İlişki sonrası meni geri akıyor bu normal mi bebek istiyorum

Polistik Over Sendromu ile ilgili bilgi sahibi olmak istediğini atlamışım hayatım aşağıdaki konudan bilgi alabilirsin. GEçmiş olsun bu kadar takıntı haline getirme ilaçları kullandıktan sonra gebe kalabilirsin tabiki.

Son kutuyu kullanıyorum dıenomet te normalde iki kutuda gunu gunune oluyor Du ama bugun adet gunum ama hastalanmadım neden acaba bu ılac kullanırken gecikme yaşanırmı gebelik olmaz dedi ama gebe lık ola bilir mı acaba test VS yapmadım ama

Hamile olsan kontrolde doktor görürdü ya da öyle bir durum olsa sana test yapardı hamile olduğunu düşünmüyorum tabiki de gene de doktora sor istersen. Belki ilaç gecikme yapıyordur bilemiyorum.

Hamile olsan kontrolde doktor görürdü ya da öyle bir durum olsa sana test yapardı hamile olduğunu düşünmüyorum tabiki de gene de doktora sor istersen. Belki ilaç gecikme yapıyordur bilemiyorum.
Bende anlamadım nıe gecikme oldu normalde hatta bir ıkı gun once olur Du sımdı ne belirtim var ne sancım anlamadım nıe boyle oldu acaba yarın saglık ocagına gtsem gotumsem anlarlarmı

Pek anlayacaklarını düşünmüyorum çünkü zilyon tane adeti geciktirecek şeyler vardır. Bakarak şundan diyemezler. Net olarak söyleyecekleri şey senin hamile olup olmadığındır ki onu da zaten gebelik testi gösteriyor genede bir git istersen. Geçmiş olsun.

Hayatım selamlar en iyi bilgiyi doktorun sana verecektir. İnternette yazılanlar abakma her hastalığın çaresini internetten bulabilecek olsak ne gereği var dı doktorların değil mi ? Kafandaki tüm deli soruları biriktir ve doktoruna sor hayatım geldikten sonra da bu konuna neler söyledi ne dedi yazar isen değerlendirebiliriz.
Merhaba abla size bısey sorcam bundan oncekı konularıda konusmustuk VS Dr gittim ve Dr bana folık asit verdi ve kullanıyorum şuanda ben de benim sorum eşim le birlikte olurken ilk boşalmadan sonra devam ediyor ilişkiye ve o ilk boşalmadan devem ettıgı ıcın boşaldıgı mıne geri geliyor ya boyle yaptıgımız ıcın gebelik riski kini azaltıyor mu gebelik ıcın cabalıyorum da

Selamlar hayatım vajina içi kapalı bir kutu tabi ki gidecek yeri olmadığı için ister ilişkiye içinden çıkarmadan devam etsin isterse ara versin meni geri akacaktır. Zaten milyonlarca canlı spermden bir tanesine ihtiyacın var hamile kalabilmek için. Dolayısı ile bu gayet normal bir durumdur. Bu eşinin yaptığı şey gebelik riskini azaltmaz sıkıntı yok. İlla hamile kalayım diyorsan ilişki olduğunda on on beş dakika poponun altına yastık koyup yukarıda tutman yararlı olacaktır.

Selamlar hayatım vajina içi kapalı bir kutu tabi ki gidecek yeri olmadığı için ister ilişkiye içinden çıkarmadan devam etsin isterse ara versin meni geri akacaktır. Zaten milyonlarca canlı spermden bir tanesine ihtiyacın var hamile kalabilmek için. Dolayısı ile bu gayet normal bir durumdur. Bu eşinin yaptığı şey gebelik riskini azaltmaz sıkıntı yok. İlla hamile kalayım diyorsan ilişki olduğunda on on beş dakika poponun altına yastık koyup yukarıda tutman yararlı olacaktır.
İlişkiden sonra yarım sat sırt ustu yatıp ayaklarım yukarıya kaldırım ya ben cok aceleciyim hemen olsun istiyorum bılmıyorum. Cok takıntı haline getiriyorum galiba hemen olsun diye her seyı dert ediyorum galiba kendime bırde Dr birine gttım hıc bısey olmaz folık asit verdi kullan dedi Baska birine gttım polıkıst over in var dedi ben hıc bısey anlamadım kimin ne dedıgı den ama bu folık asit gebelik oncesı onemlı mi peki gebe kalma sansınımı artırıyor acaba

Merhaba abla sana bısey sora bilirmıyım folık asit kullanırken aynı zamanda sögan kuru kullana bilir miyim bir zararı olur mu bırde ne kadar folık asit kullanmalıyım gebelik ıcın

Selamlar Miniğim, kullanabilirsin hayatım tabiki hiç sıkıntı olmayacaktır. Nihayetinde soğan kürü, tamamen bitkisel ve doğal bir malzemedir. Onun haricinde ne kadar folik asit kullanmalıyım sorusunun en güzel cevabını doktorun verecektir onun için bir şey diyemiyorum malesef lütfen doktorun ile görüş.

Geri