İlişkiden 40 gün sonra yapılan gebelik testi doğru çıkar mı ?

esra12345_

Üye
Üye
İlişkiden 40 gün sonra yapılan gebelik testi doğru çıkar mı ?

İlişkiden 40 gün sonra yapılan gebelik testi doğru çıkar mı ?​

İliskiden iliski gunu ve test yapilan gun dahil 40 gun sonra yapilan normal (erken olanlardan degil) idrar testinde sonuc dogru cikar mi ? sabah idrariyla yapmadim ama yine de gecen sureden dolayi dogru mudur ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Esra hayatım biraz daha bilgi verir misin sabah idrarı ya da akşam idrarı fark etmiyor gebelik var ise kesinlikle gösterir de sen kaç günde bir adet oluyorsun hayatım 40 günlük süre zarfında hiç adet olmadın mı biraz daha bilgi verebilir misin bizlere ?

tabi ki bilgi verebilirim geri dondugunuz icin cok tesekkurler lutfen yardimci olur musunuz 40 gunluk sure zarfinda adetimi oldum ben. adet dongunlerim 4 kasim, 4 aralik gibi. 30 aralikta bi iliskim oldu ama korunduk+bosalmasiz bi iliskiydi zaten. 2 ocakta adetimi oldum. bir daha hic iliskim olmadi. 31 ocakta 2. adetimi oldum. biraz kisa surdu ilk 3 gun yine yogundu kasık ağrım falan vardi ve pihtili falandi normal kanama seklinde 3. gunden sonra pek gelmedi ve azalarak bitti. ben kisa surmesinden korktum o yuzden 7 subat tarihinde idrar testi yaptim ama sabah idrariyla yapmadim. 20 dk bekletmem gerektigi yaziyodu ve beklettim negatifti. yine de icim pek rahat degil bosuna strese girdim ya yanlis ciktiysa diye. strese girince de bu onumuzdeki adetimin gecikmesinden korkuyorum. kan testi falan da yaptiramam maaleef tekrardan idrar testi alirsam ya boyle silik bi sey cikar da ben kafaya takarsam diye de korkuyorum. bi yandan da yapmak istiyorum yine de. akintim falan da var o da bi yandan ister istemez beni tedirgin etti yok hamilelik belirtisi falan bir suru bi sey yaziyo. lutfen nolur yardimci olun

Esra hayatım biraz daha bilgi verir misin sabah idrarı ya da akşam idrarı fark etmiyor gebelik var ise kesinlikle gösterir de sen kaç günde bir adet oluyorsun hayatım 40 günlük süre zarfında hiç adet olmadın mı biraz daha bilgi verebilir misin bizlere ?
bi de bir sey daha sormak istiyorum kusuruma bakmayin cok fazla soru soruyorum ama eger olurda bu 3. adetim gecikirse gebelikten suphelenmeli miyim

birlesme oldu ama prezervatif vardi ve bosalma olmadi devam bile etmedik iliskiye girip cikma gibi dusunebilirsiniz

birlesme oldu ama prezervatif vardi ve bosalma olmadi devam bile etmedik iliskiye girip cikma gibi dusunebilirsiniz
Hamile kalabilmek için her ay yeniden şansı var kadınların yani geçen ay yumurtlama döneminde hamile kalamadiysa bir kadın bir sonraki adetin 13. Gününden başlayarak ilişkiye girerse gün aşırı bu yumurtlama zamanına denk geleceği için yine hamilelik için şansı olur her ay 1-2 gün yumurtlama olduğu için bu günlerde ilişki yaşamak hamilelik olasılığını artırır. Dolayisi ile hamile değilseniz bu ay için şansınız geçmiştir umarım anlatabildim

Hamile kalabilmek için her ay yeniden şansı var kadınların yani geçen ay yumurtlama döneminde hamile kalamadiysa bir kadın bir sonraki adetin 13. Gününden başlayarak ilişkiye girerse gün aşırı bu yumurtlama zamanına denk geleceği için yine hamilelik için şansı olur her ay 1-2 gün yumurtlama olduğu için bu günlerde ilişki yaşamak hamilelik olasılığını artırır. Dolayisi ile hamile değilseniz bu ay için şansınız geçmiştir umarım anlatabildim
ben hamile degilim dimi benim sordugum oydu

Değilsin canım merak etme ☺️
cok kisa hemen bir sey daha sorabilir miyim acaba iliskiden sonra 2 ocakta tam regl oldugum gun buscopan icmistim agri kesici olarak biliyorum sadece herhangi adet baslatma gibi bi ozelligi yoktur dimi. 31 ocakta diger adetimi oldum kisa surdugunu ama ilk 3 gun normal adetlerim gibi oldugunu falan soylemistim. 7 subatta yani iliskiden nerdeyse 40 gun sonra idrar testi yaptim (aksam) negatifti herhalde o zaman cikardi zaten bi sey oldugu dimi

Geri