İlişkiden Kaç Gün Sonra Hamilelik Belli Olur Gebelik Testini Ne Zaman Yapmalıyım

Merhaba, bu kadar erken gebelik belirtisi yaşamanız imkansız. Gebelik belirtileri gebeliğin 4. haftasın dan itibaren başlar. Döneminizde gecikme olursa test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Merhaba ben erkek arkadaşımla ilişkiye girdim 20 gün oldu adet zamanımda da 1 gün oldum mide bulantım sürekli var aca hamile olabilir miyim test yapmalıyım ?

merhaba . ilişkiden ne kadar sonra hamilelik hesaplanır örneğin 10 ocakta iliskiye girilirse , normalde düzenli olan regl dönemi 20 ocakta gelmesi gerekiyorken şubat 1 de bebek kaç haftalık olur ?

Iyi gunler ben adetime 1 hafta kala esimle beraber olduk işime bosaldi o sekilde ayaklarimi kaldirip 20 dk kadar bekledim 1 senelik evliyiz ve 2 keredaha hamile kalmıştımbiri düştü ikincisini aldirdik hazir olmadigimiz için şimdi adetime 1 hafta kala hamile kalsam adetim yinede gecikir mi

Merhaba arkadaşlar eşimle bu ay bebek istediğimiz için korunmadık ocak 22snden 28 ine kadar doğurganlık günümdü 27 Side yumurtlama günüm biz eşimle 23 25 ve 27 si ilişkiye girdik yumurtlama günümden sonra göğüslerimde acayip ağrı başladı bu gün adet günüm normalde bu zamana kadar hep acıdı ağrıdı ve bi kaç gündür vajinamdn sıvı geldiğini hissediyorum acaba hanile olabilir miyim normalde adetim hep gününde gelir gecikme olmaz daha gelmedi adetten bir günü sonra evde test yapsam çıkar mı çok stres yaptım Meram ediyorum

Merhaba, evliliğin ilk aylarında adet düzensizliği görülebilir bu normaldir. Zamanla düzen oturur. Fakat bazı tıbbi koşullarda düzensizliğe neden olabiliyor. Siz yine hesaplamanızı son adet tarihi üzerinden yapın. Adetiniz 3-4 gün geri geliyorsa bu normaldir. 4-5 gün yada daha fazla gecikme oluyorsa mutlaka hekime görünüp muayene olun.

Yazdiklarim neden gozukmuyorr acaba lutfen banada cevap verirmisiniz
merhaba araniza yeni katildi klomen+ catlatma ignesi oldum catlatma ignesinden 11 gun sonra baktirdim 1.20 negatif reglime 5 gun var cokmu erken cikmayabilirmi agzimda tuaf demir gibi bir tat var su bile icsem o demir tadi alarak iciyorum kasigimda agrilarim oldu hafif igne batar gibi birde hic oynamayan tansiyonum cok dusuk 8.5kadar dustu sanki vajinamda bir agri var gibi siddetli degil oda hafif bu belirtileri yasayanlar oldumu test erkenmi yaptirdim acaba 9 yasinda oglum var ama onda hic hissetmedim gebeligimi 3 yildirda bebis istiyoruz Rabbim butun isteyenlerin dualarini kabul etsin ☝☝

Geri