Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İlk gebeliğimde düşük oldu tekrar düşük olmaması için ne yapmam lazım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ilk gebeliğim düşükle sonuçlanmıştı ve şu anda yeniden hamileyim tekrar düşük olmaması için neleri yapmamı tavsiye ediyorsunuz. Lütfen aydınlatın beni sağolun.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İlk gebeliğimde düşük oldu tekrar düşük olmaması için ne yapmam lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. düşükten sonra ne zaman ilişkiye girmek lazım

düşükten sonra ne zaman ilişkiye girmek lazım

4 haftalık hamileyken 2 hafta önce düşük yaptım, kanamam 1 hafta sürdü ve bitti, nette bir kaç yere baktım her yerde farklı şeyler yazıyor. Düşükten sonra ilişkiye girmek için ne kadar beklemek gerekiyor? Ne kadar süre sonra tekrar gebe kalmayı düşünmem sağlıklı olur? Teşekkürler...
  2. Tekrar Düşük Olmaması Ne Yapmalıyım ?

Tekrar Düşük Olmaması Ne Yapmalıyım ?

Bu konu; tekrar düşük yapmamak için neler yapılmalı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bayanların evlenip ilişkilerini ve hayatlarını rayına oturttuktan sonra istedikleri ilk şey bir bebek sahibi olmaktır. Ancak hayatta insanın başına herşey gelebiliyor. Bazen gebelikler düşükle sonuçlanabiliyor. Böyle bir durum başınıza geldiyse öncelikli olarak moralinizi bozmamanız ve...
  3. düşükten sonra tekrar düşük olmaması için ne yapmam lazım ?

düşükten sonra tekrar düşük olmaması için ne yapmam lazım ?

Merhaba.Ben bir düşük yaşadım, çok kötü günler geçirdim.Şimdi tekrar düşük olmaması için neler yapmalıyım?
  4. Gebelikte Neden Düşük Yapılır?

Gebelikte Neden Düşük Yapılır?

bu konu gebelik de düşük nedenleri hakkında bilgilere yer vermektedir. Bazı gebelikler sonuna kadar gitmeyebilir ve farklı nedenlerden dolayı anne adayının gebeliği düşükle sonuçlanır. Bu durum genel olarak tüm çiftleri özellikle annenin psikolojisini derinden etkiler. Gebelik de düşük nedenleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyen herkes için uzmanlardan edindiğimiz bilgileri sizler için...
  5. Tüp bebek düşük yapma riski ne kadardır?

Tüp bebek düşük yapma riski ne kadardır?

Doğumsal bozukluk risklerinde de görüldüğü gibi düşük yapma riski normal doğumda ne oranda ise tüp bebek yönteminde de aynıdır. Düşük yapma riski ileri yaşlarda ki gebeliklerde daha sıklıkta görülür. 40 yaşının üstünde ki kadınlarda düşük yapma riski % 50 civarındadır. Tüp bebek, geleneksel yöntemlerle gebe kalamayan hastaların tercih ettiği üreme yöntemlerinden bir tanesidir. Normal yollarla...

Sayfayı Paylaş