İlişkiye girmeden hamile kalma yöntemleri !

HaYaL

Daimi Üye
Üye
İlişkiye girmeden hamile kalma yöntemleri !
ilişkiye girmeden hamile kalmak ilişkiye girmeden hamilelik hamile kalma yöntemleri kalma olunurmu
Aaa yok artık öyle şey olur mu dediniz hemen değil mi ? Evet öyle bir şey tabi ki olmaz.Ama bazı kara cahhiller olabileceğini iddia ediyormuş.Aman meleklerim siz siz olun bu Bizans oyunlarına gelmeyin.Sadece gülesiniz diye paylaşıyorum...

hamilelik-5934.gif

"İlişkiye girmeden sarımsak dövülerek vajinaya yerleştirilir, ağızdan koku gelmesi beklenir" "Pes" dedirten hamile kalma yöntemleri!

Bölgede anne olmak isteyen kadınların büyük çoğunluğu önce sağlık kuruluşlarına başvuruyor, sonuç alamadığında da hocaya ve yatıra gidiyor. Kadınların tamamı geleneksel ilaçları biliyor ve bu ilaçları kendisine uygulamaktan çekinmiyor.

Sıcak taşın üstüne su dökülerek buharına oturulur
Dağdan toplanan yedi çeşit ot kaynatılıp, suyuna oturulur
Patlıcan közde pişirilerek üzerine rakı dökülüp üzerine oturulur
Demli çayın içine oturulur
Alabalık zeytin yağında eritilerek ilişkiden önce vajene yerleştirilir
Hocanın yazdığı muskanın üç gün suyu içilir
İlişkiden önce deve sütü içilir
Eritilen ördek yağına pamuk batırılıp, vajene yerleştirilir
Sarımsak dövülerek vajene yerleştirilir, ağızdan kokusunun gelmesi beklenir

Allah akıl fikir ve vijdan ihsan eylesin bu dolandırıcılara...

:D:D bunlar ne böyle daha neler duyacaz allahım acaba aralarında hamile kalan olmuşmu:D sarımsaktan :D gelen çocukta leş gibi kokar:D:D

halaycim bunları uygulamak isteyen çıkmasın sakın:D valla olur olur..

Valla şekerim uygulayan olmasın diye açtım bu konuyu ama yine de uygulamak isteyen çıkarsa bu da onların tercihi artık :D

sarımsakla olan çocuktan ne beklenir dermişim...:D

ya böyle şeylere ianan varmı ne kara cahillik..
allah akılm fikir versin onlara

Meleklerim bende şahsen bir olaya tanık olmuştum;20 yılldır cocukları olmayan bir teyze ile tanışmıştım... Benimde onun gibi hatalara düşmemem için bana hayat hikayesini anlatmıştı ve bu yazıyı okuyunca onunda denediği bir yöntem aklıma geldi :( gerçektende üzülerek sölüyorum umudun tükenmeye başladıgı yerde insanoglu herşeyi deniyormus bu teyzenin hayat hikayesinde bunu öğrenmiştim.. Formül şu: Bildiğimiz ceviz !!! dövülerek küçük parçalar haline getiriliyor sonrasındada ıslatılıyor kucuk bez parçası (incetülbent) muska yapılıyor sonrasında o bölheye yerleştirilip bekleniyor.. güya töbe töbe orayı besliyormuş ve bebeğin tutunmasını sağlayacakmış!!! oldumu peki öyle bir sey hayır sadece kara cahillikten başka bir şey değil... artı yazık teyzem o dönem çok agır bir enfeksiyon geçirmiş büssürü ilaç tedavisi görmek zorunda kalmış... Ya bu daha nelerki .. bana neler neler anlattııı .. oanlatırken agzım acık dinledim...
Gerçektende bu çağdada olsa insan tükendiği noktaya geldiği zaman hemen hemen herşeyi yapıyor... Rabbim kimseyi zor durumda bırakmasın...

başlığı okuduğumda aklıma ilk şu geldi vajinusmus olup ilişkiye giremeyenler ve hamile kalanlar
ama içeriğini okuduğumda bu ne ya dedim gerçekten böyle cahiller varmı diye düşündüm çok ilginç

Geri