İlişkiden sonra kan gelmesi yaşayanlar

inşallah isteyen herkese versinn...ya zaten gebelk belrtisiyle adet belrtisi aynı yani var bişilerde hangisi bilmıorum..göğüslerm dolgunlaştı ve sızlıo..karnım şiş...ara sıra ağrıo falan bu gibi şeyler işte.

her ay yeni şeylerle karşılaşıyorum tabi foss çıkıoo:) bu ayki olay adetime bir hafta varken ilişkiden sonra kan gelmesii....bi açıklaması varmı...ilk defa oldu bu..aynı gün karnım da çok ağrıodu kasıklarım şişti..
Canım aynı durum bende oldu 1 hafta kala ve ağrıyo senin bu ay hamiş kaldığını öğrendim yazdıklarından ümitlendim bende inş.hamileyimdir hayırlısı tabi bu arada tebrik ederim canım

erkek arkadaşımla ilk ilişkiye girdiğimde kızlık zarım yırtılmış ve sadece o anlık kanama olmuştu. o ayın adetini görmedim. görmem gereken tarihten bir hafta sonrada tekrar ilişkiye girdim 2 saat sonra felan şiddetli bir bel ağrısıya kanamam oldu. acaba gelen bu kan görmediğim adet kanım mı yoksa bir hastalık belirtisimi? lütfen beni aydınlatırmısınız....

yargilamak istemiyorum seni katre-i hayat ama neden kendine cennetin kapisinin birini haram kiliyorsun... neden günaha giriyorsun demeden kendimi alamiyorum.. insanin namusu bu kadar ucuzmu?....

hamile kalırmıyım ?

merhaba arkadaslar ben adetimin bittiği gün kocamla ilişkiye girdim korunmadan hamile kalırmıyım?

bencede smiley katılıyorum sana.... kocana saklaman gereken bir durum bu...kaç yaşında olduğunu meerak ettim...bide iki gün sonra kocana nasıl açıklama yapacağını....hamileysen naparsın ayy....yazık inanki durumun...

bu nasıl bi terbiyesizliktir yaaa bi de utanmadan yazmışsın buraya yemişsin bir halt sonuçlarını bilmen gerekirdi ALLAH ıslah etsin sizii

Geri