İlginç haber serisi

mislinay

Yeni Üye
Üye
İlginç haber serisi
konya ile ilgili ilginç haberler sporla ilgili ilginç haberler
ya şu yaşantımız boyunca ne kadar ilginç olay duyuyor yada yaşıyoruz değilmi? bazen inanılması güç garip hatta çoğu zaman komik...
yaşıyoruz işte tüm ilginçliğimizle
işte size birkaç yaşamdan ilginç haberler:


40 santimlik köpek 35 santimlik sopayı yuttu: Sahibinin attığı 35 santimlik sopayı yutan 40 santimlik köpek ölmedi. İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre, terrier cinsi Millie adlı köpek, sahibi John Hurst ile oynarken, yakalaması için atılan 35 santimlik sopayı kazara yuttu.

Popoya sopayla dayak tedavisi: Rus doktorlar, çıplak popoya bastonla kuvvetli biçimde vurmanın depresyon ve alkolizm başta olmak üzere birçok rahatsızlığa iyi geldiğini söylüyorlar.

'Merhumu 24 saat arayabilirsiniz: Almanya'da bir girişimci, merhum yakınlarını mezarlarında aramak isteyenler için "mezar telefonu" adlı bir cihaz geliştirdi.

Kayıp çocuk buzdolabından çıktı: Belçika'nın Fleurus bölgesinde bir çiftlikte kaybolan 3 yaşındaki çocuk, buzdolabında uyurken bulundu.

İranlı kadından haftada bir dayak isteği İran'da kocasının neredeyse her gün dayak atmasından bıkan, ancak kocasından ayrılmak istemeyen bir kadın, başvurduğu mahkemede yargıçtan garip bir istekte bulundu.

Bu da rekor! Sinema Majestik'te vizyona giren ve 30 kişinin oynadığı 'Savrulan Emekler' filmini, iddiaya göre sadece 6 kişi izledi.

Maymun insan gibi yürümeye başladı İsrail'de, hayvanat bahçesinde bir maymunun, geçirdiği hastalıktan sonra insan gibi yürümeye başladığı belirtildi.

83 yaşında fakülte birincisi Eskişehir'de 83 yaşındaki memur emeklisi Mehmet Halis Beyhanoğlu, Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'ni birincilikle bitirerek diplomasını aldı.

Kedisi için 5 banka soydu ABD'de beş bankayı soyan 44 yaşındaki bir kadın, "Bu işi, kanser olan kedimi ameliyat ettirmek için yaptım" dedi.

43 yıldır uyuyamayan adam öldü Konya'nın Karapınar İlçesi'nde yakalandığı hastalık nedeniyle yaklaşık 43 yıldır uyuyamayan Muammer Sözen, 80 yaşında vefat etti.

İngiltere'de havuzda sırtüstü yüzme yasağı İngiltere'nin Blackburn kentindeki bir spor merkezinin havuzunda, yüzücülerin birbiriyle çarpışmasını önlemek için sırtüstü yüzmek yasaklandı. Yasağın İngiltere'de bir ilk olduğu belirtiliyor.

Ucuz balığa estetik yaparak beş katı fiyata satıyorlar Türkiye'de yeni bir kalpazanlık türü ortaya çıktı.

Karnında unuttuğu saatin parasını istedi ABD'nin Texas eyaletinde, ameliyat ettiği hastanın karnında 21 bin dolar değerindekiRolex marka saati unutan cerrah, saatin parasını hastasına fatura etti.

Kasiyerlere Alt Bezi Arjantin'de, bir süper markette çalışan kasiyerler, iş sırasında tuvalete gitmelerine engel olmak için alt bezi takmaya zorlanıyorlar.
alıntı
 
Son düzenleme:
Üst