İlişkiden 66 gün sonra gebelik testi?

Asyaarma

Yeni Üye
Üye
İlişkiden 66 gün sonra gebelik testi?
Merhaba 66 gün önce girilen ilişkiden 23 gün sonra kanda gebelik testi yaptırdım negatifti ardından bugün yani ilişkiden tam 66 gün sonra tekrar kanda gebelik testi yaptırdım o da 0,1 yani negatif çıktı.Bu 66 günlük süreçte de 3 kez olmam gereken adet zamanlarımda adet oldum.Sadece adet olduğum gün sayısı eskiden 4 gün falanken 2 3 güne düştü.Testi tekrar etme sebebim de buydu ve test negatif çıktı yine.Yani bu durumda sizce ilişkiden sonra üç kez tam olunması gereken zamanlarda adet görmek ve ilişkiden 23 gün ve 66 gün sonra kanda gebelik testlerinin negatif çıkması kesin olarak gebelik olmadığı anlamına mı gelir? Tekrar teste gerek var mıdır yani hamilelik iki ayda testte çıkmadığı halde sonradan ortaya çıkma gibi durumlar olur mu?Yardımcı olursanız çok sevinirim

gebelik testi sonucuna göre hamilemiyim.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba 66 gün önce girilen birliktelikten 23 gün sonra kanda gebelik testi yaptırdım negatifti ardından bugün yani birliktelikten tam 66 gün sonra tekrar kanda gebelik testi yaptırdım o da 0,1 yani negatif çıktı.Bu 66 günlük süreçte de 3 kez olmam gereken adet zamanlarımda adet oldum.Sadece adet olduğum gün sayısı eskiden 4 gün falanken 2 3 güne düştü.Testi tekrar etme sebebim de buydu ve test negatif çıktı yine.Yani bu durumda sizce birliktelikten sonra üç kez tam olunması gereken zamanlarda adet görmek ve birliktelikten 23 gün ve 66 gün sonra kanda gebelik testlerinin negatif çıkması kesin olarak gebelik olmadığı anlamına mı gelir? Tekrar teste gerek var mıdır yani hamilelik iki ayda testte çıkmadığı halde sonradan ortaya çıkma gibi durumlar olur mu?Yardımcı olursanız çok sevinirim
Adetiniz gerçekleşmiş her adet dönemi aynı yoğunlukta olmaz üstelik hcg yapmışsınız ki buda kesin sonuçtur yani hamile değilsin

Geri