ilk gebelik ve duygu-durum

egem35

Hamiş Melek
ilk gebelik ve duygu-durum
melekler merhaba..aranıza bugün katıldım.hamile oldugumu öğrendim ve bunu herkesle paylaşmak istiyorum :) 4 haftalık henüz haftaya kontrole gidicem inşallah.ama sürekli ağlamaklıyım,sinirliyim,mutsuz gibiyim..havalara uçmmam gerekirken cok garip hissediyorum kendimi.:( böyle hissedenler var mı lütfen gecicek diyin

hayirli olsun ,allah tamamina erdirsin.bende böyle hissetmistim,bi gülüp bi agliyordum,ama sonra herseye agladim.düsünsene belgeselde bi hayvan annesini kaybetti ben bi basladim aglamaya,ya canim hersey cok normal,

- - - Updated - - -

hayirli olsun ,allah tamamina erdirsin.bende böyle hissetmistim,bi gülüp bi agliyordum,ama sonra herseye agladim.düsünsene belgeselde bi hayvan annesini kaybetti ben bi basladim aglamaya,ya canim hersey cok normal,

hamile kadınlar hep bu yüzden mazur görülürmüş benden sana tavsiye içinde yaşama hiçbirşeyi seviniyorsanda kızıyorsan da bağır çağır rahatla bu kadının doğasında var bu arada tebrik ederim hayırlısıyla bakıp büyütmen dileğiyle sağlıklı sıhhatli kucağına alman dileğiyle

merhaba evet öle oluyo sanırasam bnde yeni hamileyimm hemm mutlu oluyorsun hemm ülzüyorsn herşye farklıııı bir durumm süreciiii

Geri