ilk hafta hamilelik belirtileri nelerdir

Kızlar merhaba;biz bu ay eşimle bir kaç gün üst üste ilişkiye girdik..geri çekilme yöntemiyle korunuyoruz..gerçi bu bir korunma yöntemi değilmiş ama..neyse bugün adet olmam lazımdı..fakat 15 gündür sol kasığımda bıçak batması gibi birşey oluyor..ara ara giriyor ve Canım acıyor..idrarım koyu renkte..göğüs uçlarımda da iğne batması oldu bi kaç sefer ama onun haricinde herhangi bir belirti yok..bu arada birde kızım var 2 yaşında sizce durum nedir???

Merhaba arkadaşlar ben bir kaçgün önce 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim.. ertesigünü hapı almama rağmen hamile kaldım vede ovulasyon günüme 1 hafta varken adetim biter bitmez ilişki yaşadım hiç hazır değildim gebeliğe süpriz oldu..belirtilerimi söyliyim. Normalde adetime birhafta kala göğüslerim şişer dayanamıcağim hale gelir bu ay öyle olmadı çok hafif bir hassasiyet vardı meme ucu hassasiyeti hiç yaşamadım bazen bıçak saplanırki göğsüme ağrı giriyordu akıntım olağanüstü arttı kasık batmalarım oluyordu birde adetime yakın adet olucakmışım gibi karın sancılarım oluyordu ha oldum olucam diyordum gecikti üstünden 4 gün gecikincede test yaptım çok net çift çizgi çıktı ertesi günü tekrar test yaptım 45 sn yeye test pozitif oluyordu hastaneye gittim kan testine bile gerek kalmadı karın ultrasonundan göründü heaa bide aşırı bir halsizlik uyku hali kafamı koyduğum yerde uyucak durumdayım .umarım yardımcı olabilmişimdir

Geri