Ikizz bebek annelerı...

melek derya

Hamiş Melek
Ikizz bebek annelerı...
merhaba anneler sıze sorum olacak ıkız bebek anne tarafından mı baba tarafından mı kaynaklanıyo benı bılgılendırır mısınız

canım benim bildiğim kadarıyla anne yada baba tarafında ikiz gebelik görülmüşse ırsi olarak ileriki nesillere taşınabiliyor yada günümüzde kullanılan bazı gebeliğe yardımcı ilaçlarda ikiz gebelik yapabiliyor :)
ama varya bende ikizlerimin olmasını çok isteyen biriyim :D Rabbim neyler neylerse güzel eyler!!!

cnm valla sımdı doktora gıdıp ben ıkız bebek ıstıyorum mu dıcem oda bana ılacmı verıcek nasıl bırseyy nasıl konuscam doktorla

cnm valla sımdı doktora gıdıp ben ıkız bebek ıstıyorum mu dıcem oda bana ılacmı verıcek nasıl bırseyy nasıl konuscam doktorla
yok canım daha neler :) doktora gidenler bebeği olmayan sorun yaşayan insanlar ve bu insanlarında yumurtlama sorunu varsa eğer doktor yumurtlasın diye ilaç verir bu ilaçlarda 1den fazla yumurta üretimi yaparak gebelik şansını artırır böyle durumlarda ikiz gebelik şansı vardır .
Ama öyle senin düşündüğün gibi ikiz bebek için ilaç yeme olmuyo.

cnm valla bı yerde okudum yanı sonucda ıkız bebek ıstıyoruz zaten gebe kalmadan once doktora gıdıcez ıkız bebek ıstedıgımızı de solıcez yanı duruma gore ılacda ıstıcem :) bakalım

Geri