İlk Kez Duydum Arkadaşlar Alfa Kadın Nedir?

Cevap: İlk Kez Duydum Arkadaşlar Alfa Kadın Nedir?

Harika bir paylaşım teşekkür ederim emeğine sağlık canım. Ben Alfa kadın olduktan sonra bide beta erkeğin peşinden mi koşacağım boşver. O erkeksiz kısmını zaten yazıda da olduğu gibi birçoğumuz yapıyor ve yaşıyoruz. Hepimizinde kendine göre güzellikleri var neden betanın peşinde koşacağım köy köy onalr benim peşimde koşsunn. Erkeklere fazla yüz vermeye gelmezzz tepene çıkıverirler. Tüm melekler benim için Alfa kadın zaten YAŞASIN ALFA KADINLARRR :))))))

miramis tüm meleklerimiz adına...sizde süper yorumlamışsınız bu arada çok teşekkürler arkadaşım

Başka siteden alıntı olan tamamiyle size ait,sizin kaleminizden çıkmayan tüm konulara lütfen ALINTI ve xxxx.com olarak belirtirseniz herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Ayrıca yorum katmakla da size ait olduğunuzu belirtmez yine de içeriği şahsa ait olduğu için bu bir alıntıdır dolayısı ile burada sanırım bir yanlış anlaşmazlık söz konusudur.

Ve burasının bir paylaşım platformu olduğunu,tartışma vs. lütfen konular içerisinde cevaplarla dile getirmeyip biz yetkililere pm (özel mesaj) yolu ile bilgilendirirseniz site içerisinde huzursuzluk çıkmamasına da yardımcı olmuş olursunuz. Konuyu yetkili adminlerime ben şahsım adıma ilettim en kısa sürede size gerekli açıklamayı net bir şekilde bildireceklerdir. Bu süre zaarfında lütfen burayı tartışma alanına çevirmeyiniz birbirinizle atışmalar yapmayınız....

M.M. Yönetici
kızılötesi

eleştiriniz çok sert sizin yetkiniz olduğu kadar benimde yetkim var arkadaşım asıl bu tarz yaklaşım burayı tartışma alanına çevirir...karsı taraf tek yorum yapıp çıkmış bende gereken tek cevabı yazmışım...gereklimi böyle bir yaklaşım bu yazı beni günlerce çok rahatsız etti ve halada ediyor...bir yönetici olarak önce sitedeki üyenizi savunmanız gerekirken ki haklıyım da üstelik her nedense anlayamadım tavrınızı...biz yöneticiler böyle düşünürsek normal üyeleri hiç düşünemiyorum sitemizdeki sözde birlik destek güç adına...söylenenlerle uygulananlar çelışkili...3 konu ıhbarı yaptım bugün siteye girdiğimde her nedense onlarla ilgilenılmemiş ama ilgilenilecek çöpe atılacak başka şeyler hemen göze batıyor 2 dakıkada bunu görebiliyosunuz nedense...üstelık site reklamı taşıyan bir konu ıhbarı dikkate alınmıyo...artık bişey söylemek istemiyorum sadece duyarlılık istiyorum tabi mümkünse...

Geri