İlişkide makatıma kalem parfüm kaçtı ne yapcağım acilll

  • Konbuyu başlatan yardım yardım yardım
  • Başlangıç tarihi
K

Kanzuk Banko

Forum Okuru
Bu başlığa erişim Ankara 2. sulh ceza mahkemesi 3169 sayılı karar neticesinde engellenmiştir.

Şak lan şaka, bu arada:

İmam hatipler kapatılsın!
 
E

exşınn ekşili

Forum Okuru
benim merak ettiğim girince acıdımı reaksiyon en oldu hanım apla yazmış çıkarmışlar diye toplanın ekişiciler gidiyoruz apla kurtulmuş
 
1

10 yıldır yazar olamadım

Forum Okuru
Çekilişe katılmak istiyorum.. Pardon o başka konuydu..

Doktora gitseydiniz eşiniz suçluluk duygusu ile en iyi ortamı hazırlamalıydı. Gerçi parfümü komple sokmuş ibiş.
 
F

Fake bu be

Forum Okuru
Ulan...ameliyatla şişe çıkarılan gelip buraya mı yazar. . Parfümün markasını ağzından kaçırır er hadi yanlışlıkla da, konu kapansın.
 
P

Parfüm ithalatçısı

Forum Okuru
Dön durumu ben de merak ediyorum. Yurtdışından getirdiğim Ron parti kalem parfümler elimde patladı, güvenilir bir fantezi aracı olup olmadığını teyit etmek istiyorum?
 
A

Ayıp yahu

Forum Okuru
İnsanlar neden boyle seyler yapar anlamiyorum, bu taskinlik neden, hersey dozunda olmaliydi. Sayenizde aseksuel oldum, zaten öyle idim artik garantiledim.
 
Y

yardım yardım yardım

Forum Okuru
adimi kullanip mesaj atmayin. Cikarttilar diye bi onceki mesajimda yazdim. Artik iple denicez kacmasina onlem amacli. Lutfen konuyuda kapatin artik. Suan iyiyim evdeyim bi sorun yok.
 
E

Ekşiden yabancı değil

Forum Okuru
Öncelikle geçmiş olsun, Ekşiden ben yabancı değil. Vakumlama yöntemiyle bu sıkıntıdan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Şöyleki hani sırt ağrısında falan eskiler sırta bardak çekerlerdi yâ aynen o yöntemi kullanacağız. Çay bardağının içerisindeki havayı çakmak veya alkole batırılmış yanan bir pamuk parçasıyla ısıtıp, makat üzerine hızlıca ters çeviriyoruz. Yanlız dikkat edelim şu bazı kahvehanelerdeki gibi minik çay bardaklarından olmasın, Allah muhafaza o da içeri kaçabilir. Neyse konumuza dönecek olursak deliğin çapına göre uygun ağız genişliğinde bir bardak kullanarak işe başlıyoruz ve eğer çıkmazsa her bir aşamada sırasıyla çay bardağı, su bardağı, sürahi ve son olarak damacana kullanarak sonuç almaya bakıyoruz. Not: Kabın hacmi arttıkça içinde yakılan ateş miktarını artırınız. Son olarak damacana da işe yaramazsa elektrikli süpürgeyi de bir deneyin derim ben. Tekrar geçmiş olsun.
 
B

Brezilya Makatları

Forum Okuru
eğer doğruysa; geçmiş olsun.. çivi çiviyi söker tekniği denenebilir çok daha büyük bir cisim, patlıcan veya dev salatalık kullanarak iyice ittirmeyi denesin, bir sonraki dışkılamada zaten vücut otomatik olarak dışarı atacaktır onu.

bu arada doğruysa dedim çünkü, bana mabadından sallanmış bir hikaye gibi geldi :/
 
Üst