ilişkiden 2 ay sonra idrar testi sonucu kesin midir

senaklck1

Yeni Üye
Üye
ilişkiden 2 ay sonra idrar testi sonucu kesin midir
merhaba, korunmalı ilişkimden sonraki 40. 64. ve 69. günlerde 3 ayrı markanın kaset tipi idrar testini yaptım. 2 kere zamanında adet gördüm ve hiç gecikme yaşamadım. yalnızca son olduğum adet (3. adet) beklediğimden 4 gün önce geldi ilk 3 gün yoğundu sonra azaldı. ben yine de ya o gördüklerim adet değilde başka bir şeyse diye kendimi ikna etmek için test yaptım 3 kere. en son ki yaptığım testi bugün sabah ilk idrarla yaptım. bu kadar süreden sonra mutlaka olsa çıkardı değil mi kan testi yaptıramam lütfen onunla ilgili bir şey söylemeyin ama artık sonuçlarıma kesin olarak güvenebilirim değil mi

Selamlar hayatım kan testi yaptırmana zaten gerek yok üç kere gebelik testi yapmışsın negatif hamile olma ihtimalin yok.

senin durumunda olup bunu takıntı haline getiren üyelerimiz de var bak aşağıdaki konuda senin gibi üç kere adet olmuş ama hamilemyim diye düşünen bir üyemiz vardı onu yazdıklarımızı da kendinle karşılaştır incele istersen. Ama hamile değilsin.
öncelikle yardımlarınız ve geri dönüşünüz için çok teşekkür ederim. aslında ilk adetten sonra bu düşünceyi direkt kafamdan atmam gerekirdi ama diğer adetim biraz kısa sürünce ve ondan sonra gördüğüm adetimde beklediğimden 4 gün önce gelince istemsiz gereksiz bi endişeye kapıldım. acaba bu kanamalar adet değil de başka bir şey mi diye bile düşündüm. ilişkide zaten korunuyoduk ve ilişkinin olduğu tarihten 2-3 gün sonra adetimi oldum olmam gerektiği günde yani risksiz bi dönemdi diye biliyorum. internette maalesef ki çok fazla bilgi kirliliği olduğu için stresim iyice arttı. bende sürekli kendimi takip etmeye başladım acaba belirti gösteriyo muyum vs diye psikolojik olarak etkiledi o yüzden kendime olmadığını kanıtlamak için 3 kere test yaptım. çok gereksizdi belki ama yapmasam da içim rahat etmicekti. en son ki testimi bu sabaha karşı yaptım gece uyanınca tuvalete gitme ihtiyacı hissettim zaten kaç saattir su falan da içmediğim için doğru sonucu alırım herhalde diye yaptım bu doğru bir yapış tekniği mi bunu da merak ediyorum.

Hayatım bu kadar stres yaparsan hamilemiyim diye adette azalır gecikir gelmezde ama bizim referans aldığımız şey sadece gebelik tahlilidir. Hamilelik testlerinin sonucunda negatif görmüşsünüz ve üç kere de testi yenilemişsiniz yani mümkün değil hamile olmanız. Psikolojik etkiden hemen kurtulun ve kendi kendinize " ben hamile değilim " deyin yoksa baya sıkıntılı bu süreç sizin için. Net değilsiniz. Başka tahlil yapmanıza da gerek yok.

Hayatım bu kadar stres yaparsan hamilemiyim diye adette azalır gecikir gelmezde ama bizim referans aldığımız şey sadece gebelik tahlilidir. Hamilelik testlerinin sonucunda negatif görmüşsünüz ve üç kere de testi yenilemişsiniz yani mümkün değil hamile olmanız. Psikolojik etkiden hemen kurtulun ve kendi kendinize " ben hamile değilim " deyin yoksa baya sıkıntılı bu süreç sizin için. Net değilsiniz. Başka tahlil yapmanıza da gerek yok.
kusuruma bakmayın lütfen psikolojik olarak son zamanlarda üzerine çok düşünüyorum hemen her şeyi ona yoruyorum falan o yüzden baya bitik haldeyim ama kendimi toparlamaya çalışıcam tekrardan çok teşekkür ederim

zaten üstünden bu kadar süre geçtikten sonra varsa bile görünmemesi mümkün değildir diye düşünüp rahatlamaya çalışırım dediğiniz gibi

Evde testi yanlış yapıtğını düşünmüyoru ama bu yukarıdaki konuya bak istersen. Ama üçüde mi yanlış oldu ben pek ihtimal vermiyorum hayatım.

Evde testi yanlış yapıtğını düşünmüyoru ama bu yukarıdaki konuya bak istersen. Ama üçüde mi yanlış oldu ben pek ihtimal vermiyorum hayatım.
bende kendimce bir yanlışlık yaptığımı düşünmüyorum yine de size anlatayım. hep tarihlerine dikkat ettim testlerin. ilk 2 testi akşama doğru yapmıştım. 3-4 damla damlatmam gerektiği yazıyodu bende öyle yaptım hep dediği sürelerde beklettim. herhangi bir darbe vs almamasına da dikkat ettim. son testimi de dediğim gibi genelde sabah yapılsın dedikleri için bir de öyle denemek istedim. yine 3-4 damlayla yaptım ve hiç hatalı bir şey de olmadı sonucu çok kısa sürede verdi. kullandığım testlerde normal kaset tipi testlerdi (erken gebelik testi değil) hepsi de farklı markalardı sonuç hep aynıydı. ilişkiden bu kadar süre sonra hata olması mümkün değil dimi sizce de ? bir de normal testle yapmam bir şeyi değiştirmemiştir diye düşünüyorum kusura bakmayın bu kadar rahatsız ettiğim için

yani zaten dediğim gibi hiç adet gecikmesi yaşamadım. 2 adetim tam zamanında geldi. hatta 2. adetimde yoğun kasık ağrım falan vardı pıhtılı bi kanamaydı. sadece sonuncu 4 gün öne geldi o kadar onda da erken yumurtlama olduğunu düşünüyorum. gebelik olsa bu kadar böyle 3 kere kanama falan olur muydu ki

Geri