Etiketler:
 1. kaprisli

  kaprisli Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Kasım 2008
  Mesajlar:
  4.310
  Beğenilen Mesajlar:
  19
  Ödül Puanları:
  0

  İlginç ve Güzel Sözler

  Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

  şeytanla ilgili komik sözler uyumakla ilgili komik sözler uyumakla güzel uyumak ile -Çok uyumaktan şikayet etti yavru yılan. Annesi ona akıl verdi: "Eğer az uyumak istiyorsan, akreple dost ol!"
  -Şeytan uyuyakaldı birgün. Rüzgar sert esti. Üç tüy düştü şeytandan dünyaya. Biri paraya yapıştı, diğeri mevkiye, öteki de ihtirasa. Ogünden sonra şeytan hiç bir iş yapmadı.
  -Can çekişmen için yaralanman gerekmez.
  -Kartal, yavrusunu eğitiyordu bir ıssızda. "Anne!" dedi yavru kartal, "Zirvede olduğumu nasıl anlayabilirim?" Anne kartal cevap verdi: "Bir gün yalnız kalırsan bil ki zirvedesinevlat; çünkü zirveler daima ıssızdır".
  -Ayna adama baktı, adam aynada yoktu!
  -Herkes yalnız doğar ve yalnız ölür; ama kimsenin yalnız yaşamaya cesareti yoktur. Oysa en zor işler hep yalnız başarılmıştır.
  -Aslan kuş kovalamaz.
  -Bir kanadında güneş, öteki kanadında ay vardı bülbülün. Sonra gül göründü. Güneş bir yana düştü, ay öteki yana...

  -Çoğunlukla ateşe dokunduğunda değil, eli yandığında anlar insan ateşle oynadığını. -Okyanus yağmuru hissetmez.
  -Tilkiyi kurnaz yapan dehası değil; kurduğu yalanlara inanan ahmaklardır.
  -Oksijen ve kelimeler parasızdır. Bu yüzden hesap yapmadan kullanır insanoğlu bunları.


   
 2. mislinay

  mislinay Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Kasım 2007
  Mesajlar:
  7.147
  Beğenilen Mesajlar:
  37
  Ödül Puanları:
  0
  Cevap: İlginç ve Güzel Sözler
  konu güzel sözler ve mesajlar bölümüne taşınmıştır
   
İlginç ve Güzel Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Değişik ve İlginç Atasözleri

  Değişik ve İlginç Atasözleri

  İlginç Atasözleri ilginç atasözleri ilginç atasözleri ve anlamları çıkarcılıkla ilgili sözler çıkarcılıkla ilgili özlü sözler çıkarcı insanlar için Atasözü : Sıçılacak ağız göte yakın gelir: Anlamı : Kişinin ağır hakaret görmesi, kendisinin buna yol açmasından ileri gelir. Atasözü : Osuranın burnuna sıçmalı ki koku ala: Anlamı : Yaptıklarıyla çevresini rahatsız eden kişiyi daha ağır...
 2. Güzel ve düşündürücü sözler

  Güzel ve düşündürücü sözler

  facede paylaşılacak sözler facebookta paylaşılacak sözler facede güzel facebookta güzel leo buscaglia sözleri Birgün su içeceğin çeymeye çamur sıçratma", "Davranışlar kerkesin kendini seyrettiği bir aynadır", "Tecrübe herkesin kendi öz hatalarına verdiği addır", "Bana okuduğum kitapların en güzelinin hangisi olduğunu sorarsanız. Söyleyeyim ANNEMdir",...
 3. güzel ve ilginç duvar saatleri

  güzel ve ilginç duvar saatleri

  güzel duvar saatleri ilginç duvar saatleri en güzel taşlı taşlı modelleri ben şahsen duvar saati sevmiyenlerdenim:) ama siz duvar saati seviyor iseniz işte tam size göre saatler hem saat hemde evinizin dekoruna renk katacak saatler:)
 4. Çok güzel Enteresan İlginç Atasözleri

  Çok güzel Enteresan İlginç Atasözleri

  Enteresan Güzel Atasözleri, Enteresan İlginç Atasözleri, Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda bizden ilginç yani enteresan atasözleri isteyen misafirimiz için ve elbette ki siz sevgili üyelerimiz için de birbirinden ilginç ve güzel olan enteresan atasözlerini paylaşıyoruz. Dünyada kusursuz iki insan vardır. Biri ölmüştür, öteki ise doğmamıştır. Dostunun alnındaki sineği baltayla...

Sayfayı Paylaş