ilk aşkım evlendi

laetitia

Yeni Üye
Üye
ilk aşkım evlendi
Küçükken aşık olduğum 10 yıl platonik olarak sevdiğim insan geçen hafta evlendi ve bu hafta eşiyle bize gelicekmiş.kendisi 21 yaşında kız ise 17 biliyorum çok sürmeden ayrılacaklar.Neden bu kadar erken evlendilerde kendilerine yazık ettiler.Herkes biliyor ayrılacaklar.Bu ara etrafımda hep evlenme haberleri duyuyorum.En yakın arkadaşm 5 ay sonra anne oluyor hala inanamasamda büyüdükçe hayat çok farklı şekiller alıyor.Bense sevgilimden ayrıldım.Bu kadar tanıdığım insanlar evlenio ve ben bunları duydukça özeniyorum ya bende istiyorum diye bağırasın geliyor ama hiç birşeyin çocuk oyuncağı olmadağınıda biliyorum.Allah aklımı elimden almasın.çok büyük bi derdim yok çok şükür fakat buraya yazmak bile rahatlattı beni.

Canım yazdıklarına göre düşünerek hareket eden birisin.Eğer ki üzülüyorsan üzülecek birşey bence çünkü her zaman ileriyi düşünerek hareket edersen sen kazanırsın.Haklısın tüm arkadaşlarının evlenip çocukları olduğu gibi seninde olmasını isteyebilirsin.Ama eğerki sonunu bilmedigin bir kararda alırsan sonucunda yine sen üzülürsün...

Bnce evlenme yasına daha varr tabı sen kenıdnı hazır hıssedıyo olabılırsın canım ben buna bırsey dıyemem ama gec kalmıs degılsın... Umarım karsına hayırlı ıstedıgın gıbı bır eş adayı cıkar mutluluklar :)

kardeşim seni çok iyi anlıyorum senin yaşadıklarının aynısını yaşadım kız kardeşim benden 7 sene önce evlendi ben sözlenirken küçük oçlu 2 yaşındaydı ama şimdi düşünüyorumda iyiki 23 yaşında evlenmişim çünkü eşimle 7 yıl önce evlenseydim asla anlaşamazdım geçinemezdik. ve inan herşeyin zamanı var Allah sana birini yazmış ve o seninle karşılaşacağı zamanı bekliyor tıpkı senin onu beklediğin gibi

Geri