1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İlk gebeliğimde düşük oldu tekrar düşük olmaması için ne yapmam lazım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ilk gebeliğim düşükle sonuçlanmıştı ve şu anda yeniden hamileyim tekrar düşük olmaması için neleri yapmamı tavsiye ediyorsunuz. Lütfen aydınlatın beni sağolun.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İlk gebeliğimde düşük oldu tekrar düşük olmaması için ne yapmam lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tekrar Düşük Olmaması Ne Yapmalıyım ?

Tekrar Düşük Olmaması Ne Yapmalıyım ?

Bu konu; tekrar düşük yapmamak için neler yapılmalı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bayanların evlenip ilişkilerini ve hayatlarını rayına oturttuktan sonra istedikleri ilk şey bir bebek sahibi olmaktır. Ancak hayatta insanın başına herşey gelebiliyor. Bazen gebelikler düşükle sonuçlanabiliyor. Böyle bir durum başınıza geldiyse öncelikli olarak moralinizi bozmamanız ve...
  2. düşükten sonra tekrar düşük olmaması için ne yapmam lazım ?

düşükten sonra tekrar düşük olmaması için ne yapmam lazım ?

Merhaba.Ben bir düşük yaşadım, çok kötü günler geçirdim.Şimdi tekrar düşük olmaması için neler yapmalıyım?
  3. Düşüğü engellemek için ne yapmalıyım?

Düşüğü engellemek için ne yapmalıyım?

düşük nedir, tekrarlayan düşük,tekrarlayan düşük nasıl engellenir,düşük yapmayı engellemek,düşük yapmamak için ne yapmalı,düşüğün tedavisi varmı,düşük nasıl anlaşılır,düşük hakkında bilgiler Düşük riskini azaltmak veya tekrar düşük gelişmesini önlemek için öncelikle düşük riskini arttırıcı faktörlerden uzak durulması gerekir. Örneğin sigara, alkol, stres gibi faktörlerden uzak durmak...
  4. Tüp bebek düşük yapma riski ne kadardır?

Tüp bebek düşük yapma riski ne kadardır?

Doğumsal bozukluk risklerinde de görüldüğü gibi düşük yapma riski normal doğumda ne oranda ise tüp bebek yönteminde de aynıdır. Düşük yapma riski ileri yaşlarda ki gebeliklerde daha sıklıkta görülür. 40 yaşının üstünde ki kadınlarda düşük yapma riski % 50 civarındadır. Tüp bebek, geleneksel yöntemlerle gebe kalamayan hastaların tercih ettiği üreme yöntemlerinden bir tanesidir. Normal yollarla...
  5. Düşük yaptım ne zaman hamile kalırım ?

Düşük yaptım ne zaman hamile kalırım ?

düşük,düşük nedir,düşük nedenleri,düşük tedavisi,düşük sonrası gebelik Bir kadın için en güzel düştür anne olmak. Sevdiğinden bir parça dünyaya getirmeyi kim istemezki bu güzel meyveyi ? Gerçekleşen hayal gerçeğe dönüştüğü an anne adayının ayakları yerden kesilmiş heyecanla bebeğini kucağına alacağı günü beklemektedir.Tam her şey yolunda derken anne adayı bebeğini kaybederek bir yıkım yaşar....

Sayfayı Paylaş