1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

İlk Yardım Eğitimi Animasyonlu

Konu, 'İlginç Siteler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

ilkyardım animasyon ilk yardım animasyon ilk yardım animasyonları ilkyardım animasyonları ile ilgili animasyonlar Arkadaşlar ülkemizde ilk yardımın ne kadar yetersiz olduğunu düşününce bu konunun çok faydalı olacağını düşündüm. infinity teknolojinin hazırlamış olduğu bu animasyon ile ilk yardım bilgilerinİ rahatça öğrenebilirsiniz.
    Animasyonlu İlk Yardım Eğitimi İçin Buraya Tıklayın.

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İlk Yardım Eğitimi Animasyonlu

harıka ya..emegıne saglık:D

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: İlk Yardım Eğitimi Animasyonlu
    emeğine sağıık canım

İlk Yardım Eğitimi Animasyonlu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocukların İlk Yaşlarda Eğitimi

Çocukların İlk Yaşlarda Eğitimi

Çocuğun ilk yaşlardaki eğitimi ve öğretiminde çocukta normal davranışların gelişmesi için neler yapılmalıdır? Çocuk anne ve babayı taklit etmeye çalışarak büyümektedir. Çocukluğun ilk yıllarında çocuk anne ve babasına adeta aşıktır. Onlar hata yapmaz. Onlar çocuğun gözünde adeta abidedir. Oidipus Kompleks denilen dönem de bu en yüksek seviyesine ulaşmaktadır. Bu ise 3 yaş ve civarında...
  2. ilk yardım organ kopması

ilk yardım organ kopması

rüyada saç kopması rüyada parmak kopması kolun saçın kulak Parmak, el, kol, ayak, bacak, penis, kulak, burun gibi vücut uzantılarının vücutla olan bütünlüğünün bozulmasına, organ kopması denir. Bütünlüğün bir kısım dokularla devam ettiği hallere kopma değil, kesi demek doğru olur. Organ kopmasına müdahale edilmezse; 1. Kanama nedeniyle kazazedenin yaşamı tehlikeye girer 2. Organın kaybı...
  3. İlk Yardım Kuralları

İlk Yardım Kuralları

ilk yardım, nedir, nasıl uygulanmalıdır, nasıl olmalıdır, hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar. İlkyardım bir kaza anında ya da hayatı tehlikeye düşüren durumlarda bilinçli kişilerce uygulanır… Uzmanlar temel yaşam desteği programının herkesin bilmesi gerektiğini belirterek, acil durumlarda yapılması gerekenleri şöyle sıralıyor: Kaza yerindeki yaralıları...
  4. Kalp krizinde İlk Yardım

Kalp krizinde İlk Yardım

kalp krizi, ilk yardım, nasıl olmalıdır, kuralları nasıldır, kalp krizi esnasında yapılan yardım buradan bulabilirsiniz Kalp krızı geçiren bir hastaya nasıl ilk yardım uygulanmalıdır bu konu hakkında siz meleklere bilgile rvermek istiyorum.. Kalp krizinde ilk yardım nasıl yapılır? Kalp krizi son derece tehlikeli bir durumdur. Kalp krizinin belirtilerinin iyi takip edilmesi ve...
  5. ingilizce eğitim yardım lütfeeennn

ingilizce eğitim yardım lütfeeennn

arkadaşlar üniversitede ingilizce okuyan var mıı ? İngilizcem orta düzeyde lisede öğrendiğim kadar işte. Hazırlık okuyarak üstesinden gelebilir miyim ki ? İngilizce okumayı hiç düşünmesem miii ?? :uhu:

Sayfayı Paylaş