İlişki sırasında içeride kalan prezervatif nasıl çıkarılır

C

Ceydaaaaaaaaaaaa

Forum Okuru
İlişki sırasında içeride kalan prezervatif nasıl çıkarılır
Vajinamda kalan prezervatifi nasıl çıkarabilirim

Selam kızlar

Sanırım vajinamda prezervatif kaldı , sanırım diyorum çünkü eşimde cinsel ilişki öncesi prezervatif vardı ama ilişkimiz bittiğinde yoktu yahu bu prezervatif nereye gitti takmamışmıydın sen dedim eee vardı taktım tabiki dedi. Prezervatifle korunuyoruz ve ilk kez başıma böyle bir şey geliyor prezervatif vajinamda tabiki işaret parmağımla çıkarmayı denedim ama olmadı ne yapmalıyım vajinamdan nasıl çıkarmalıyım bunuuuu yardım edin lütfen

Selam Ceyda

Prezervatif doğum kontrol yöntemleri arasında etkili bir yöntem ama böyle ilginç kazalar da olmuyor değil yani sanırım prezervatif ortada yoksa dediğin gibi vajinanda kalmış tatlım bence panik yapma eninde sonunda o oradan çıkarılacak tabiki ama önce bir kaç deneme yapmalısın cinsel ilişki sırasında farketmediniz mi bunun çıktığını olmadığını hissetmediniz mi :) Neyse olan olmuş bir kere , vajinanda kalan prezervatifi çıkarmak için baş parmağını ve işaret parmağını kullanarak çıkarmayı denemelisin sakin ol çıkacaktır başka da bir şey tavsiye edemiyorum belki de vajinada çok geride kalmış olabilir farketmediğinize göre cinsel ilişki belliki devam etmiş eğer çıkartamazsan bu şekilde de bir jinekologa gitmekten başka bir çare görünmüyor tatlım....

Geri