ilişki sonrasi kanama yaşayan kadınlar ne olmuştur

Maviş95

Üye
Üye
Merhaba size bi sorum olacak. Reglim cuma günü bittikten sonra ertesi günü ilişkim oldu ve ilişki sonrasinda o günlük kanamam oldu. Dun ki ilişkiden sonrada kanamam oldu o günlük sadece. Kanamanın sebebi ne olabilir? Birde regli sonrası olduğu icin hamile kalma durumu olabilir mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Muhtemelen reglin tam bitmemişti ondan olabilir onun haricinde ilişkide zorlama söz konusu olmuşsa belki yırtılma olabilir ama hamilelik olasılığımız yok

Muhtemelen reglin tam bitmemişti ondan olabilir onun haricinde ilişkide zorlama söz konusu olmuşsa belki yırtılma olabilir ama hamilelik olasılığımız yok
Bugün de ilişki sonrası damla şeklinde ve peçete de kanama olduğunu hatta neredeyse renkli gibi pembe şeklinde bi kanamam oldu. Sebebi ne olabilir ya da ne yapmalıyım? Hamile degilimdir dediklerinize göre

Su ara açıkçası ister istemez doktora gitmeyi pek istemiyorum. Insan tedirgin oluyo evde de kronik hastam var daha cok tedirgin oluyorum. Normalde bugun adet olmam gerekirken hala olmadi. Adet oldugum da ya da yaklaştığını karin ve bacağıma vuran ağrılarla anliyordum. Fakat suan bu ağrılarım olmasına rağmen hala adet olmadim. 5 gun once de deposilin igne olmak zorunda kaldım. Acaba antibiyotikten dolayi olabilir mi? Ya da test yapmam mi gerekir?

Acikcasi bayagi gerildim olmayınca. Internette biliyorsunuz ki bir suru sey yazıyor. Okudukça iyice kendimi kotu hissettim. Yasadigim durumları ilk yazdığım da demistim zaten onlara karşılık oldugumu pek dusunemiyorum ama yinede sizlerin yazdıkları benim icin cok onemli. İlginiz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Hamile olma korkum sayenizde gecti artik. Biraz imkansız gibi gözüküyor belli ki ben büyütmüşüm sanirim

Geri