İlişkiden sonra adet oldum hamile miyim

İlişkiden sonra adet oldum hamile miyim
29 Ağustos da de regl oldum 16 Eylül ile 20 Eylül arasında ilişki yaşadım 24 Eylül'de regl oldum Ekim ayı geciktim Kasım 7si oldu hamile olabilir miyim

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Saydıklarınız gebelik belirtisi , gebelik söz konusu olsa elbetteki bu belirtiler olacak anacak belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapılmaz. Daha önce vurguladığım gibi kuşkunuzu gidermek için test yapın...

İlişkiden 1 gün sonra adet oldum kananam oldu Hamilelik ihtimali var mi hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
İlişkiden sonra adet oldum Hamile miyim İlişkiden sonra adet oldum Hamile miyim
Hocam, 6ve7 ekimde ilişkim oldu eşimle snra 19 ve 20 sinde oldu 21 i akşamı adetin gelmeye başladı aynı yoğun oldu ama 3 4 gün erken geldi hamile kalma ihtimalim varmı adet olduktan snra ilişki olmadi
Soru-Cevap 1
İlişkiden bir hafta sonra adet oldum hamile olma ihtimalim var mı İlişkiden bir hafta sonra adet oldum hamile olma ihtimalim var mı
İlişkiye girdikten bir hafta sonra adetim geldi. Hamile olma durumum yok olur mu ?
Soru-Cevap 1
adetten 10 gün sonra ilişki oldu hamilelik olabilirmi adetten 10 gün sonra ilişki oldu hamilelik olabilirmi
Acil yardim kocamla iliskiye girdik hastaligimin bitiminden sonra 10 gunde sizce hamilemiyimdir
Soru-Cevap 0
ilişkiden sonra ertesi gün hapı içtim hala adet olmadım ilişkiden sonra ertesi gün hapı içtim hala adet olmadım
İyi aksamlar ben 11ekimde adet oldm fakat bittiginde iki gun sonra iliskiye girdim bir saat sonra da ertesi gunu hapi aldim ama emin degililm iki hafta arayla test yaptim uc uncu testi yaptigimda adetimde 6.gun gecikme vardi fakat cok agrim...
Bilmedikleriniz 1
İlişkiden 1 gün sonra adet oldum kananam oldu Hamilelik ihtimali var mi İlişkiden 1 gün sonra adet oldum kananam oldu Hamilelik ihtimali var mi
ilk iliskimden bir gun sonra adet oldum 2 hafta sonrada bi birlikteligimiz oldu fakat kanamam oldu 2 gün sürdü simdi de adetim 1 hafta gecikti hamilelik olasılığı olabilir mi
Bilmedikleriniz 13