İlişki sonrası yanma hissine çözüm nedir yanma neden olur?

• Konbuyu başlatan Karameleğim10
  • Başlangıç tarihi
K

Karameleğim10

Forum Okuru
İlişki sonrası yanma hissine çözüm nedir yanma neden olur?

İlişki sonrası yanma hissi kadınlar kulübü ilişki sonrası vajinada yanma hissi forum'da.​

İlişki sonrası benim gibi yanma hissi yaşayan var mı çok kötü bir his keyif alamıyorum maalesef ilişki sonrasında acı duyuyorum vajinam çok kötü yanıyor bunun geçmesi için ne yapabilirim herhangi bir krema tarzı bir şey kullanmalı mıyım neden böyle bir yanma oluşuyor acaba? İlişki sonrası yanma hissi için doktora gitmem gerekiyor mu sizce önemli bir durum olmasın sonra?

Merhabalar
İlişki sonrasında vajinada yanma hissediyorsanız bu genelinde normal kabul edilmez çünkü o zamanlar ilişki sonrasında vajinada ağrı ya da yanma hissi oluşuyor sabunun enfeksiyon alerji ya da travmalar olabileceği konusunda hemfikir. Cinsel ilişki sonrasında farklı sebeplerden dolayı ağrı ve yanma hissi oluşabilir çoğunluk nedenler enfeksiyonlar alerji mantar gibi durumlar buna sebep olabiliyor. ilişki sonrasında yanma hissi durumunu geçirmek ve hafifletmek için öncelikle sebebinin bulunması gerekiyor eğer çok kuruluk yaşıyorsanız bu da yanma hissine sebep olabilir ilişki sırasında kayganlaştırıcı yönler kayganlaştırılırmış prezervatifler kullanılabilir eğer ön sevişme olmuyorsa ilişkiye hazır olunmadığı durumlarda cinsel ilişkiye girmek ilişki ve sonrasında yanma hissine sebep olabilir. Yine menopoz daha önceden meydana gelmiş vajina da herhangi bir yaralanma düşük östrojen seviyesi prezervatif alerjileri de buna sebep olur. yanma ile birlikte kaşıntı kötü kokulu akıntı gibi durumlarda yaşıyorsanız mutlaka doktora başvurun.

"İlişki sırasında vajinada yanma" yaşayanlar aşağıdaki linki ve inceleyebilirler bu durumdan müzdaripseniz mutlaka aşağıdaki konuya da bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Geri