İlişki sırasında prezarvatif yırtıldı?

gencwerther

Yeni Üye
Üye
İlişki sırasında prezarvatif yırtıldı?
Merhabalar, eşimle ilişki esnasında prezervatif yırtılmış bitince fark ettik, hemen lavaboya gittim idrarımı yaptım, kan vardı (reglim bitti sanıyordum, son gunuymus). İdrarımı yaptıktan hemen sonra eczaneden ella aldım, kullandım. İlişkiden 15-20 dk sonra ilacı alıp kullandım. Sizce gebelik riskim var mıdır? (İlaç sonrası lekelenmelerim, mide bulantım ve baş ağrım oldu.)

Hayatım selamlar öncelikle aramıza hoşgeldin ilişki sırasında prezervatif yırtılmış ama senin adetinin son günü olduğu için gebelikle ilgili bir tisk taşımıyorsun zaten elinden gelen her şeyi yapmışsın ilişkiden sonra idrar yapmak seni hamilelikten korumaz ama ertesi gün hapının %50 etkisi var Bu ertesi gün hapını aldığın iyi olmuş açıkçası ben senin hamile kalabileceğini düşünmüyorum hayatım

Bu arada ilaç sonrası bu belirtiler ilaca bağlı olabildiği gibi psikolojik olarak da hamile miyim diye düşünüyorsun diye de başına gelmiş olabilir pek önemli bir şey olduğunu düşünmüyorum düşünmüyorum

Adetine bir iki gün kala yapabilirsin hayatım ya da geçerse yap en mantıklısı bu şekilde olacaktır. Sevgiler.

Geri