Ilgın Ütin Kimdir, Hayatı

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Ilgın Ütin Kimdir, Hayatı
Ilgın Ütin Kimdir, Hayatı biyografisi var mı? Selam kızlar bana Ilgın Ütin Kimdir, Hayatı hakkında bilgiler lazım cevap yazın lütfen.

ilgin utin

1990 ankara dogumlu olan Ilgın Ütin in cocuklugu ; Annesi ballerin ve dansci oldugu icin ,bale ve jimlastik egitimiyle gecti , lise yillarina kadar bir cok tiyatro ve drama faaliyetlerine katildi ,fakat cizim yetenegi dogrultusunda giderek ankara anadolu guzel sanatlar lisesi resim bolumune girdi.bircok resim,heykel,grafik kisisel ve karma sergilere katildi. 2008 de mezun oldu ve yeditepe universitesi moda ve tekstil bolumunu burslu olarak kazandiktan sonra istanbula yerlesti.Paris Prêt-à-Porter ,haute couture, Londra, istanbul moda haftalarinda TV8 ve Hurriyet gazatesinin basin uyesi olarak trend takipciligi yapti , Paris LSİ da fransizca egitimi aldi,boyle dansmi olur yarismasinda kostum asistanligi yapti.2011de itkib in duzenledigi yarismada ilk 10a kalan ayakkabi tasarimlari sakip sabanci muzesinde defile ile sergilendi.istanbul design week te ;cok fonksiyonlu canta tasarimi projesi , royal academy of arts ve beyaz art in duzenledigi istanbul yaz sergisinde ; resim calismasi sergilendi.

Show TV de Muck Adlı dizide ‘Bade’ karakterini canlandırmaktadır.Jane Bikrin vs. İlhan Erşahin , Athena- ben boyleyim , david yeo - float ,burce bekrek -intro versa , vidyo kliplerinde rol aldı.Adidas street fashion lookbook , ‘Aret Vartanyan' Bin yuz bir insan kitap kapagi ve bircok moda cekiminde foto model olarak yer almistir.

Geri