İlişkilerde yaş bir problem yaratırmı?

  • Konbuyu başlatan Burçin 28
  • Başlangıç tarihi
İlişkilerde yaş bir problem yaratırmı?
Merhaba sevgili hanımlar adım burak iş yerinde bir bayana aşık oldum . Bayan benden 11 yaş büyük oda bana karşı boş değil ayrıca evlenmiş boşanmış . Hareketleri duruşu beni çok etkiliyor çokta maharetli ona evlenme teklif etmeyi düşünüyorum sizce aramızdaki yaş problemi sorun yaratırmı ? Fikirlerinize çok ihtiyacım var, şimdiden teşekkür ederim.
 
N

niloooo21

Forum Okuru
Bana göre yaş asla problem değildir beyinleriniz uyuşuyorsa onu görünce mutlu oluyorsan hayatını ona emanet edebilirsin.
 
D

duygubilir

Forum Okuru
Kesinlikle sorun etme kardeşim. Kadınlar kendinden 20 yaş büyük erkeklerle evlenebiliyorsa bir erkekte kendinden 20 yaş büyük bir kadınla evlenebilir. Burada önemli olan kafa yapılarınızdır. Seviyorsan git teklifini yap ;)
 
M

mircanalur

Forum Okuru
Ooo sevgili kardeşim yaş dediğin yalnızca bir rakamdır bunun bir sorun yaratacağını düşünmüyorum diğer arkadaşların dediği gibi kafa yapınız uyuşuyorsa kesinlikle bir ömür mutlu olursunuz . Günümüzde insanlar paraya mala mülke dış görünüşe bakıyor evlenince kafa yapıları uymayınca boşanıyor . Burada önemli olan beyinlerin ittifakı
 
Üst