1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

İlginç bir ev =)

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

2. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İlginç bir ev =)
    aaa vana cok tuhaf sekilsiz geldi begenmedim

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İlginç bir ev =)
    ev bayılımışşş:hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:

İlginç bir ev =) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilginç ev eşyaları

ilginç ev eşyaları

Ev ortamın da farklı ev dekorasyon ürünleri ile birlikte hanımların vaktinin birçoğunu geçirdiği mutfaklar da değişik mutfak aletleri kullanmak isteyenler için oldukça ilginç ev eşyalarını sizler için bu konumuz da paylaşıyoruz.
  2. Öğrenci evlerinin ilginç yanları...

Öğrenci evlerinin ilginç yanları...

öğrenci evinin anatomisi. · Her öğrenci evinde muhakkak 'nöbetçi sistemi' uygulanır ve günün nöbetçisi, resmi köle statüsünde kullanılır. Yemek sırasında en az elli kere mutfağa gönderilir. · Evdekilerin temel gıda maddeleri yumurta ve patatestir. Bu ikisinin birleşiminden 12 çeşit yemek yapılabilir. Çay yemekten sonra değil, yemekle birlikte içilir. · Her gece kesinlikle saçma sapan bir...
  3. ilginç  BİR panço

ilginç BİR panço

YAPIMI 7 nolu şişimiz ile 248ilmek atıp 8cm lastik ördükten sonra aşağıda verilen şekilde saç örgülü deseni döşeyerek örgümüze devam edelim a)1kenar ilemk 2ilmek düz 1ilmek ters 6ilmek düz(3/3saç örgü için) 1ilmek ters 2ilmek düz b)1ilmek ters 6ilmek düz(3/3sola doğru saç örgü için) 6ilmek düz(3/3sağa doğru saç örgü için) 1ilmek ters 2ilmek düz 1ilmek ters 6ilmek düz(3/3saç örgü için)...
  4. İlginç bir rüya

İlginç bir rüya

Rüyamda daha önce hiç görmediğim ancak bana anlayamadığım bir nedenden ötürü çok tanıdık gelen eski bir kasabadayım. Olsa olsa, bugüne kadar gördüğüm tarihi binaların tuhaf bir karışımı olan bu terk edilmiş kasabada bir insan bulabilmek için evlerden eve girip çıkıyorum. Çoğu evde masada bırakılmış bir tabak yemek, yerlere atılmış kıyafetler ve yanan sobalar görüyorum ancak penceresi ve kapısı...

Sayfayı Paylaş