İlişkide makatıma kalem parfüm kaçtı ne yapcağım acilll

• Konbuyu başlatan yardım yardım yardım
  • Başlangıç tarihi
Düşünsene doktora gidiosun diosunki makatima :Ddd kalem:dddddddddh parfüm :dddddfffa kaçtı doktor bey kan revan içindeyim can vericem burda yardim edin. Doktor da sansina patavatsiz diyoki nasıl becerdin sen de diyosun ki :Ddddddddd hahahahahahahhahahahahah allahm daha fazla yazamicam

Düşünsene doktora gidiosun diosunki makatima :Ddd kalem:dddddddddh parfüm :dddddfffa kaçtı doktor bey kan revan içindeyim can vericem burda yardim edin. Doktor da sansina patavatsiz diyoki nasıl becerdin sen de diyosun ki :Ddddddddd hahahahahahahhahahahahah allahm daha fazla yazamicam

OCA sen napıyon la burada?

Son durum ne?

Ben Parfüm şişesi yerine deodorant öneririm hem daha kalın ve uzun hem de daha ucuz. fantezilerinizde bol bol kullanırsınız. i

Bi defa bunlar eş falan değil, en az biri evli o yüzden gitmek istemiyo hastaneye. durum duyulunca parfümü özlemle anabilirler....

o değilde bu ne çıldırtan denge... yaprak döker bir yanımız bir yanımız bahar bahçe... akıl sır ermiyor gerçekten...

ne meraklısı varmış arkadaş ya. sürekli gelişmelerden haberdar et yazıp durmuşlar. sizdemi biletler sokma peşindesiniz dübürünüzede içinde kalırsa nasıl çıkartacağınızımı öğrenmeye çalışıyorsunuz.

Geri