gebe
 1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  İlginç Mutfak Önlüğü Tasarımları Siz de Deneyin

  Konu, 'Genel Hobiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  mutfak önlüğü tasarımları mutfak önlüğü modelleri


  El işi yapmaktan, artık kumaşlar ya da parçalardan birşeyler üretmeyi kendine hobi edinenlerdenseniz şimdi paylaşacağımız mutfak önlüğü tasarımları çok hoşunuza gidecek melekler :) Tamamen hayal gücüne dayalı olarak yapılan bu çalışmalarda eskimiş kotlar, kumaş parçaları, kurdeleler ve inanılmaz şirinlikte figürlerle harika mutfak önlükleri dikilmiş. E ne duruyorsunuz, alın siz de elinize iğneyi ipliği başlayın :tik:

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG] [​IMG]

   
İlginç Mutfak Önlüğü Tasarımları Siz de Deneyin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. ilginç mutfak önlükleri

  ilginç mutfak önlükleri

  örgü mutfak önlükleri örgü mutfak önlüğü ilginç önlükleri ilginç önlüğü
 2. Şirin Mutfak önlükleri

  Şirin Mutfak önlükleri

  mutfak önlüğü modelleri mutfak önlükleri önlüğü şirin önlükleri yapımı Bütün melekler mutfakta mutfak önlükleri kullanır dimi.Bu meleklerimiz için vazgerçilmezdir.şimdi sizlere birbirnden şık ve şirin mutfak önlüklerini sunuyorm.. :):)
 3. Şirin Mutfak Önlükleri

  Şirin Mutfak Önlükleri

  mutfak önlükleri mutfak önlüğü şirin önlükleri Ev hanımlarının günlük yaşantılarında en çok ihtiyaç duydukları modellerden birisi olan mutfak önlükleri firmalarının üretmiş oldukları şık ve şirin tarzları ile sizlerle buluşuyorlar.. Çalışma zamanında bile şıklığından ödün vermek istemeyenler bu önlüklere bir göz atabilirler.. Bunların arkasıda olsun ben bunları dışarıda bile giyerim ayol...

Sayfayı Paylaş