İlk buluşmada neler yapılır ?

Arzummm2

Yeni Üye
Üye
İlk buluşmada neler yapılır ?
Arkadaşlar merhaba tekrar ben. Bahsettiğim kişiyle aramızda ilk buluşma gerçekleşti. Ancak biraz ben tutuk davrandım. Dayanamadım bu durumla ilgili yamiba.comdan fal baktırdım. Aren isimli falcı kahve falımdan yola çıkarak bu durumun geçici olduğunu söyledi. Aslında bir yorumda arkadaşımızın belirttiği gibi önerilerde bulundu ve bahsettiğim kişiyle geleceğimiz olacağını söyledi. Şimdi sorun şu ki ben bu kişiyle ikinci buluşmayı nasıl ayarlayabileceğimi bilmiyorum. Bu konuda yardım edebilir misiniz bana? Yani sizce ona ne demeliyim? Davranışları da etkilenmiş gibiydi gidince de mesaj attı ama... Ne yapabilirim böyle bir durumda?

Dediğiniz site ne alaka onu anlamış değilim. Fallara mı kaldı bu işler artık :) Kendiniz gibi olun öyle davranın olduğundan daha değişik daha zengin daha akıllı daha daha görünmeye çalışmayın. Kısmetse olur. Fallara ne gerek var anlamış değilim.

Dediğiniz site ne alaka onu anlamış değilim. Fallara mı kaldı bu işler artık :) Kendiniz gibi olun öyle davranın olduğundan daha değişik daha zengin daha akıllı daha daha görünmeye çalışmayın. Kısmetse olur. Fallara ne gerek var anlamış değilim.
Ya bu konuda biraz fazla takılı kaldım. Çekingenlik sorununu da aşıp aşmadığımı bilemiyorum. Sanırım biraz öz güven sorunum var. Bu sebeple fala ihtiyaç duydum aslında.

Dediğim gibi başka şeylerden memed ummaya gerek yok ki ! Kendin gibi ol ve Bismillah de git buluşmaya. Görelim Mevlam Neyleeeeer Neylerse, Güzel Eyler :) Oldu oldu olmadı çay demleyip içerim demiş ya aynen o şekil olduğu kadar, olmadı Kader :D:D

Dediğim gibi başka şeylerden memed ummaya gerek yok ki ! Kendin gibi ol ve Bismillah de git buluşmaya. Görelim Mevlam Neyleeeeer Neylerse, Güzel Eyler :) Oldu oldu olmadı çay demleyip içerim demiş ya aynen o şekil olduğu kadar, olmadı Kader :D:D
Ya öylesi en doğrusu elbette... Ama ben tam olarak kendim olamıyorum hep heyecanlanıyorum :( ama inanıyorum ki bunu düzeltebilirim :) tavsiyelerinizi dinleyeceğim bir sonraki buluşmamda da böyle davranmayı deneyeceğim :) hem ne kaybederim ki? öyle değil mi :)

evet canım kaderin önüne hiçbir şey geçemez alın yazım kaderim sensin ve iyiki Allah kaderime seni eş, çocuklarıma baba olmanı nasip etmiş çok şükür bin şükür @SadmiN

Son düzenleme:
Geri