İlişkiye giren kız arkadaşımın şortunu giydim hamilemiyim

merhaba6

Yeni Üye
Üye
İlişkiye giren kız arkadaşımın şortunu giydim hamilemiyim
Merhaba ben 21 yaşında bir genç kızım ve bakireyim bu olaylardan pek anlamıyorum açıkçası da lütfen eğer sorum saçma gelirse affedin. Benim bir arkadaşım vardı kız, onunla kalmam gerekiyordu eve gittiğimde bana bir şort verdi giydim rahat edebilmek için aradan 1 saat geçtikten sonra otururken sevgilimle beraber olduk dedi ben de psikolojik olarak şortu giymekten rahatsız hissettim kendimi ve bir bahaneyle çıkarttım. Ama o günden beri bazı belirtiler gösteriyorum. Biliyorum insanlar hamile kalmak için ne kadar uğraşıyor bir şorttan mı olacak diyeceksiniz ama gerçekten çok fazla belirti yaşıyorum, sizce böyle bir şey mümkün müdür? Kendime olan güvenim kalmadı hiçbir şey yapmak istemiyorum ve kendimi çok kötü hissediyorum lütfen yardım edin.(şort temiz miydi bilmiyorum arkadaşım olduğu için de soramıyorum)

Selamlar yani ilk kez böyle bir soru ile karşılaşıyoruz. daha öncesini gördük ama emin olun nirvanası sizinkisi :) Tamam sıkıntınızı ve psikolojik olarak etkilendiğinizi biliyorum ve anlıyorum ama emin olun bu tür bir şekilde hamilelik, henüz tıp literatürüne geçmiş değil. Böyle yaparak olmanız gereken günden daha geç adet olacağınızdan emin olabilirsiniz. Takmayın hamile değilsiniz ve olamazsınız...

Regl oldum üstüne zaten ama az ve pıhtılıydı. Şuan da sağ kaşığımda sancı var adet günüme 2 hafta olmasına rağmen. Karnım da hafif şiş gibi hissediyorum, ılımlı yaklaşımınız için çok teşekkür ederim, biliyorum biraz saçmaydı ama bilmediğim için böyle şeyleri her şey mümkünmüş gibi geliyor :)

Geri