Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ilaçlarla düşük yaplabiliyor mu farlutalın etkisi nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ilaç dozunu yükselterek kullanmak etkili olur mu

ilaçlarla düşük yaplabiliyor mu farlutalın etkisi nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Farlutal farlutal kullanımı ilaç kullanım şekli kullandıktan kaç gün sonra adet olunu

Farlutal farlutal kullanımı ilaç kullanım şekli kullandıktan kaç gün sonra adet olunu

farlutal kullanımı ilaç kullanım şekli kullandıktan kaç gün sonra adet olunur Herkeze günaydınnnn. Bende uzun zamandır çocuk isteyenlerdenim. Doktora gitmekten çok çekiniyordum ama adetim 15 gün gecikince ayın 13 de cesaretimi toplayıp gittim. Doktorum çok yardımcı oldu onun sayesinde aştım korkularımı. Muayene sonrası bende polikistik over olduğunu söyledi. İlk önce adetimi düzene sokmak için...
  2. Korku Tedavisinde İlaçların Etkisi

Korku Tedavisinde İlaçların Etkisi

Korkuların tedavisinde ilaçlar ilk bir haftada düzelme sağlıyor Toplumun yüzde 25-30'unun fobisi olduğunu belirten uzmanlar, hayatı kâbusa çevirebilen bu korkuları yenmenin mümkün olduğunu söylüyor. Doktor kontrolünde ilaç kullanımı ve bilişsel davranışçı terapi ile kaygı yaratan durumla başa çıkmanın yolları öğretiliyor, gevşeme teknikleri ile tedaviye destek sağlanıyor İstanbul Tıp...
  3. Antidepresan ilaçları düşük nedeni!

Antidepresan ilaçları düşük nedeni!

düşük ilacı düşük ilaçları antidepresan kullanırken hamile kalmak Antidepresan kullanan anne adaylarını bekleyen düşük tehlikesi! Gebeliğin ilk aylarında antidepresan ilaçlarının çok sakıncalı hatta bebeğin düşmesine bile neden olduğunu açıklayan uzmanların konuyla ilgili yapmış olduğu bu çok önemli açıklamalar için detaylara geçiyorum Antidepresanların, hamilelerde özellikle ilk 3 aylık...
  4. Stroop Etkisi Nedir Biliyor musunuz?

Stroop Etkisi Nedir Biliyor musunuz?

stroop etkisi renk testi nedir ne demektir işlevi nedir ile ilgili bilgiler burada melekler Psikoloji biliminde bir çok psikolojik test uygulanır melekler.Bunlardan biri olan stroop etkisi, John Ridley Stroop'un 1935 yılında geliştirdiği bir bilişsel kontrol testidir. Bu testte anlatılan renklerin adlarının aynı renkte kalemlerle yazıldığında okunmasının kolay,farklı renkte yazıldığında...
  5. Neden düşük yapıyorum?

Neden düşük yapıyorum?

düşük nedir,düşük nedenleri,düşük sebepleri,sık düşüklerin nedenleri,düşüğün tedavisi,düşük hakkında bilgiler Gebelik olduğunu öğrenen anne adayları için en büyük endişelerden biridir düşük. Çevremizde yaşayanlardan pek çok şey duyulmuştur.Bunları duydukça endişelenmemiz daha da artar.Bu psikolojimizide etkiler.Bazen bu düşükleri önlememiz mümkün olmuyor. Gebeliklerdeki düşüklerin...

Sayfayı Paylaş