Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  İlgililerin dikkatine 2012 estetik trendleri belli oldu

  Konu, 'Estetik-Plastik-Cerrahi' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  2012 estetik trendleri 2012 estetik modası neler buyrun bu yazımızda öğrenelim arkadaşlar. Günümüzde oldukça sık tercih edilen estetik operasyonlarda, önümüzde ki sezonun trendleri yani 2012 estetik trendleri belli oldu Melek'lerim. Estetik operasyonlar arasında en çok burun estetiği ameliyatı yaygın olsada, göğüs küçültme ve göğüsle ilgili bir diğer operasyon olan göğüs kaldırma ameliyatı gibi operasyonlar başı çekmektedir. Günümüzde artık kadınlar fazla kilolardan kurtulmak için estetik operasyonları tercih ediyor, sarkık göğüsler için etkili ve kolay çözüm olarak göğüs dikleştirme ameliyatı olup, istediği hayalindeki görüntüye sahip oluyor. Şimdi gelin hepbirlikte bakalım bir 2012 estetik modası ne olacakmış:)
  < Konu Resmi..>


  Hep moda trendleri değişecek değil ya artık estetiğin de trendleri değişiyor. Eskiden beğendiğiniz burunları artık güzel bulmayacak belki de küçük göğüsler artık ilginizi bile çekmeyecek. Çünkü güzellik dünyasında da büyük değişimler oluyor. Özel Avşar Polikliniği’nden Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Yakup Avşar, yıllardır elde ettiği tecrübelerden de yararlanarak 2012 yılında moda olacak estetik girişimleri belirledi.

  Güzelleşmek artık sandığınız kadar da zor değil. Küçük bir estetik müdahaleyle sadece yarım saatte istediğiniz buruna kavuşabilir, mankenleri kıskandıracak bir vücuda sahip olabilirsiniz. Fakat bu değişimi yaparken estetik trendlere de uymanız ve estetik modasının gerisinde kalmamanız gerekiyor. Özel Avşar Polikliniği’nden Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Yakup Avşar, bu yıl güzellik adına birçok değişikliğin yaşanacağını belirtiyor. Çünkü artık teknoloji sadece iş dünyasını değil tıp dünyasını da değiştiriyor. İşte uzmanından değişen trenler hakkında bilgiler:

  Burunlar değişiyor

  Op. Dr. Yakup Avşar, burun estetiğinde en çok dikkat çeken özelliğin karakteristik olması olduğunu söylüyor. Op. Dr. Yakup Avşar, “Artık burun estetiği ameliyatı yapılmadan önce estetik tasarım yapılması gerekiyor. Kişinin burun yapısının da değişime izin vermesi lazım. Değişim hastanın burun yapısına göre sağlanıyor. Herkesin istediği burun şekli farklı olsa da genelde günümüzün trendi karakteristik, hoş görünen burunlar. Kimse burun deliklerinin çok belirgin olmasını istemiyor. 80’lerde çok fazla yapılan oldukça kalkık burunlar artık istenmiyor. Kimse uzun burun istemiyor. Son günlerde burunda minimal bir kavis isteniyor. Çok düz burunlar ise tercih edilmiyor. Belirli bir kavis olacak ve hafif bir diklik olacak. Burun ucu, altı çok bombeli olmamalı, delikler görünmemeli” diyor.
  Göğüs boyutları normalleşiyor
  Op. Dr. Yakup Avşar göğüs estetiğinde artık normal boyutlar göğüslerin istendiğini belirtiyor. Kadınların yüzde 15’i genelde çok büyük göğüsler istiyor. Yüzde 15’i ise çok küçük istiyor. Yüzde 70 ise standart yani 80 B istiyor. Genelde trend dekoltenin iyi görünmesi, göğüslerin ağır olmaması.

  Fazlalıklar için
  Fazlalık bölgelerinden alınan yağların ihtiyaç duyulan diğer bölgelerde kullanıldığı yöntemler günümüzde çok sık kullanılıyor. Op. Dr. Yakup Avşar, “Vaser sistemi denilen yöntemle yapılan operasyonların oldukça etkili olduğunu belirtiyor. Bu yöntemde fazlalık olan bölgeye ultrason veriliyor ve o bölgedeki yağ eritiliyor. Eskiden görülen çökmeler bu yöntemle oluşmuyor. Kalça kaldırma, bel oyma, karın şekillendirme, bazen göğüste de kullanıyor. Vaser cildi içeriden bir miktar toparlıyor. Alınan yağ ise gerekli görülen bölgede değerlendirilebiliyor. Örneğin kalça şekillendirmede alınan yağ bacaklar zayıfsa bacaklara enjeksiyon yapılabiliyor” diyor.


   
İlgililerin dikkatine 2012 estetik trendleri belli oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 2011 Estetik Trendleri

  2011 Estetik Trendleri

  Her alanda 2011 yılının trendleri yavaş yavaş belirleniyor..Estetik ameliyatlarında 2011 yılı trendleri belli olmuş ve Liposuction bu yılın en gözde estetik operasyonuymuş... Kadınlar arasında göğüs ve dudaklar ünlülere benzemesi istenilen dokuların başında yer alıyor. Bunları kalça, burun ve karın izliyor. Kadınlara yapılan ameliyatlar tüm dünyadaki estetik girişimlerinin yüzde 91’ini...
 2. 2012 İncirliova Deve Güreşi Tarihleri Belli Oldu

  2012 İncirliova Deve Güreşi Tarihleri Belli Oldu

  deve güreşi nedir nasıl yapılır deve güreşi takvimi incirliova güreşleri 2011 takvimi ile ilgili bilgiler burada melekler Develer her ne kadar bizim coğrafyamıza ait hayvanlar değilse de sevimlilikleriyle her zaman ilgimi çekmiştir melekler :) Vücutlarının heybetlerine rağmen suratlarında var olan masumiyetle dikkati çekerken, sularını depo ettikleri deve hörgücü de enteresan bir olaydır....
 3. 2012 Trafik Cezaları Belli Oldu Melekler !

  2012 Trafik Cezaları Belli Oldu Melekler !

  2012 trafik cezaları 2012 trafik cezası yeni trafik cezaları ile ilgili bilgiler burada melekler. Trafik kurallarına aman dikkat edin melekler. :) Bu uyarımız elbetteki öncelikle kendinizin ve karşınızdakinin sağlığı için elbette. Daha sonra da cebinizin yanmaması için. Çünkü 2012 trafik cezaları yeni yılla birlikte % 10 artıyor. Bana kalırsa az bile artırmışlar. Çünkü milletimiz ne yazık ki...
 4. 2012 Asgari ücret zammı belli oldu melekler

  2012 Asgari ücret zammı belli oldu melekler

  2012 asgari ücret zammı asgari ücret 2012 2012 asgari ücret net ne kadar Asgari ücretle çalışan melek'lerimiz ve misafirlerimiz için 2012 asgari ücret brüt zamları hakkında bilgiler aktaracağız bu yazımızda Melek'ler. 2012 Asgari ücret zammı ne kadar olacak diyenler, buyrun lütfen. Asgari Ücret Açıklandı, İşte Asgari Ücret 2012 Zammı 2012 Asgari Ücret Belli Oldu 2012 yılının ilk 6 ayında...
 5. 2012 Eurovision Şarkımız belli oldu mu?

  2012 Eurovision Şarkımız belli oldu mu?

  2012 Eurovision Şarkımız belli oldu mu kızlar? Can bonomonun hangi şarkısıyla eurovisiona gidiyoruz ?

Sayfayı Paylaş