsun diye çırpınıp turuyorum denemediğimiz şey gitmediğimiz doktor da kalmadı kızlar. 2 yıllık evliyiz sizce benim umutsuzluğa kapılmam için erken mi = Ne olur bana bir akıl verin nolur ?
Etiketler:

Sayfayı Paylaş