İlginç Bir Tespit(herkes okusun lütfen)

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
İlginç Bir Tespit(herkes okusun lütfen)
melek görüntüleri ilginç ilimler
''Amerikan Bir Doları Allah'ı inkar ediyor;

Bilindiği üzere IN GOD WE TRUST yazar 1 Doların üzerinde. Hatta çok muhabbeti geçmiştir. Görüyor musun adamları dinlerine ne kadar bağlı diye. Şimdi bu görüşü tamamen çürütüp çöpe atacağız. Önce bir doların resmini iyice inceleyelim.
1$bill.jpg

Şimdi şu kısmını incelemeye alalım;
pyramid_dollar_bill.jpg

Bi kere bu şekil ne anlama geliyor. Onu bilmemiz lazım.
Bu şekil illuminati sembolü. Anlam olarak ordaki göz (haşa sümme haşa)
tanrıları olan baphomet(mitolojide : şeytan) Dünyayı o gözlüyo anlamında
all_seeing_eye.jpg

Piramid'in altında roma rakamları ile MDCCLXXVI yazıyor. Bunun karşılığı 1776 demek.
Amerikanın kuruluşu ve Illuminati'nin kuruluşu aynı tarih.

roman_num_on_$.gif

Ayrıca üç boyutlu piramidi ayrı ayrı düşündüğümüzde her boyutu için;
Tabanlar toplamı 666 sayısı'nı veriyor. Bu da satanizm'de şeytanın rakamı olarak kabul ediliyor

Buna ek olarak Piramid'in simetriğini düşünüp uçlarına gelen harfleri dikkate aldığımızda İlginç bir sonuç ortaya çıkıyor.

pyramid+mason.gif

Harfler MASON kelimesini oluşturuyor.

Piramid'in altında ve üstündeki yazılar da çok büyük anlam ifade ediyor.

pyramid_dollar_bill.jpg

Piramidin altında yazan NOVUS ORDO SECLORUM kelimesine dikkat edelim. Novus = yeni, ordo=düzen, Seclorum =Dünya, Seküler Seclorum iki anlama geliyor. Cümle Yeni Dünya düzeni yani yeni seküler düzen demek. Seküler kelime anlamı olarak din dışı dinsiz gibi anlamlara geliyor.

Üstte yazan Annuit Coeptis = Bizim meselemiz demek. Yani anlıyoruz. Bunların amacı ne?sağında yazan IN GOD WE TRUST ile birebir zıt.

great_seal.jpg

doların sağ tarafında bulanan
bu şekilde ise üstteki yıldızlar elindeki oklar ve yapraklar hepsi 13'er adet. 13 biliyorsunuz hıristiyanlıkta uğursuz sayı. O yüzden satanizm ve masonlukta 13uğurlu sayı olarak kabul edilmektedir.

Şimdi soruyorum size bunların hepsi rastlantısal olabilme ihtimali yüzde kaç? ''

alıntıdır... bana ilginç geldi sizlede paylaşmak istedim..
yorumlarınızı yazarsınız sevinirim..yanlış bilgi vermek istemem...
ALINTI..

Cevap: İlginç Bir Tespit(herkes okusun lütfen)

bu kadar ayrıntılı bılmıyordum..emegıne saglık

Teşekkürler canım paylaşım için. İlğinç ama şaşırmadım. Onlar zaten şeytanın ta kendisi. Olmasalar bu kadar zulmü dünyaya nasıl yaparlar. Her girdikleri yere kan, gözyaşı ve yoksulluk götürüyorlar. İnsanları benliğinden ve geçmişinden koparıyorlar. Allah cümlemizi şeytanın şerrinden korusun...

Teşekkürler canım paylaşım için. İlğinç ama şaşırmadım. Onlar zaten şeytanın ta kendisi. Olmasalar bu kadar zulmü dünyaya nasıl yaparlar. Her girdikleri yere kan, gözyaşı ve yoksulluk götürüyorlar. İnsanları benliğinden ve geçmişinden koparıyorlar. Allah cümlemizi şeytanın şerrinden korusun...

Katılıyorum süper yorumlamışsınız

Geri